Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

yenidoğan evden eve nakliyat

Yenidoğan Nakliye Firması

Metropol Nakliyat, Türkiye’nin her bölgesine evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz. Sancaktepe bölgesinde bulunan Yenidoğan mahallesinde Yenidoğan evde eve nakliyat olarak yaklaşık 30 yıldır hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra sundumuz hizmet ile sektörde en iyisi olmak için uzman ekibimiz ile Yenidoğan evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Her semtte yaptığımız gibi yenidoğan evden eve nakliyat olarak sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Yenidoğan asansörlü nakliyat hizmeti ile daha güvenli bir taşıma hizmeti vermekteyiz.

Yenidoğan Sigortalı ve Eskpertizli Nakliyat

Metropol Nakliyat olarak yenidoğan sigortalı ve ekspertizli taşıma sunarak siz müşterilerimizin kafasındaki soru işaretlerini kaldırıyoruz. Taşıma öncesi bunun için görevlendirilmiş departmanda çalışan elemanımız gelip eşyalarınızı sizin öcülüğünde görüp sizle yapılan sigortalı sözleşme yapılarak sözleşme tarihinde belirtilen günde taşımanız yapılır.

Yenidoğan Ofis ve Büro Taşımacılığı

Yenidoğan ofis ve büro taşımacılığı Metropol Nakliyat olarak ofis ve büro taşımacılığında pür dikkat ve özenle hizmet sunmak ve kusursuz bir taşıma vermek için uzman ekibimiz ve son teknoloji yöntemlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığında firma olarak taşıma öncesi sigorta yapılarak siz müşterilerimizin güvenin kazanmak en büyük vizyonlarımızdan biridir.

Yenidoğan Asansörlü Evden Eve Nakliyat

yenidoğan asansörlü nakliyat
yenidoğan asansörlü nakliyat

İstanbul Metropol Nakliyat olarak günümüz teknolojisine ayak uydurarak yaptığımız işi en pratik ve kolay şekilde yapmak için Asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz Yenidoğan İstanbulda gelişen ve yükselen güzide semtlerden biri ve biz bu gelişen semtimizde yeni yapılan yeni binalara taşıma sırasında oluşacak hasarları önlemek için Yenidoğan asansörlü nakliyat hizmeti verip hasarsız bir taşıma sunmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat, nakliyat işlemini oldukça kolaylaştıran bir işlemdir. Normal insan gücüyle taşıma yapılamadığı durumlarda asansörlü nakliyat sistemini tercih ediyoruz. Bina asansörü taşıma için kullanılmadığı durumda ya da bina merdivenleri taşınmak için yeterli genişlikte olmadığı zaman Yenidoğan asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunuyoruz.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Metropol Nakliyat olarak her semte olduğu gibi yenidoğan nakliyat işleminde de en iyi hizmeti sunmaktayız. Siz müşterilerimizi kazanmak ve onların zor duruma koymayacak fiyat listesi ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Yenidoğan evden eve nakliyat taşımalarında % 25 indirim sunmaktayız. En uygun fiyatlı nakliye garantisi ile metropol nakliyat ile taşınabilirsiniz…

Yenidoğan hizmet bölgelerimiz

  • Abdurrahmangazi Mahallesi.
  • Malana Mahallesi.
  • Merve Mahallesi.
  • Mevlana Mahallesi.
  • Osmangazi Mahallesi.
  • Safa Mahallesi.
  • Yunusemre Mahallesi.

Ayrıca sancaktepe bölgesindeki diğer hizmetlerimize Sancaktepe evden eve nakliyat başlıklı makalemizden ulaşabilirsiniz…

Yenidoğan Depolama Hizmetleri

Her bölgede olduğu gibi metropol nakliyat olarak yenidoğan eşya depolama olarakta en iyi hizmeti sunmaktayız. Depolama işi dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Yenidoğan depolama olarak bu işi en iyi şekilde yapmak metropol nakliyat firmasının en dikkat aldığı bir olaydır. Eşyalarınız en sağlam ve hasar görmeyecek şekilde gerekli tüm ambalaj malzemeleri ile paketlenip güvenli şekliden korunan depolama alanına gider ve sizi istediğiniz zamanda alınan şekilde size teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir