Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Ambalajlama ve Paketleme

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

eşya ambalajlama ve paketmele

Güvenli Nakliyat İçin Ambalajlamanın Önemi

Ambalajlama, evden eve nakliyat işlemi için çok önemli bir işlemdir. nakliyesi söz konusu olan eşyaların hasar görmeden güvenli bir şekilde taşınması için alınacak en etkili koruma yöntemi ambalajlama işlemidir. Metropol nakliyat eşya ambalajlama konusunda uzman personeller ile sizlere hizmet vermektedir. Metropol nakliyat tarafından sunulan nakliyat hizmetlerinde hijyenik araç gereçler ile eşyalarınız ambalajlanır ve sizlerin zaten temiz olan eşyalarınız yeni evinize’de temiz bir şekilde taşınır.

Ambalajlamada Kullanılan Araç ve Gereçler

karton kutular
karton kutular
korton silindir fıçı koli
korton silindir fıçı koli
kırılacak eşya paketleme
kırılacak eşya paketleme
  • Elyaf
  • Karton ve karton kutular
  • Pat pat naylonlar
  • kraft kağıtlar
  • Karton varil koliler

Ambalajlamada kullanılan araç ve gereçler birden fazla çeşitliliktedir. Bir tarafı havalı şişme naylon diğer tarafı elyaf ve karton ile kapalı olan ”pat pat” olarak tabir edilen sargı malzemesi ile büyük eşyalarınız ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız kraft kağıtlar aracılığı ile sarılıp karton kutular ve yuvarlak silindir halinde bulunan fıçı tarzı kolilere yerleştirilir. Taşınma sırasında cam eşyalarınız bu şekilde korunarak taşınır. Mobilya tarzı olan eşyalarınız tek tek demonte edildikten sonra yumuşak kumaş malzeme ile kaplanır ve taşınması gerçekleşir.

Ambalajlama ve Sigorta

Metropol nakliyat verilen her türlü hizmette her hangi bir paket kapsamı aramaksızın bütün eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşır. Eşyalarınız taşınma sırasında metropol nakliyat tarafından sigortalanır. Taşınması sigorta kapsamında gerçekleşir. böyle bir koruma yönteminin yanında ambalajlama önemini asla yitirmemektedir. Taşınma sırasında çok önemli bir konumda olan ambalajlama eşyalarınızın zarar görmemeleri için çok önemlidir.

Askılı Elbise Taşımacılığı

Ambalajlama konusu içerisinde olan fakat farklı bir önem arz eden elbise taşımacılığı için askılı elbise taşımacılığı hizmetini sizlere sunmaktayız. Dolaplarınızda bulunan elbiseleriniz taşınma sırasında ütülü vaziyetleri ve hijyen durumlarının zedelenmesini önleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Özel olarak üretilmiş polyester malzemeden oluşan mini dolaplar içerisinde asılı bir vaziyette taşınması sağlanır. Yeni evinizde metropol nakliyat tarafından kurulumu gerçekleşen dolaplarınıza elbiseleriniz tek tek asılır. Nakliyat hizmeti içerisinde müşterilerin kafasında oluşan en büyük soru işaretlerinden biri olan elbiseler nasıl taşınır? sorusuna en tatmin edici cevabı bu şekilde gerçekleşen taşıma biçimi ile cevaplamak mümkün olmaktadır.

Eşya Depolama İçin Uygun Ambalajlama

Metropol nakliyat normal nakliye hizmeti için ve depolama hizmeti için ayrı bir ambalajlama sistemi kullanmaktadır. Depolara götürülüp muhafaza edilecek olan eşyalarınız için özel olarak farklı ve depo şartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır. Tamamen eşyalarınızın her tarafını kaplayan ve hava almasını önleyen koruma malzemeleri ile eşyalarınız sarılır. Depolarda kaldığı süre zarfı boyunca ambalajlı şekilde korunur. Herhangi bir tozlanma veya zarar görmeyi engellemek için son derece titiz bir şekilde ambalajlanan eşyalarınız sizlerin depoda kalmasını istediğiniz sürenin sonuna kadar temiz ve hijyenik olan depolarda saklanır. Depolarımızda kalan eşyalarınız istediğimiz zaman yeni evinize temiz bir şekilde getirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir