Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Antika Eşya Taşımacılığı

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

antika eşya taşımacılığı

Profesyonel Antika Taşımacılığı

Evden eve nakliyat’ın bir parçası olan antika eşya taşımacılığı profesyonel nakliyat firmaları tarafından yapılması gereken çok önemli bir işlemdir. Antika eşyalar yüksek maddi ve manevi değerlere sahiptir. Bu değerler normal taşınmanın yanı sıra nakliyat işlemin ayrı bir profesyonellik ve özen ile gerçekleşmesini gerektirir. Metropol nakliyat olarak antika eşyalarınızı nakliyat sektöründeki uzun yıllarımızda edindiğimiz tecrübe ile taşıyoruz.

İstanbul Antika Eşya Taşımacılığı

antika eşyalar
antika eşyalar

Yukarıda belirttiğimiz gibi antika eşyalar taşınma sırasında normal eşyalara göre daha titizlikle ve özenle taşınmalıdır. İşinde tecrübesi olmayan kişiler tarafından yapılmayan taşımalar büyük hasarlar ortaya çıkarabilmektedir. Biz metropol nakliyat firması olarak antika eşyalarınızın İstanbul’da profesyonel bir şekilde nakliyatını sağlıyoruz.

  • Şehir içi antika taşımacılığı
  • Şehirler arası antika taşımacılığı
  • Antika mobilya nakliyat’ı

Antika Eşyaların Taşınması

antika saat
antika saat

Antika sınıfına giren eşyaların ( halı, mobilya, saat, vazo vb.) taşınması çok basit gözükebilir. İşinin ehli kişiler tarafından yapılan taşıma işlemleri taşınan kişilere maddi zararlar verebilmektedir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli işlemlerden olan antika eşya taşımacılığı başta gelmektedir. Maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalar taşınırken dikkatsiz ve özensiz davranılırsa geri döndürülemez zararlar alınabilir. Metropol nakliyat olarak biz evden eve nakliyat sektöründeki 40 yıllık tecrübemiz ile antika eşyalarınızı taşıyoruz.

Antika Eşyaların Ambalajlanması ve Paketlenmesi

Taşınacak antika eşyaların tipine göre Paketleme ve ambalajlama kısmına geçen personeller eşyaların dışarıdan darbe, sıvı ve toz alamayacak şekilde paketlemektedir. Hava baloncuklu patpat naylon poşetler ile kalın kartonlara sarılan antika eşyalar darbeyi azaltacak köpükle kaplanmış kartonların içine yerleştirilir. Boyutları daha farklı olan antika eşyalar için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Korunma düzeyi üst düzeye çıkarılan antika eşyalar büyük dikkat ve özenle nakliye aracına taşınmaktadır.

Ayrıca antika eşya taşımacılığına büyük talep olan semt fatih evden eve nakliyat ve beşiktaş evden eve nakliyat yazımızı da inceleyebilirsiniz..

Sigortalı Ve Ekspertizli Nakliyat Hizmeti

Antika nakliyat’ı konusunda dikkat edilmesi gereken bir hususta sigorta işlemidir. Büyük değer arz eden antika eşyaların taşınma öncesinde sigortalanması nakliyat işleminin garantiye alınması anlamında büyük avantaj sağlar. Metropol nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile antika eşyalarınızın değerinde sigorta poliçeleri hazırlayıp güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir