Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

fikirtepe evden eve nakliyat

Fikirtepe Nakliyat Hizmetleri

Fikirtepe evden eve nakliyat, fikirtepe nakliyat hizmetleri, fikirtepe nakliyat olarak sizlere kadıköy ve çevresinde kaliteli ve garantili bir nakliyat hizmetini metropol nakliyat olarak sizlere sunmaktayız. Evden eve nakliyat sektörüne İstanbul’da kentsel dönüşüm içerisinde bulunan bölgelerde yoğun ölçüde hizmet duyulmaktadır. Fikirtepe son yıllarda kentsel dönüşüm çerçevesinde yenileşen bir bölge olmuştur. Metropol nakliyat olarak fikirtepe nakliyat hizmetini 7/24 sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sizlerin eşyalarınızı yerlerinde gerekli nakliyat hizmetini sizlere anlatıyor ve bir sözleşme akdi ile verilen sözler kesinleştiriliyor. Metropol nakliyat ile yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde sizin ihtiyacınız için gerekli boyutta nakliyat aracı rezerve ediliyor. Taşınma tarihinizde adresinize intikal edip nakliye hizmeti için gerekli hazırlıklar yapılıyor. Tamamen uzman personeller aracılığı ile nakliyat hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı boyutlarına ve şekillerine göre en uygun ambalajlama yöntemi ile ambalajlamaktadır. Eşyalarınız gerek bina merdivenleri gerek asansör yardımı ile taşınırken her hangi bir zarar görmesini engellemeye çalışıyoruz.

Nakliyatta Ambalajlamanın Önemi

Ambalajlama nakliyat hizmeti içerisinde hayati önem arz etmektedir. Tüm evinizdeki eşyalar tarafımızca ambalajlanır ve toparlanır. Özel eşyalarınız dışında geriye kalan tüm eşyalarınız metropol nakliyat sorumluluğunda garantili ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Beyaz eşyalarınız ve mobilya tarzı olan eşyalarınız uzman ekip tarafından eski evinizden alınır ve yeni evinizde kurulumu sağlanarak sizlere anahtar teslim bir taşıma hizmeti sunulur. Metropol nakliyat otuz yıllık nakliye tecrübesi ile en iyi nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara anahtar teslim kurumsal bir şekilde sunan tek nakliyat firmasıdır.

Fikirtepe Nakliyat Hizmetleri

  • Fikirtepe evden eve nakliyat hizmeti
  • Fikirtepe asansörlü nakliyat hizmeti
  • Fikirtepe parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Fikirtepe eşya depolama hizmeti
  • Fikirtepe ofis taşımacılık hizmeti
  • Fikirtepe şehirler arası nakliyat hizmeti

Fikirtepe Eşya Depolama

Fikirtepe eşya depolama nakliyat hizmetleri arasında en zor olan bir hizmet türüdür. Çünkü teslim alınan eşyaların belirtilen süre zarfı içerisinde sağlam ve hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi gerektiği su götürme bir gerçek halindedir. Metropol nakliyat fikirtepe depolama hizmetleri içerisinde sizlere depolama koşulları hakkında gerekli bilgilendirmeyi ücretsiz ekspertiz hizmeti sırasında yapmaktadır. Metropol nakliyat eşya depolama alanlarını 7/24 güvenlik sistemleri ve ekipmanları ile korumakla beraber depolama koşullarının hijyenik bir yapıda olması için özenle rutin temizlik programları uygulanmaktadır. Metropol nakliyat tarafından fikirtepe alacağınız depolama hizmetlerinde depolama koşulları için üretilen ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız tamamen kaplanacak şekilde ambalajlanır. Eşyalarınızın depolarda kalacağı süre boyunca ambalajlı bir şekilde kalması sağlanır. Metropol nakliyat depolarında kalacak olan eşyalarınızın muhafaza edileceği süre bir yılı aşması durumunda metropol nakliyat tarafından altı ayda bir ücretsiz ambalaj değişlikliği uygulanmaktadır. Sizlerin eşyalarınızı güvenle ve hijyenik şekilde muhafaza etmek için metropol depolama fikirtepede hizmetlerini gün geçtikçe eksiksiz bir şekilde yürütmektedir.

Fikirtepe Ofis Taşımacılığı

fikirtepe ofis taşıma
fikirtepe ofis taşıma

Fikirtepe ev taşımacılığı ofis taşımacılığı gibi tüm nakliyat hizmetlerini sunan firmamız ofis taşımacılığına ayrı bir parantez açmaktadır. Ev eşyalarınız sizler için ne kadar önemli ise ofis eşyalarınızda aynı önemi taşımaktadır. Metropol nakliyat tarafından alacağınız ofis taşımacılık hizmetlerinde taşınacak olan eşyalarınız öncede keşif edilir. Gerekli sözleşme ve sigorta işlemleri tamamlanır. Tamamen uzman ekiplerce taşınacak olan eşyalarınız ambalajlı bir şekilde taşınmanın yanında yeni ofisinizde sizlerin istediği şekilde kurulması sağlanır. Ofis içerisinde bulunan elektronik, mobilya ve dosya tarzı eşyalarınız tarafımızca toparlanır. Sizlerin herhangi bir zahmete kalkışmasını engellemek için tüm işlemleri metropol nakliyat sizin için gerçekleştirmektedir. Metropol nakliyat fikirtepe ofis taşımacılığını en uygun fiyatlara sunan bir nakliyat firması özelliğini taşımaktadır. Gerek referanslar gerek müşteri görüşleri bakımından nakliyat sektörü içerisinde ne denli yüksek kaliteli bir hizmet sunduğumuz aşikar bir biçimde gözler önüne serilmiş vaziyettedir.

Fikirtepe Nakliyat Fiyatları

İstanbul’da konutlaşma olgusunun gün geçtikçe gelişmesi ve yaygınlaşması aynı ölçüde nakliyat firmalarının da çoğalmasını etkilemektedir. Böylesine rekabet ortamının yüksek olduğu bir sektör içerisinde doğal olarak amatör ve profesyonel firmaların çoğalması ve karışması olağan bir durum haline gelmiştir. Metropol nakliyat fikirtepe nakliyat hizmet sunan kurumsal yapıda profesyonel biçimde bu hizmeti sunan bir nakliyat firmasıdır. Yazımızın başında anlatıldığı gibi rekabet ortamının çok yüksekte olduğu bu sektörde fiyatlar bazında çok değişkenlikler görülebilmektedir. Nakliyat sektörü bir hizmet sektörü olarak sunulan ve sunulacak olan hizmet kalitesi ile fiyatı ayn orantıda bir seyir izlemektedir. Uygun nakliyat fiyatları belirten firmaların sunmuş olduğu nakliyat hizmetleri fiyat ile aynı orantıda olmakta ve müşteriler için sonu hüsran ile biten taşınmalar gerçekleşebiliyor. Metropol nakliyat fikirtepe başta olmak üzere tüm bölgelerde sunduğu nakliyat hizmetlerini en uygun fiyatlara sunmayı garanti eder. Kaliteli garantili ve sigortalı bir nakliyat hizmetini en ekonomik fiyatlara sunan metropol nakliyat fikirtepe’de sizlerin taşınma taleplerini beklemektedir.

Kadıköy ilçesinde nakliyat hizmetleri için Kadıköy evden eve nakliyat isimli yazımızı okuyabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir