Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Ofis Taşıma

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

ofis taşıma

Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma evinizden sonra yaşam alanınızın ve zamanınızın büyük bir çoğunluğu ofis veya iş yerinizde geçmektedir. burada çalışma alanınızı oluşturan eşyalar en az evinizin eşyaları kadar sizler için değerli bir haldedir. Bu değerli eşyalarınızı yeri geldiğinde başka bir ofise veya noktaya taşımak istediğinizde sizlere en büyük yardımı metropol nakliyat olarak ofis taşıma başlığı altında hizmet vermektedir. Metropol nakliyat firması ofis eşyalarınızın taşınmasında sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Ofis eşyalarınızın taşınması için metropol nakliyata ulaştığınız andan itibaren eşyalarınızı incelemek ve sizlere daha detaylı bilgiler eşliğinde çalışma biçimini anlatıp fiyat vermek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Metropol nakliyat tarafından taşınacak olan ofisinize metropol nakliyat adına gelen bilir kişi sizlere sözleşme ve sigorta detaylarını anlattıktan sonra gereken fiyatı sunar. Bu sayede önceden keşfi sağlanmış olan eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek her hangi bir olumsuzluğun önüne geçilmektedir.

Ofis Taşımada Nakliyat Hizmeti

ofis nakliyatı
ofis nakliyatı

Ofis taşıma yapılırken evden eve nakliyat işlemine göre daha farklı bir nakliyat işlemi sunulmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise ofis ve ev eşyalarınızın bir birinden büyük oranda farklı olmasıdır. Ofis ortamında yoğunlukta bulunan mobilya aksamı eşyalar metropol nakliyat tarafından nakliyat hizmeti için gönderilen profesyonel ekipçe incelendikten sonra demonte gerektiriyorsa demonte yapılır ve gereken ambalajlama uygulanır. Bu durumun tam tersi olan durumlarda ise demonte gerektirmeyen mobilyalarınız özenle ambalajlanıp taşınır. Ofisinizde mobilyalardan ziyade dosya bilgisayar elektronik cihazlarda bulunmaktadır. Tüm bu eşyalarınız için ayrı bir ambalajlama şekli yapılır. Dosyalarınız sizlere koli olarak bırakılacak şekilde kolilere yerleştirilip taşınır. Elektronik eşyalarınız özenli bir şekilde havalı naylonlarla ambalajlanıp koliler içerisinde taşınır. Yeni ofisinizde tüm eşyalarınız kurulur ve yeni çalışma ortamınıza yeniden kavuşmanız için gereken her türlü hizmet sunulur.

Para Kasası Taşımacılığı

para kasası taşıma
para kasası taşıma

Para kasası taşımacılığı nakliyat hizmeti kapsamı içerisinde bulunan ayrı bir hizmet biçimidir. Ofis ve işyerlerinde para kasalarının olma olasılığı oldukça yüksektir. Metropol nakliyat ekspertizi tarafından sizlere sunulan nakliyat sözleşmesinde para kasasının mevcudiyeti sorulur. Para kasası insan gücü ile kaldırabilecek ağırlığın çok üzerinde olduğundan dolayı farklı taşıma metotları uygulanır tamamen profesyonel ekip aralığı ile teknik bir şekilde asansör veya taşıma araçları ile taşınır. Para kasası taşımacılığı verilen nakliyat hizmeti içerisinde ayrı bir noktada olmaktadır. Ekstra bir maliyet biçimi yaratmaktadır. Metropol nakliyat tüm bu nakliyat hizmetini bir paket halinde sizlere en uygun fiyat ile sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Güvencesi

Ofis taşıma nakliyesi verilirken metropol nakliyat ücretsiz ekspertizi tarafından anlatılan hususlar bir sözleşme akdi ile sizlere sunulur. Bunun yanında emtia sigortası olarak sigorta literatüründe bulunan sigorta şekli ile eşyalarınız sigortalanır. Eşyalarınız araca yüklenip yeni ofisinize gidene kadar karayolunda geçirmiş olduğu süre zarfında oluşabilecek her hangi bir olumsuz duruma karşı araç kasa sigortası ile sigorta kapsamı içerisindedir. Metropol nakliyat asla eşyalarınızı ve sunmuş olduğu hizmeti riske atmaz ve müşteri memnuniyet ilkesini hedeflerin tepesine oturtur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir