Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Asansörlü Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

asansörlü nakliyat

İstanbul Asansörlü Taşımacılık

Firmamız, asansörlü nakliyat hizmetlerini geniş bir platformda sürdürerek tüm yenilikleri ve kaliteli hizmetleri müşterilerine gün geçtikçe hızlı bir şekilde sunmaktadır. Bu yeniliklerden biri olan lüks taşımacılık statüsünde bulunan asansörlü taşımacılık hizmetidir. İstanbul Asansörlü taşımacılık nedir nasıl yapılır ne gibi avantajları vardır. Bu gibi sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Metropol nakliyat evden eve nakliye sektörü içerisinde öncü bir firma konumundadır. Sizlerin ev eşyalarınızı tamamen hijyenik malzemeler ile ambalajlar ve taşıma işlemini gerçekleştirir. Metropol nakliyat sunmuş olduğu evden eve nakliyat hizmetlerini sigorta güvencesi ile sunmaktadır.

asansörlü taşımacılık
asansörlü taşımacılık

Asansörlü Taşıma Hizmeti Nedir?

Metropol nakliyat uzman personeller ve her türlü nakliye hizmeti için uygun olan araçları ile güler yüzlü kaliteli ve kurumsal bir taşınma hizmetini uygun fiyatlara sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri olan asansörlü taşıma hizmetini firmamız güvencesi ile almaktasınız peki asansörlü nakliyat nedir? Asansörlü taşıma veya dış cephe asansörü olarak nakliye literatürüne girmiş olan bu taşıma sistemi bina dışarısına kurulan bir asansör vasıtası ile doğrudan eşyalarınızın evinizden nakliye arabasına taşınmasını ifade etmektedir. firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda sizlere gönderilen ücretsiz ekspertiz hizmeti sırasında bilir kişi tarafından verilen bilgiler arasında asansörlü taşımacılık hizmeti anlatılır. Bu hizmeti almak istediğinizi bildirmeniz halinde bina konumunuza bakılır ve asansör kurulumu için uygun olup olmadığı dikkate alınır. Kurulum açısından bir sakınca yaratmayacak konumda olan binanıza asansör kurulumu isteğiniz takdirde gerçekleştirilir. Metropol evden eve nakliyat nakliye adına her türlü hizmeti sunmaktadır. firmamız sunmuş olduğu asansörlü nakliye hizmetinde eşyalarınızın bina merdivenleri ile taşınmasının önüne geçer ve darbe alma riskini ortadan kaldırmakla beraber evinizde bulunan eşyalarınızı her birini ayrı şekilde darbelere karşı korunmalı hale gelerek ambalajlar ve taşınmasını gerçekleştirir. Eviniz içerisinde bulunan her türlü eşya için özel olarak ambalajlama teknikleri kullanılır.

Asansörlü Taşınma Hizmetinin Avantajları

Asansörlü taşıma nakliye sektörüne yep yeni bir soluk kazandırmıştır gelişen teknolojik yenilikler hayatın her alanına kolaylıklar getirmektedir ve bu alanlardan biri olan nakliyat sektörü teknolojik gelişmelerden nasibini son derece olumlu bir şekilde almaktadır. Asansörlü nakliyatın siz değerli müşterilerimize sunduğu en büyük avantaj zaman açısından hızlı bir nakliyat hizmeti almanızdır. Bunun yanında asansörlü taşıma hızlı olmakla beraber son derece güvenli ve aynı zamanda insan gücünden makine gücüne geçiş olduğu için sunulan hizmet dahada kaliteli bir hal almaktadır. Metropol nakliyat sizlere asansörlü taşınmayı tavsiye eder.

Asansörlü Nakliyat Araç Fiyatları

asansörlü nakliyat araç fiyatları
asansörlü nakliyat araç fiyatları

Metropol nakliyat uygun fiyat politikası üzerine çalışmalarda bulunan ve sunmuş olduğu tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti ile birlikte uygun fiyatlı ekonomik nakliyat hizmetini ilke edinmiş bir nakliyat firmasıdır. Asansörlü taşıma araç hizmeti sunulan genel evden eve taşımacılık hizmeti fiyatlandırması dışında tutulan bir hizmet olmaktadır fakat firmamız böyle bir alışılmış dışına çıkarak asansörlü nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerine asansör hizmeti ve evden eve nakliyat hizmetinin birlikte sunulmuş olduğu ekonomik bir taşınma maliyetini tek pakette sizlere sunar. Taşınmanıza ek 350 TL’den başlayan fiyatlarla nakliyat asansörü.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Firmamız asansörlü taşımacılık fiyatları üzerine sürekli yeni kampanyalar geliştirir ve sizlere sunar. Yılın her döneminde metropol evden eve nakliyat ve metropol asansörlü taşımacılık hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Güler yüzlü kaliteli bir nakliye işlemini son teknoloji olan asansörlü taşıma hizmeti şeklinde uygun fiyata alabileceğiniz tek adres metropol nakliyat.

Asansör fiyatları genelde 350 TL – 600 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir