Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

sultanbeyli evden eve nakliyat firması

En İyi Sultanbeyli Nakliye Firması

En iyi Sultanbeyli nakliye firmalarından olan Metropol Nakliyat İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde sigortalı ve sözleşmeli şekilde eşyalarınızı taşıyor. Metropol nakliyat Sultanbeyli semtinde 1979’dan beridir evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri vermektedir. Ayrıca Sultanbeyli’de şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sunan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Nakliyat konusunda uzman kadromuz ile eşyalarınızı ambalajlayıp ve paketleyip anahtar teslim nakliye işlemlerini gerçekleşitiriyoruz. Sultanbeyli en uygun nakliye fiyatlarını sizinle buluşturan firmamız aynı zamanda en kaliteli taşımacılık hizmetini size sunuyor. Sultanbeyli evden eve nakliye fiyat almak istiyorsanız bilgilerinizi doldurun en uygun teklifimiz ile sizi arayalım.

Sultanbeyli İşyeri, Ofis ve Büro Taşımacılığı

Sultanbeyli semtinde işyerinizi taşımak istiyorsanız karşınıza birçok farklı sınıfta nakliye firmaları çıkmıştır. Sultanbeyli ofis taşımacılığı konusunda kalifiye personellerimiz ile birlikte ofisinizi veya işyerinizi sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde taşıyoruz. Personellerimiz işyeri ve ofis eşyalarınızı zarar gömeyecek şekilde ambalajlayıp, paketleyip yeni yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır. sizlere sadece yeni işyerinizde çalışmak kalır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmetleri

Sultanbeyli eşya depolama hizmetleri konusunda büyük titizlikle çalışan Metropol Nakliyat firmamız 7/24 güvenlikli depolarında her türlü eşyanızı büyük bir dikkatle saklamaktadır. sigortalı ve sözleşmeli depolama hizmetleri konusunda öncü olan firmamız sizlere kaliteli bir sultanbeyli eşya depolama hizmeti vermektedir. Çok dikkatli bir şekilde ambalajlanıp paketlenen eşyalarınızı taşımacılık tecrübemiz ile birlikte depolarımıza nakledip sizin istediğiniz sürece saklıyoruz.

Sultanbeyli Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

sultanbeyli evden eve asansörlü nakliyat
sultanbeyli evden eve asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat sistemi yerine göre kilit nokta olan bir taşıma sistemidir. Eşya taşınması zor olan apartmanlarda (asansör ve dar merdiven gibi nedenlerle) dışarıdan asansör sistemi ile apartmanın dışarısından pencere yardımı ile eşyalarınız evinize nakledilmektedir. Sultanbeyli asansörlü nakliyat konusunda kalifiye elemanlarımız bu semtteki her mahalleye büyük bir titizlikle eşyalarınızı asansörlü bir şekilde taşımaktadır.

Sultanbeyli’de hizmet verdiğimiz mahalle ve bölgeler

 • ABDURRAHMANGAZİ MAHALLESİ
 • ADİL MAHALLESİ
 • AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 • AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 • BATTALGAZİ MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • HAMİDİYE MAHALLESİ
 • HASANPAŞA MAHALLESİ
 • MECİDİYE MAHALLESİ
 • MEHMET AKİF MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • NECİP FAZIL MAHALLESİ
 • ORHANGAZİ MAHALLESİ
 • TURGUT REİS MAHALLESİ
 • YAVUZ SELİM MAHALLESİ

Sultanbeyli Nakliye Fiyatları

Sultanbeyli ilçesinde nakliye fiyatları taşıma tipine (parça eşya, evden eve, ofis taşımacılığı vs.) taşınacak eşyanın miktarına ve taşınma esnasında kullanılacak ekipmanlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Metropol nakliyat olarak sizlere Sultanbeyli en ucuz nakliyat fiyatlarını kalitemiz ile birlikte siz sultanbeyli sakinlerinin karşısına getiriyoruz. Sigortalı ve sözleşmeli nakliyecilik anlayışımız ile Sultanbeyli’de en uygun nakliye fiyatları ile hizmet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir