Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

göztepe evden eve nakliyat

Göztepe Mahallesi Tavsiye Edilen Nakliye Firması

Göztepe’de nakliyat hizmetlerimiz bir den fazla olmakla beraber her türlü nakliyat için tasarlanmış araçlarımız ile Göztepe başta olmak kaydıyla tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Göztepe evden eve nakliyat, Metropol nakliyat firmasının bir hizmet birimi olarak varlığını sürdürmektedir. Göztepe nakliyatta müşterilerin en ufak bir sorun ile karşılaşmasını önlemek için her türlü önlem ve hassasiyet göz önünde bulundurularak sizlere hizmet verilmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe hızlı bir rekabet ve ilerlemenin olduğu su götürmez bir gerçek haline gelmiştir özellikle son yıllarda bir başkalaşım adına yapılan kentsel dönüşüm projelerinin Göztepe’de de olması nakliyat sektörüne yep yeni bir soluk kazandırmış ve bu bölgelerde nakliyat sektörüne ihtiyaç artmıştır metropol nakliyat olarak kaliteli ve güvenilir hızlı nakliyat hizmetini sizlere sunmakla beraber nakliyat hizmeti içerisinde her türlü işlem yapılarak sizlerin güveni ve memnuniyetiniz düşünülür.

İstanbul Göztepe Her Türlü Nakliye Hizmeti

Göztepe evden eve nakliyat adında hizmet veren metropol nakliyat firması eşyalarınızı tamamen sigorta kapsamında ambalajlı bir şekilde taşımaktadır. Göztepe’de nakliyat hizmeti sunduğumuz nakliye alanları şu şekildedir.

  • Göztepe evden eve nakliyat hizmeti
  • Göztepe askılı elbise taşımacılık hizmeti
  • Göztepe ofis ve iş yeri taşımacılık hizmeti
  • Göztepe parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Göztepe eşya depolama hizmeti

Ayrıca Kadıköy evden eve nakliyat adı altında sunduğumuz hizmetlere de bakabilirsiniz…

Göztepe Eşya Depolama Hizmeti

göztepe eşya depolama
göztepe eşya depolama

Yazımızın başında’da ifade edildiği gibi göztepede var olan kentsel dönüşüm olgusu sizlerin evlerinizin yeniden yapılmasını kapsamakla beraber yeni bir evi beklemek için başka bir eve taşınmanız veya eşyalarınızın muhafaza edilmesi için bir depolama hizmeti almanızda sizler için en iyi hizmeti göztepe eşya depolama adına metropol nakliyat olarak vermekteyiz. Metropol nakliyat nakliye sektörü içerisinde 30 yıldan bu yana hızlı bir ilerleme katetmiştir ve bu ilerleme gün geçtikçe hızlanmaktadır.

Göztepe Güvenlikli Eşya Deposu

Öncelikli hedeflerden biri olan kurumsallaşma adına nakliyat hizmeti için her türlü imkan siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır bu imkanlardan bir tanesi olan eşya depolama için metropol nakliyat korunaklı ve kamera alarm sistemleri ile takip edilen hijyenik depoları ile sizlerin eşyalarınızı istediğiniz süre kadar muhafaza etmeniz için hizmet vermektedir. tamamen depolama koşulları için uygun olarak üretilen ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız ambalajlanır ve depoda sizler için ayrılan bölümlere yerleştirilir. Eşyalarınız depoda kaldığı süre ve tarih zamanı boyunca sigorta kapsamında olmakla beraber bir sözleşmeye dayalı haklar çerçevesinde korunur.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Ekspertizli Nakliye İşlemi

Metropol nakliyatta göztepe’de verilen hiç bir hizmet asla telefon arkası konuşmalar ile sınırlı kalmaz. sizlerin bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz ev,ofis,şehir içi şehirler arası nakliyat gibi nakliyat hizmeti içerisinde olan her hangi bir hizmet birimi için sizlerin taşınması söz konusu olan eşyalarınız bir uzman bilir kişi tarafından tamamen ücretsiz olarak yerlerinde incelenip gerekli açıklamalar ve detaylar eşliğinde fiyat sunulur. bu sayede sonradan veya nakliyat hizmeti verilirken oluşabilecek hemen hemen her türlü sorunun önüne geçilmiş olunmaktadır ve bu sayede kaliteli bir hizmet almanız için her türlü detay göz önünde bulundurulur. Kar amacının’da ötesinde olan müşteri memnuniyeti metropol nakliyat olarak öncelikli bir hedef halindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir