Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

küçükyalı evden eve nakliyat

Küçükyalı Nakliyat Firması

Küçükyalı mahallesi maltepe semtine bağlı olan ve hizmet sektörünün büyük ölçüde yararlandığı bir bölgedir. Küçükyalı nakliyat hizmetlerini küçükyalı evden eve nakliyat küçükyalı nakliyat firması gibi genel kelimelerde sunuyoruz. Metropol nakliyat sizlere garantili ambalajlı ve sigortalı bir taşıma hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Metropol nakliyat ana merkezi İstanbul/Maltepe olan bir nakliyat firmasıdır. Çevresine yakın veye uzak farketmeksizin hizmetlerini sürdüren bir nakliyat firması olarak sizlere küçükyalıda kaliteli, kurumsal nakliyat hizmetini garanti etmektedir. Metropol nakliyat deneyimli personelleri ile size hizmet verir. Her ekip içerisinde gönderilen alanında uzman sertifika sahibi marangoz, elektrikçi, tesisatçılar ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Metropol nakliyat eşyalarınızı tamamen ambalajlı bir biçimde taşır bu sayede her hangi bir zedelenmeye karşı eşyalarınızı koruma altına almış bulunur. Küçükyalı nakliyat firması nakliye sektöründe sunulabilecek her türlü hizmeti sunmaktadır.

Küçükyalı Eşya Depolama

Küçükyalı evden eve nakliyat veya küçükyalı eşya depolama hizmeti ile sizlere depolama alanında en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Metropol nakliyat kurumsal bir firma olmanın gereklerinden olan depolama hizmetine farklı bir sayfa açmaktadır. Küçükyalı eşya depolama hizmeti almak istediğiniz anda metropol nakliyat sizlere sunmuş olduğu hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşır. Metropol nakliyat eşyalarınızı depolama koşulları için uygun şekilde üretilen ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın tümünü ambalajlar. Depolarda muhafaza etmek için taşımayı gerçekleştirir. Metropol nakliyat depolarında muhafaza edilen eşyalarınız kaldığı süre boyunca ambalajlı bir şekilde kalır. Bir yılı aşkın bir süre depolarda kalacağını sözleşme akdi ile belirttiğiniz eşyalarınız metropol nakliyat tarafından altıncı aydan itibaren tekrar yeni bir ambalaj yenileme işlemi görerek baştan ambalajlanır. Eşyalarınızın hijyen seviyesinde bir değişikliğin meydana gelmesini engeller.

Küçükyalı Asansörlü Nakliyat Hizmeti

küçükyalı asansörlü nakliyat firması
küçükyalı asansörlü nakliyat firması

Metropol nakliyat küçükyalıda sunmuş olduğu küçükyalı asansörlü nakliyat hizmeti ile sizlere hızlı bir nakliyat hizmeti sunmayı hedefler. Metropol nakliyat asansörlü nakliyat hizmetini sizlere en uygun fiyatlar ile sunar. Hızlı bir nakliyat işlemi gerçekleştirerek asansörlü nakliyat hizmetinin sunmuş olduğu en büyük avantajı olan zaman karını sizlere sunar. Asansörlü nakliyat hizmeti bina dışına kurulan dış cephe asansör vasıtası ile olur. Bina içerisinden veya bina asansörü kullanılmadan tamamen dışarı kısma kurulan asansör ile taşınmanızı gerçekleştirmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti sunulan durumlar bazen özel müşteri isteğine dayalı olurken bazende zorunlu halde kullanılması gerekmektedir.

Küçükyalı Nakliye Ekspertiz Hizmeti

Sizlere metropol nakliyat tarafından gönderilen ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın asansör ile taşınması gerektiği veya gerekmediği söylenir. Bunun yanı sıra metropol nakliyatı arayarak özel olarak asansörlü nakliyat hizmeti almak istediğinizi belirttiğinizde asansör kurulumu için en önemli faktör olan bina konumunun uygunluğu araştırılır. Bulunmuş olduğunuz binaya asansör kurulumu olabilecek bir düzeyde olduğuna kanaat getirilir ise sizlere asansörlü nakliyat hizmeti en güvenli şekilde metropol nakliyat tarafından metropol nakliyat asansörlü nakliye hizmet sunulur.

Küçükyalı Nakliyat Fiyatları

Metropol nakliyat diğer tüm yazılarında da belirtmiş olduğu uygun fiyat politikası üzerine özellikle çalışmalar geliştiren bir nakliyat firmasıdır. Piyasada uygun nakliyat veya ucuz nakliyat adı altında nakliyat tutarı belirten hemen hemen tüm firmalar gerçeği yansıtmamaktadır. Telefon ile veya yüz yüze görüşme sağlandıktan sonra gerçek fiyatlara ulaşabileceğinizi sizlere önermekteyiz. Nakliyat hizmeti fiyat bakımından oldukça değişkenlik gösterebilen bir hizmettir işte bu noktada tüm değişken noktaları hesaba katarak fiyat çalışması yapan metropol nakliyat finansmanları tarafından geliştirilen metropol nakliyat uygun fiyat politikası ile sizlere küçükyalıda en iyi ve ekonomik nakliyat fiyatlarını sunmaktayız.

Firmamızın gerçekleştirdiği bir diğer nakliye hizmetlerinden olan Maltepe evden eve nakliyat ve Bostancı evden eve nakliyat başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir