Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Villa Taşımacılığı

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

villa taşımacılığı

Kurumsal Villa Nakliye Firması

Villa taşımacılığı evden eve nakliyat kategorisi içerisinde bulunan fakat evden eve nakliyat işleminden farklı bir hizmet şeklidir. Villa taşımacılığı için nakliyat araçlarının boyutları farklılık gösterebilir. Bunun en büyük nedeni villa içerisinde bulunan oda sayısının fazla olması ve bu durum nedeni ile eşya miktarının da fazla olmasından dolayı araç boyutları farklılık gösterebilmektedir. Bu bilgiler ışığında metropol nakliyat olarak sizlere her türlü nakliyat hizmetini en uygun ihtiyaca göre sunuyoruz. Metropol nakliyat villa taşımacılığı üzerine ve eşya miktarının fazla olabileceği taşımalar için özel olarak dizayn ettirmiş olduğu büyük metrekarelere sahip nakliye araçları ile hizmet sunmaktadır.

Anahtar Teslim Villa Taşıma

Villanızda bulunan eşyalar metropol nakliyat tarafından sizlere gönderilen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile keşif edilip sigorta ve sözleşme detayları anlatıldıktan sonra sizlere en uygun nakliye maliyetini sunmaktadır. Villa taşımacılığı müşteri isteğinin yanı sıra bazı durumlarda taşınma işlemi 2 gün alabilmektedir. Bu belirtilen gün sayısında ilk gün sadece eşya ambalajlaması yapılırken diğer gün ise taşıma işlemi yapılmaktadır. Böyle bir hizmet ilk etapta müşteri isteğine kalmaktadır. Bunu gerektiren en büyük etken villada bulunan eşyaların çok olmasıdır. Villanızda bulunan bütün eşyalar metropol nakliyat kalitesi ve güvencesi ile ambalajlanır. Büyük eşyalarınız birden fazla katman ile ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız tek tek hijyenik sargı malzemeleri ile ambalajlanır ve kutulara yerleştirilerek taşınması gerçekleşir. Dolaplarınızda bulunan giyisileriniz metropol nakliyat askılı eşya taşımacılığı prensibi gereği ile askılı dolaplar vasıtasıyla taşınarak kırışması ve zarar görmesi engellenir. Mobilya aksamlarınız alanında sertifika sahibi uzman marangozlar tarafından sökülür. Yeni villanızda belirttiğiniz noktaya kurulumu gerçekleştirilir.

Acarkent Villa Taşıma

villa nakliyesi
villa nakliyesi

Acarkent beykoz ve İstanbul’un villa yerleşimi bakımından yoğunlukta olduğu bir mahallesidir. Bu bakımdan dolayı metropol nakliyat olarak Acarkent evden eve nakliyat veya Acarkent villa taşımacılığı adı altında villa taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Tamamen metropol nakliyat tarafından görevlendirilen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını evlerinde görüp fiyatlandırmaktayız. Metropol nakliyat ile yapacağınız nakliyat işlemleri acarkent villa taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye hizmetlerinde sigorta ve sözleşme güvencesine dayalı bir hizmet anlayışı ile sizlere nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Villa taşımacılığının en çok gerçekleştiği semtteki hizmetleri beykoz evden eve nakliyat adlı yazımızda inceleyebilirsiniz…

Villa Taşıma Fiyatları

villa taşıma fiyatları
villa taşıma fiyatları

Villa taşımacılığı fiyatlandırması normal evden eve nakliyat genel fiyatlandırma türü ile aynı olmaktadır. Fiyatlandırmada göz önünde bulundurulan en büyük faktör oda sayısı ve buna bağlı eşya yoğunluğudur. Metropol nakliyat finansmanları tarafından özel olarak hazırlanan uygun fiyat politikası anlayışımız ile müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti minimum bedelle sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Metropol nakliyat kurumsal nakliyat ilkesi gereğince telefon arkası fiyatlandırma türü yerine yerinde eşyaları bir ekspertiz hizmeti ile inceleyip gerekli fiyatlandırmayı sizlere sunmaktadır. Bu hizmet sonrada doğabilecek olan olumsuzlukların önüne büyük ölçüde geçmeyi hedeflemektedir. en uygun villa taşıma fiyatları içi fiyat teklifi al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir