Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Şehirler Arası Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Nakliyat sektörünün birden fazla olan geniş hizmet alanlarının içerisinden en önemli bir diğer birimi şehirler arası nakliyat olmaktadır. Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız geniş araç filosuna sahip bir nakliyat firmasıdır. Türkiye’nin her yerinden her zaman her tarihte ev taşımacılığı hizmetleri sunan metropol nakliyat güncel ve geniş hizmet ağı sayesinde sizlerin ülke genelinde rahatça nakliyat hizmeti görmeniz adına hizmetlerini sürdürmektedir. Şehirler arası nakliyatta en önemli olan bir değer husus ise zamanında eşya alımı ve teslimi olmaktadır. Metropol nakliyat sizlere söylenen tarihte eşyalarınızı alır ve aynı şekilde sözleşmede belirttiği tarihte ve saatte yeni adresinizde eşyalarınızı sizlere teslim eder.

Nakliyat ve Ambalajlama

Şehirler arası nakliyat şehir içi nakliyat hizmetine göre farklı ve uzun zaman gerektiren bir hizmet olmasından dolayı ambalajlama hizmeti de önemini dahada arttırmaktadır .sonuç olarak uzun süre araç içerisinde yolculuk edecek olan eşyalarınızın sizlere ulaşana kadar hasar görmemesini ve her hangi bir olumsuzluğa karşı önlem alınmak adına özenli ve hassasiyet içerisinde eşyalarınızın ambalajı gerçekleşir

Parça Eşya Taşıma (Parsiyel)

şehirler arası parça eşya taşıma
parça eşya taşıma

Metropol nakliyat boyut olarak büyük araçları ile nakliyat hizmetini parsiyel olarak’da gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın taşınacağı araçta birden fazla ev eşyası bulunabilmektedir. Tabi burada bahsi geçen birden fazla eşya arasına eşyaların karışması asla söz konusu olamaz. Her bir eşya için araç içerisinde eşya durumuna göre belli bir alan ayrılır. Yüklemesi gerçekleştikten sonra ardından yüklenecek olan bir diğer eşya ile temasını engellemek için tamamen kapatılır. Aynı araçta taşınacak olan eşya sayısı 3 katmanı geçemez.

Özel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımanın yanı sıra siz değerli müşterilerimizin arzusuna göre eşyalarınız tek bir araç ile her hangi başka bir yük alınmadan Türkiye’nin her yerine transferi gerçekleştirilebilmektedir. Böyle bir taşıma işlemi nispeten parsiyel taşıma şekline göre maliyetleri arttırabilmektedir. Fiyatta bir takım değişiklikler meydana getirir.

Nakliyat İçin Öneriler

  • Özel ve değerli eşyalarınızı kendiniz taşıyınız.
  • Hassas ve kırılacak olan eşyalarınızın ambalajını nakliyecinize bırakınız.
  • Eşyalarınızın taşınmasında araç dışına bağlanmasına asla müsade etmeyin.
  • Eşyalarınızın alımı ve tesliminde kesin zaman aralığı isteyiniz.
  • Her türlü sorularınızı nakliyecinize sormaktan kaçınmayınız.
  • Eşyalarınızın ambalajsız bir şekilde taşınmasına müsade etmeyiniz.
  • Sıvı ve çiçek eşyalarınızı taşıtmayınız.
  • Yanıcı ve patlayıcı eşyalarınızı taşıtmayınız.
  • Evcil hayvanlarınızı taşıtmayınız.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

şehirler arası nakliyat fiyatları
şehirler arası nakliyat fiyatları

Nakliyat bedeli müşteriler için önemli bir noktadadır. Firmamız uygun fiyatlı nakliyat prensibine göre genel olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şehirler arası nakliyatta fiyat belirlenirken çeşitli faktörlere bakılır doğal olarak ilk etapta yol mesafesi ve oda sayısı hesaba katılmaktadır. Metropol nakliyat birden fazla faktörü hesaba katarak sizlere en uygun şehirler arası nakliyat fiyatını sunar. Özel eşya taşımacılık hizmeti ve parsiyel eşya taşımacılık hizmeti arasında fiyat farkı bulunabilmektedir. Özel araç hizmeti ile tek bir eşya ve bir araç mantığı ile taşınma yapılırken parsiyel eşya taşımacılık hizmetinde tek araçta birden fazla ev eşyası taşınmaktadır. Haliyle böyle bir durumda fiyatlarda değişkenlik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir