Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

istanbul metropol evden eve nakliyat kartvizit

Evden Eve Nakliyat Nedir?

üsküdar şehirler arası nakliyat

Evden eve nakliyat, nakliyat literatürü içerisinde nakliyat işlemlerinin tamamını kapsayan geniş anlamlı bir hizmettir. Evden eve nakliyat aynı zamanda ev taşımasından hariç taşıma ile ilgili her türlü hizmeti konu alır. Metropol nakliyat olarak hizmet sunduğumuz nakliyat sektörü içerisinde en geniş anlamlı şekilde evden eve nakliyat başlığı altında her türlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktayız.

Uzman Ekip ve Geniş Araç Filosu

bağcılar şehirler arası taşımacılık

Firmamız 30 yılı aşkın bir çalışma tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Uzman ekipler, geniş araç filosu, alanında sertifikalı ekip içi tesisat, marangoz, elektrik alanında hizmet verebilen çalışanlar ve uygun fiyat politikası eşliğinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile evden eve nakliyat alanı ve sektörü içerisinde hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti çok geniş bir yelpazede sunulan birden fazla hususu barındırır metropol evden eve nakliyat olarak bir nakliyat işlemi nasıl gerçekleşir adına ayrı bir değerlendirme konusu belirtilmiştir.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Başlar?

Evden eve nakliyat veya kısaca değinmek gerekirse nakliyat hizmeti alabilmeniz için izleyeceğiniz ilk çözüm yolu kitle iletişim araçlarını kullanarak Metropol nakliyata ulaşmanız olacaktır. Evinizi taşımak için metropol nakliyat ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizleri kibar ve yalın bir üslup ile karşılarız. Personellerimize taşınmasını istediğiniz eşyaların miktarını ve lokasyonu belirtmeniz halinde sizlere söylenen tarihte adresinize tamamen metropol nakliyat güvencesi ile ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti verilir. Bu sayede eşyalarınız yerinde incelenir ve taşınma esnasında kullanılacak malzemelerden ihtiyacınıza uygun olacak araç boyutu ve personel sayısına kadar her türlü detaylar sizlere açık ve yalın bir dille izah edilir.

Uygun Fiyatlı Sigortalı Nakliyat

Sunulacak olan nakliyat hizmeti metropol nakliyat’ın özel olarak ayrı bir alanda tutmuş olduğu uygun fiyat politikası etrafında sizlere nakliye maliyeti sunulur. Tüm bu detaylar tamamlandıktan sonra taşınma öncesi sözleşme detayları okunur ve imzalanır aynı zamanda sigortalı nakliyat adına yararlanılacak sigorta türü’de sizlere anlatılır. Taşınma işlemi için belirttiğiniz tarihte ve saatte sizler için rezerve edilen araç ve ekip adresinize intikal eder ve sizle iletişime geçerek evinize gelinir.

Güler Yüzlü Taşımacılık

Güler yüzlü bir karşılama ile beraber taşınma işlemi başlanır. İlk etapta tüm büyük boyutta olan eşyalarınız taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde darbe emici özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Sizler için getirilen kutular vasıtasıyla hassas kırılabilecek statüsünde olan mutfak ve cam eşyalarınız havalı naylonlar veya graf kağıtlar ile ambalajlanır ve kutulara yerleştirilir. Tüm bu ambalajlama esnasında kullanılan malzemeler tamamen tek kullanımlık olup ilk elden sizlere sunulur.

Montaj ve Demontaj İşlemi

Evinizde bulunan mobilyalar ayrı ayrı ambalajlanır, sökümü tarafımızca gerçekleştirilir. ve yeni adresinizde kurulumu sağlanır. Elbiseleriniz tamamen dolaplar vasıtasıyla askılı bir şekilde taşınır. Evinizde bulunan aydınlatma aletleri avizeler vs. sökülür ve yeni adresinizde yerlerine takılmak üzere sırasıyla nakliye işleminin ilk etabı tamamlanır ve yeni evinize gidilir. Aynı şekilde ve hassasiyette eşyalarınız yeni evinize taşınır ve ambalajları sökülüp evinize kurulumu gerçekleşir. Kutu halinde getirilen ufak eşyalarınız sizlere kutu halinde bırakılır özel isteğiniz üzerine bayan personeller ile küçük eşyalarınızın dizimi gerçekleştirilebilir. Tamamen anahtar teslim bir taşıma işlemi sunan metropol nakliyat bir nakliyat hizmetini yukarıda belirtildiği şekilde sizlere sunmaktadır. Yapmanız gereken metropol nakliyata ulaşmanız. Sizler için stresli ve düşünceli olan bu işlemi son derece hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmeti içerisinde metropol nakliyat olarak sizlere bir takım tavsiye ve öneride bulunmaktayız;

Evden Eve Nakliyatı Profesyonellere Bırakın

Evden eve nakliyat veya nakliyat fark etmeksizin ihtiyacınız olan her hangi bir nakliyat işleminde güzel bir araştırma ışığında tamamen profesyoneller ile çalışmanızı önermekteyiz. Nakliyat sektörü çok geniş ve büyük bir hale gelmiş bulunmaktadır. Bu büyüklükte profesyonel nakliyat firmaları arasında amatör nakliyat firmaları’da barınmaktadır. Sizlere olan önerilerimizin başında profesyonel bir nakliyat firması ile çalışmanızdır. Metropol nakliyata bu konuda gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Planlı ve Programlı Bir Şekilde İlerleyin

Nakliyat hizmeti başlamadan önce sizlere olan önerilerimizden olan planlı olmanız. Nakliyat hizmeti alacağınız gün öncesi ziynet eşyalarınızı ve maddi yada manevi eşyalarınızı önceden yanınıza almanız. Nakliyat kamyonu ile taşınmasını istemediğiniz herhangi bir eşyanızı kendi imkanlarınız ile götürmenizi önermekteyiz. İşlerinizi son güne sıkıştırmayın rahat edin.

Seçtiğiniz Nakliyat Firmasını Denetleyin

Hizmet almak için karar vermiş olduğunuz nakliyat firmasını her noktasına kadar denetleyin. Bunun ilk etabı nakliyat firmasının internet web sitesini detaylıca inceleyin aklınıza gelebilecek her türlü detayı arayıp sormaktan çekinmeyin ve garantili nakliyat hizmeti alacağınızdan emin olun.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Nedir?

Metropol nakliyat olarak sizlere taşınma konusunda her türlü yardımı ve öneriyi sunmaktayız. Metropol nakliyat evden eve nakliyat hizmeti sunarken sigortalı nakliyat prensibini özellikle belirtir. Evinizi taşıyan metropol nakliyat kamyonları eşya transferi sırasında yol boyu oluşabilecek her hangi bir olumsuzluğa karşı sigorta kapsamındadır. Bu sayede eşyalarınız taşınırken sizlere sigorta kapsamında bir güvencede beraberinde sunulur.

Metropol Nakliyat Güvencesi

Metropol nakliyat sigortalı nakliyat başlığı altında firma olarak yaratmış olduğu bir nevi sigorta görevi üstlenen metropol nakliyat güvencesi altında çalışmalar yürütür. Metropol nakliyat kurumsal bir firma olmakla beraber atölyelere sahip geniş alanlara hitap edebilen bir firmadır. her hangi bir eşya kırılması veya zarar karşısında sigorta kapsamının dışında kendi tamirat ve yenileme atölyeleri sayesinde ayrı bir metropol nakliyat güvencesi sunmaktadır.

Ambalajlama ve Paketleme

maltepe eşya depolama

Evden eve nakliyatın sağlıklı ve rahat bir şekilde yürüyebilmesi için en önemli adımlardan biri ambalajlama adımıdır. Metropol nakliyat ambalaj konusunda uzman personeller ile her türlü ambalajlama şeklini yapan bir firmadır. Her hangi bir eşyanın darbelere karşı önlem alınmadan taşınması çok risk yaratabilecek bir durumdur. Metropol nakliyat her türlü ev eşyasına göre ayrı bir ambalaj malzemesi kullanmaktadır. Birden farklı malzeme çeşidi bulunan metropol nakliyat kullanılan araç ve gereçlerde hijyeni önde tutar. Tamamen yeni temiz malzeme kullanılmasına özen gösterir. Büyük eşyalarınız bir tarafı havalı diğer tarafı elyaf veya karton ile kaplı ana sargı malzemesi olan pat pat ile sarılır. Ufak eşyalarınız için havalı plastikler kullanılır. Portatif kutular taşınma esnasında oldukça kolaylaştırıcı bir paketleme aracıdır. Tamamen yeni kutular kullanılır. elbiseleriniz siz bir daha zahmet görüp ütülemeyin diye askılı dolaplarda kapalı bir şekilde taşınır. Kısaca ambalajlama konusuna ne kadar önem verildiği ve hangi tür malzemelerin kullanıldığına dair bilgi verilmiştir. Ambalajlama ve paketleme hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için Ambalajlama ve paketleme adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Metropol nakliyat telefon arkasından verilen fiyatlarda sonradan oluşabilecek her hangi bir tutarsızlığa ve olumsuzluğa karşı ücretsiz ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Evden eve nakliyat işleminde fiyatı etkileyen birden fazla etken vardır bunların başında oda sayısı, eşyaların taşınacağı adres, eşyaların alınacağı ve bırakılacağı kat oranları olmakla beraber çok sayıda etken mevcuttur. Metropol nakliyat tüm bunları baz alarak tamamen iktisadi dayanaklar ve alım gücünün el verdiği şekilde fiyat bilançosu sunmaktadır. Metropol nakliyat finansmanları tarafından geliştirilen uygun fiyat politikası prensibi ile verilen fiyatlarda yapılabilecek her türlü kolaylık sağlanır. En iyi hizmeti en uygun fiyata alıp memnun kalabilmeniz için metropol nakliyat evden eve nakliyat sektörü içerisinde kurumsal ve anahtar teslim bir hizmet vermektedir. Fiyat Teklifi Al sayfasından hemen fiyat teklifi isteğinizi gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir