Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

kavacık evden eve nakliyat

Kavacık En İyi Nakliyat Firması

Kavacık evden eve nakliyat, kavacık nakliyat, kavacık uygun nakliyat, kavacık nakliyat firmaları gibi nakliyat hizmeti için akla gelebilecek olan anahtar kelimelerin hepsinde hizmet vermekteyiz. Metropol nakliyat kavacıkta kaliteli ve uygun fiyatlı nakliyatın en güvenilir adresi haline gelmiştir. Eşyalarınız kavacıktaki evinizden alınırken tamamen ambalajlı bir şekilde taşınır. Evinizde bulunan eşyaların toplanması kutulanması metropol nakliyat personelleri tarafından yapılmaktadır. Yeni evinize gelindiğinde eşyalarınızın ambalajı sökülür ve yeni evinize kurulumu gerçekleştirilir. Tamamen kaliteli anahtar teslim bir taşıma hizmeti veren firmamız sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşır. Nakliyat sektörü içerisinde kurumsal bir yapıda bulunmaktadır. Uzman ekipler, her ihtiyaca göre çeşitli boyutlarda bulunan araçlar ile başta kavacık olmak üzere tüm İstanbul’da nakliyat hizmetini sunmaktadır.

  • Kavacık evden eve nakliyat hizmeti
  • Kavacık eşya depolama hizmeti
  • Kavacık asansörlü nakliyat hizmeti
  • Kavacık parça eşya taşımacılığı
  • Kavacık ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Şehirler arası nakliyat
  • Şehir içi nakliyat

Metropol Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Metropol nakliyat vermiş ve verecek olduğu nakliyat hizmetini telefon arkası konuşmalara dayandırmamaktadır. Metropol nakliyat kavacıkta bulunan taşınması söz konusu olan evizine bir ekspertiz vasıtasıyla ziyaret eder ve eşyalarınızı yerinde inceleyip fiyat ve nakliyat hizmeti adına her türlü detayı sizlere anlatır. Ekspertiz hizmeti nakliyat hizmeti için çok önemli bir noktada bulunmaktadır ve oluşabilecek en ufak pürüzün bile önüne geçmektedir.

Ayrıca beykoz nakliyat adlı makalemizi okuyabilirsiniz…

Kavacık Asansörlü Nakliyat

kavacık asansörlü nakliyat
kavacık asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat kavacık başta olmak üzere verilen her nakliyat hizmetinde her türlü nakliyat hizmet çeşidi sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti evinizin dışına kurulan bir dış cephe asansörü vasıtasıyla eşyalarınızın bina merdivenleri veya bina asansörüne başvurulmadan tamamen dışa kurulan asansör ile taşınmasını kapsar. Asansörlü nakliyat zaman açısından çok avantajlı bir nakliyat hizmetidir fakat her nakliyat hizmetinde asansörlü nakliyat hizmetini kullanmak mümkün olmamaktadır en önemli etken bina konumunuzun asansör kurulumuna uygun olmasıdır.

Kavacık Nakliyat Fiyatları

Metropol nakliyat evden eve nakliyat hizmetinde en uygun ve tatmin edici fiyatları sizlere sunmaktadır. Nakliyat hizmetinde fiyat etkeni birden fazla faktörden etkilenmektedir. Bunlar oda sayısı, eşyaların taşınacağı mesafenin uzunluğu, eşyaların alınacağı ve bırakılacağı evin kat sayısı gibi birden fazla etmen nakliyat fiyatını etkilemektedir. Metropol nakliyat tüm bu hesapları düşünerek geliştirmiş olduğu uygun fiyat nakliyat poltikası ile sizlere en uygun fiyatı vererek en kaliteli kurumsal nakliyat hizmetini sunmayı hedeflemekte ve sunmaktadır. Metropol nakliyat tam donanımlı nakliyat ekibi veya sadece nakliyat aracı veya ambalajlama gibi esnek çalışma stillerini sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir