Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Parça Eşya Taşıma

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya taşıma nakliyat hizmetleri arasından biri olmakla beraber son derece yaygın ve çoğunlukla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. peki parça eşya taşıma hizmeti nedir?

İstanbul Parça eşya taşımacılığı; Evinizde, ofisinizde herhangi bir yerde bulunan eşyalarınızın bir kısmına veya sayı olarak az olan eşyalar bütününün taşınmasına nakliyat sektöründe parça eşya taşımacılığı denir. Parça eşya taşımacılığı boyut olarak daha küçük araçlar ile yapılmaktadır. Metropol nakliyat sunmuş olduğu tüm hizmetlerde kaliteli ve garantili bir nakliyat hizmetini garanti eder. ambalajlı taşımacılık ilkesinden ödün vermeyecek şekilde parça halinde veya az sayıda olan eşyalarınızı tek tek ambalajlar. İstanbul gün geçtikçe büyüyen bir şehir. Bu büyümeye ayak uydurmaya çalışan nakliyat firmaları gün geçtikçe içinde bulundukları rekabette başarı sağlamak için çalışmalar sürdürmekteler. Metropol nakliyat, nakliyat sektöründe öncü bir firma olarak her türlü hizmete göre bulunan araçları ile her türlü nakliyat hizmetini sunar.

Parça Eşya Taşımacılığı Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Metropol nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşterilerini evlerinde ziyaret ederek taşınması söz konusu olan eşyaların incelemesini ve fiyat bilançosunu çıkartmakla beraber aynı zamanda görsel olarak teknoloji vasıtası ile whatsapp aracılığı ile de taşınacak olan eşyalarınızı inceleyerek sizlere en uygun fiyatı sunar.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma şehirler arası
parça eşya taşımacılığı şehirler arası

Metropol nakliyat parça eşyalarınızı parsiyel halinde Türkiye’nin her tarafına verilen nakliyat hizmetleri arasında nakliyesini gerçekleştirir. Parça eşyalarınız metropol nakliyat araçlarına yüklenerek istediğiniz zaman ve tarihte sizlere ulaştırılır. Eşyalarınız taşınma sırasında araç içerisinde yol boyu sigorta kapsamında bulunmaktadır.

Ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetimizden de yararlanmak isteyebilirsiniz…

Beyaz Eşya Taşımacılığı

beyaz eşya taşıma firması
beyaz eşya taşıma firması

Beyaz eşya taşımacılığı parça eşya taşımacılık kategorisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç oranı yüksek bir taşınma biçimidir. Metropol nakliyat beyaz eşyalarınızı yerlerinden alıp ambalajlı bir şekilde belirttiğiniz yere taşır aynı şekilde kurulumunu gerçekleştirir tüm bu işlemleri yapan metropol nakliyat personelleri sertifikalı ve işinde profesyonel tesisat personelleridir.

Askılı Elbise Taşımacılığı

Metropol nakliyat parça olarak taşınabilecek olan eşyalarınızdan olabilecek elbiselerinizin taşınmasında askılı elbise taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktadır. Metropol nakliyat bu hizmet gereğince elbiselerinizi mini dolaplarda her hangi bir kırışıklık ve hijyen durumuna karşı önlem alarak taşınmasını gerçekleştirir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşımacılığı fiyatları normal bütün bir evden eve nakliyat işleminden çok farklı olarak daha az miktarda eşya taşımacılığını ifade etmektedir. Bundan dolayı sunulacak olan hizmetler oldukça makul düzeyde fiyatlara tekabül etmektedir. Metropol nakliyat uygun fiyat politikası ile müşterilerine en iyi hizmeti en iyi fiyata sunmaktadır. Metropol nakliyat parça eşya taşıma fiyatları 400 TL‘den başlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir