Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Hakkımızda

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Metropol Sigortalı ve Ekspertizli Nakliyat

metropol nakliyat logo

İstanbul Metropol Evden Eve Nakliyat Firması 1979 yılında kurulduğu günden beri evden eve nakliyat, ofis ve büro taşıma ve eşya ambar-depolama hizmeti vermektedir. İstanbul Metropol Nakliyat 30 yılı aşkın lojistik sektöründeki tecrübesi ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Türkiye’de şehir içi şehirler arası hizmet vermekte olan nakliyat firmamız 2019 yılına kadar binlerce firma ve şahısa hizmet vermiştir. Nakliyat alanında uzman 35 kişiden oluşan personel kadromuz ve son teknoloji taşıma aletlerimiz ile Kurulduğumuz günden itibaren %100 müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Metropol Nakliyat taşıdığı her eşyanın değerini iyi biliyor.

Nakliyat sektörü bilinenin aksine profesonellikle birlikte özen gerektiren bir alandır. Tecrübesiz ve özensiz firmalar ve insanlarca yapılan nakliye işlemleri hüsranla sonuçlanabilmektedir.
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde güven ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile sizlere %100 sigorortalı ve ekspertizli ve memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz
İstanbul Metropol Nakliyat son model nakliyat araçları ile marangozlu, asansörlü evden eve nakliyat ve ofis büro taşımacılığı ile birlikte anılmaktadır. Sektörel yenilikleri takip etme vizyonumuz ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli çalışanlarımız ile eşyalarınıza güven veriyoruz.Nakliyat firmaları arasında asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız evinize ve ofinize dışarıdan asansör kurarak hizmet verebilmektedir.

istanbul metropol evden eve nakliyat kartvizit

İstanbul’da 1979’dan beri kaliteli ve son teknoloji ambalajlama, depolama, evden eve nakliyat ve asanör hizmeti veren firmamız sektöründe öncü olmak üzere yolunda ilerlemektedir. Yenilikleri takip etme tavrımız ve nakliyat sektöründeki tecrübemiz ile birlikte hareket ederek sizlere aldığınız hizmette mutluluğu garanti ediyoruz. Hızlı, güvenli ve kaliteli bir taşıma işi istiyorsanız 30 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul Metropol Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Sigortalı ve Ekspertizli Taşımacılığın 1 Numarası

metropol evden eve nakliyat firması

Evden eve nakliyat, Ofisten Ofise taşımacılıkta kullanılan asansör sistemleri sizlere normale göre %100 artan eşya taşıma hızı ile hizmet vermemizi sağlamaktadır. Evinizden sigortalı ve ekspertizli bir şekilde alınan eşyalarınız yeni evinize asansör ile taşınmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ile, evinizden veya ofisinizden aldığımız eşyaları son teknoloji asansör sistemlerimiz ile yeni evinize hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımaktayız.

Ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınız taşınma öncesinde işinde uzman eksperler ile ekspertizi yapılıp, hangi araç türünün ve gereken malzemelerin tespiti yapıldıktan sonra karar verilen tarihte nakliyeniz metropol nakliyat güvencesi ile taşınmaktadır

%100 sigortalı taşımacılık anlayışımız ile nakliye sırasında oluşan hasarlarınız firmamız tarafından bizzat karşılanmaktadır.

“Metropol şehrin Hızlı ve Güvenilir Taşımacılığı”