Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

kozyatağı evden eve nakliyat

Kozyatağı Nakliye Şirketi

Kozyatağı bölgesi kentsel dönüşüm projelerinin yoğunlukta bulunduğu bir çevre içerisinde olmakla beraber nakliyat hizmetine yüksek oranda ihtiyaç duyulan bir bölgedir. Metropol nakliyat kozyatağı nakliyat şirketi olarak 30 yılı aşkın bir tecrübe uzman kadrolu personeller her ihtiyaca göre farklı boyutlarda bulunan nakliye araçları ve eşya depolama alanlarına sahip bir nakliyat firmasıdır. Kozyatağı evden eve nakliyat hizmetleri tamamen sigortalı ve garantili şekilde sunulur. Nakliye hizmeti uğraş gerektiren bir hizmettir. Kozyatağı anahtar teslim bir hizmet yapan metropol nakliyat ev eşyalarınızı uzman personeller vasıtası ile ambalajlar. Aynı zamanda tüm ev eşyalarınızı toparlar, yeni evinizde eşyalarınız tamamen kurulur. Tüm mobilya cinsi olan eşyalarınızın montesi gerçekleştirilir. Elbiseleriniz özenli bir şekilde mini askılı dolaplar içerisine koyularak yeni evinize taşınır ve dolaplarınıza yerleştirilir. Metropol nakliyat nakliyat hizmetlerini çok geniş bir yelpazede tutmaktadır ve evden eve nakliyat hizmeti altında birden fazla nakliyat hizmeti sunar.

  • Kozyatağı ev taşımacılık hizmeti
  • Kozyatağı asansörlü nakliyat hizmeti
  • Kozyatağı ofis taşımacılık hizmeti
  • Kozyatağı eşya depolama hizmeti
  • Kozyatağı parça eşya taşımacılık hizmeti

Kozyatağı Asansörlü Nakliyat

Kozyatağı asansörlü nakliyat hizmetini yenilikçi ve lüks bir şekilde sunan metropol nakliyat nakliyat sektörüne yeni bir soluk kazandıran insan gücünü en aza indirip makine gücünden faydalanan asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır. Kozyatağı asansörlü nakliyat hizmeti içerisinde evden eve nakliyat hizmetinden farklı olan tek taşıma yöntemi olmaktadır. Geriye kalan her türlü hizmet aynı şekilde sunulur. Eşyalarınız ambalajlanır aynı şekilde yeni evinizde kurulur. Asansörlü nakliyat bina dışına kurulan ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı nakliye aracına indirilmesine yardımcı olan bir sistemdir. Asansörlü nakliyat hizmeti alabilmek için en önemli husus bina konumunun uygunluğudur. Kozyatağı asansörlü nakliyat hizmeti almak istediğiniz belirtmeniz durumunda metropol nakliyat tarafından ücretsiz bir şekilde gönderilen ekspertiz hizmeti asansör kurulumu için olumlu olumsuz durumu sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatır. Bu şekilde almak istediğiniz her türlü nakliyat hizmetini metropol nakliyat tarafından alabilirsiniz.

Kozyatağı Eşya Depolama

kozyatağı eşya depolama
kozyatağı eşya depolama

Kozyatağı eşya depolama için metropol nakliyat eşyalarınızı depolama için üretilen ambalaj malzemeleri ile tamamen ambalajlar. Depoya taşınması için gerekli nakliyat işlemine başlar. Depolama hizmeti alırken metropol nakliyat sizler ile bir sözleşme akdi ile tüm detayları anlatarak kafanızda bir soru işareti kalmasını engeller. Eşyalarınız depolarda kaldığı süre boyunca hijyenik bir ortamda güvenlik önlemleri alınarak korunur. Depoda ne kadar süre boyunca eşyalarınızın muhafaza edileceği sizlerin istediği süre kadar sözleşmede belirtilir. Depolama hizmeti alırken fiyatlandırma eşyalarınızın depoda kaplayacağı metrekare cinsinden hesaplanan alan neticesinde kira bedeli sizlere belirtilir.

Kozyatağı Parça Eşya Taşıma

Parça eşya olarak tabir edilen nakliye hizmeti kısacası az miktarda bulunan eşyalarınızın taşınmasını ifade eder. Metropol nakliyat her ihtiyaca göre boyutlandırılan nakliye araçları ile parça eşyalarınızı kozyatağı parça eşya taşımacılığı adı altında sizlere en uygun fiyatlar etrafında sunmaktadır. En ayrıntılı bilgiyi parça eşya taşıma adlı yazımızda okuyabilirsiniz…

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak mesafeye, taşıma şekline ve taşınırken kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Metropol nakliyat en uygun kozyatağı nakliye firması adı altında hizmet göstermektedir. En uygun nakliye fiyat avantajı ile en kaliteli hizmeti sizlerin karşısına getirmektedir. Kozyatağında taşınmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden metropol nakliyat’a fiyat teklifi al sayfamızdan fiyat teklifi alarak ya da iletişim sayfasından direkt ulaşarak en uygun taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir