Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Eşya Depolama

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

eşya depolama

Ev eşyası depolama şirketi

Eşya Depolama hizmeti nakliyat firmalarının bünyesinde bulunan geniş alanlı eşya muhafaza etmeleri için uygun metre kareye sahip alanlardır. Depolama hizmeti alırken eşyalarınız tamamen ambalajlı bir şekilde depolarda muhafaza edilir. Depolarda eşya muhafazasının bir takım şartları vardır. Bu şartlardan bazıları örnekle belirtmek gerekirse depoya konulacak olan eşyalar içerisinde tehlikeli patlayıcı maddeler, gıda ürünleri gibi eşyaların konulamayacağıdır.

Metropol Nakliyat Depoları

eşya depolama firması
eşya depolama firması

Metropol nakliyat nakliyat sektöründe büyüklüğünü ve hizmet kalitesini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen ve gün geçtikçe bu yolda büyüyen kurumsal bir nakliyat firması olarak hizmetlerini yürütmektedir. Böylesine kurumsal yapıda olan firmanın nakliyat hizmeti adına her türlü hizmeti yüzde yüz kaliteli bir şekilde verdiği ortadadır. Metropol nakliyat birden fazla geniş ve korunaklı depolara sahip bir nakliyat şirketidir. Eşyalarınızın depolarda muhafazası için metropol nakliyat’tan hizmet alımı durumunda sizlere memnuniyetinizi ön planda tutacak bir hizmet biçimi sunar.

Uzman Personeller

Tamamen uzman profesyonel ve branşlarına göre sertifika sahibi personeller ile çalışmaktayız. Sizlerin ev, ofis, fuar vs. taşınması söz konusu olan eşyalarınız depolama koşullarına uygun olarak özel ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız ambalajlanır. Toz ve hava alması tamamen engellenen eşyalarınız ambalajlı bir şekilde depolarda muhafaza edilir. Depolarda eşyalarınızın kalacağı süreyi istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Eşyalarınız depolarda kalacağı süre içerisinde sigorta kapsamında bulunur. Metropol nakliyat tarafından hazırlanan ve sizlerin bilgilendirilmesi dahilinde sizlere sunulan hizmet sözleşmesi ile de güvence altına alınmaktadır.

Depolama Koşulları

nakliyat ev eşyası depolama
nakliyat ev eşyası depolama

Metropol nakliyat depolarında muhafaza edilecek olan eşyalarınız kalacağı süre içerisinde sözleşme ve sigorta kapsamındadır. Genel depo koruması olarak alınan önlemler birden fazla durumdadır. Metropol nakliyat depoları 7/24 kamera sistemi ile izlenir. Metropol nakliyat depoları aynı zamanda güvenlik görevlisi tarafından 24 saat boyunca takip edilerek korunur. Metropol nakliyat depoları alarm güvenlik sistemleri ile korunur. Güvenlik açısından her türlü önlem düşünülerek korunan metropol nakliyat depolarında hijyen’de çok önemli bir noktadadır. Metropol nakliyat depolarına getirilen eşyalarınız evinizden veya ofisinizden çıkarılmadan önce tamamen tek kullanımlık ve yeni hijyenik malzemeler aracılığı ile ambalajlanır. Depolar haftalık rutin temizleme saatleri içerisinde temizlik personelleri tarafından temizliği gerçekleştirilir. Eşyalarınızın her hangi bir tozlanmaya veya havaya maruz kalınması engellenir. Metropol nakliyat depolarında muhafaza edilen eşyalarınızı dilediğiniz zaman kendiniz depolara gelerek görebilirsiniz. İstediğiniz takdirde eşyalarınız hakkında bilgileri bizlere ulaşarak gerek sözlü olarak almakla beraber görsel olarak’da sizlere sunulmaktadır.

Ev Depolama Fiyatları

Metropol nakliyattan almış olduğunuz depolama hizmetlerinde eşyalarınızın evinizden alınıp depoya getirilmesi ev depolama süresi bitiminde evinize tekrardan taşınması ayrı birer nakliye ücreti kapsamındadır. Eşyalarınız depolarda kaldığı süre boyunca ayda bir defa olmak kaydı ile kira bedeli talep edilir. Eşyalarınızın depolarda kaplamış olduğu metre kare boyutuna göre sizlere en uygun fiyat verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir