Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

nakliyat kamyonu

Nakliyat Nedir?

Nakliyat hizmeti genel anlamda insan varlıklarının ve kaynaklarının bir noktadan başka bir noktaya taşınması anlamına gelmektedir. Bu taşınma esnasında özen ve hassasiyet önem arz etmektedir.

Metropol nakliyat evden eve taşımacılık hizmetlerini tüm Türkiye’de sunmakta olan bir nakliye firmasıdır. Nakliye hizmetinin tüm dallarında hizmet sunmakta olan şirketimiz her türlü nakliye işlemlerinizi uzman ve profesyonel dokunuşlar ile gerçekleştirmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetinde ve tüm diğer taşımacılık alanlarında sunulan hizmet kalitesi son derece yüksek seviyede olmakta olup ambalajlı nakliye ilkesince hizmet sunulmaktadır. Ev taşımacılığı başta olmak üzere tüm nakliye hizmetleri metropol nakliye tarafından sigortalı bir şekilde ekspertiz raporu neticesinde sunulmaktadır.

Metropol Nakliyat Hizmet Alanları

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşımacılığı hizmeti
 • Asansörlü nakliye hizmeti
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Eşya depolama hizmeti
 • Villa ve Yalı taşımacılığı
 • Beyaz eşya taşımacılığı
 • Fuar taşımacılığı
 • Tekstil Taşımacılığı
 • Banka taşımacılığı
 • Otel taşımacılığı
 • Para kasası ve piyano taşımacılığı
 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Nakliye Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

evden eve nakliyat ambalajlama
evden eve nakliyat ambalajlama
 • Bir nakliye hizmetine ihtiyacınız hayatın her döneminde olabilmektedir. İnsanlar sürekli bir şeylere sahip olmak ve sahip oldukları varlıkları değiştirme ve çoğaltma gibi ihtiyaçlara gereksinim duyabilmektedir.
 • Nakliye hizmeti almadan önce; yapmanız gerekenler adına ilk önerimiz, iletişime geçtiğiniz nakliye şirketinin web sitesinde detaylı bir inceleme yaptıktan sonra tatmin edici bilgiler aldığınızdan emin olup sonra iletişime geçmeniz.
 • İletişime geçtiğiniz anda; Nakliye şirketine taşınma ihtiyacınızı belirttiğinizde taşınmasını istediğiniz eşyaların yerinde incelenmesi için bir ekspertiz hizmeti isteyiniz. Sözleşmeye dayalı bir anlaşma tercih ediniz.
 • Nakliye hizmetinin başlangıcı; İlk etapta sizin için gelen nakliye aracının size belirtilen boyutta olup olmadığına dikkat edin. Eşyalarınızın sığmadığı bir nakliye aracı sağlıklı bir nakliye hizmeti almanızı engeller.
 • Metropol nakliye firması olarak yılların vermiş olduğu taşıma tecrübesi ve hizmet kalitesini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile birleştiren bir ilkeler dizisi etrafında hizmet sunmaktayız. Kurumsal bir nakliye hizmetini sigortalı ve garantili bir şekilde alabileceğiniz tek nakliye şirketi metropol nakliyat.

Nakliyat Firması

nakliyat firması
nakliyat firması

Nakliye sektörü ülkemizde son yılların hızlı bir şekilde gelişim gösteren sektörlerinden biri konumundadır. Devamlılık göstereceği açık bir şekilde belli olan bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Durum böyle olduğundan dolayı bu sektör içerisinde rekabet oranı çok yüksek seviyelere ulaşmakta ve böyle bir ortamda nakliye hizmetini profesyonelce ve amatörce yapan firmalar silsilesi karışık bir hal almaktadır. Metropol nakliye 30 yılı aşkın nakliye tecrübesi ve uzman kadrolu profesyonel personeller, Her türlü nakliye hizmeti için dizayn edilen nakliye araçları ve nakliye hizmetleri arasında yer alan depolama alanları ile sizlere İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet sunmaktadır. Tamamen ekspertiz raporlu bir nakliye hizmeti sunan metropol nakliyat sunmuş olduğu her türlü taşımacılık hizmetinde sözleşme ve sigorta kapsamında güvence sağlamaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat ve Kartal evden eve nakliyat sayfalarımızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz…

Nakliye Fiyatları

Nakliyat fiyatları sektör içerisinde oluşan ve gün geçtikçe dahada artan bir rekabet ortamından etkilenerek değişim göstermektedir. Aynı zamanda nakliye fiyatları birden fazla faktörden etkilenerek değişim gösterebilmektedir. Taşınacak olan eşya miktarı, Taşınacak olan eşyaların taşınacağı kat oranları, Eşyaların taşınacağı iki nokta arası mesafe gibi birden fazla neden fiyatlarda dalgalanmalar oluşmasına neden olmaktadır. Nakliye şirketleri ile görüşülmeden internet ortamında kampanya adı altında belirtilen meblağlar asla gerçeği yansıtmamakta ve sonu hüsranla biten taşımacılık hizmetlerine yol açmaktadır. Metropol nakliye tüm bu belirtilen faktörleri göz önünde bulundurarak sizlere en ekonomik fiyatları detaylı bir anlatım neticesinde sunmaktadır. İnternet sitelerinde müşterilerin dikkatini çekmeye yönelik nakliye 300 TL ya da 500 TL gibi net ucuz fiyat veren firmalara güvenmeyiniz. En uygun nakliye fiyatları için Metropol nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyat al sayfamızı ziyaret edip formu doldurarak en uygun fiyat teklifimizle sizi aramamızı sağlayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir