Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

yakacık evden eve nakliyat

Kartal Yakacık Nakliye Firması

Metropol nakliyat olarak taşımacılık sektörünün rekabet olarak çok zor olduğu bildiğimiz ve bu rekabetin içinden çıkıp güçlü ve kalabalık uzman ekibimiz ile Kartal yakacık evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sektördeki fazla rekabet nedeni ile bu bölgede en iyi evden eve nakliyat firması olmak için her zaman en iyisi yaparak yapılan her taşımada müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmaktayız. Sorunsuz taşıma yaparak sizlere bu yoğun iş temposu arasında rahat bir taşıma sunuyoruz. Yaptığımız her taşımada A dan Z ye bütün eşyalar en iyi yöntemle paketlenip en iyi şekilde yeni evinize götürülüp istediğiniz şekilde dizayn edilir. Sorunsuz bir taşıma sunuyoruz. Evden eve nakliyatta edindiğimiz 30 yıllık tecrübeler ışığında hizmet göstermekteyiz. Yakacık en iyi nakliye firması olma yolunda ilerleyen firmamız en uygun nakliyat fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

İstanbul Kartal ilçesinde hizmet gösterdiğimiz her türlü nakliyat işlemini Kartal evden eve nakliyat başlığı altındaki yazımızda inceleyebilirsiniz…

Yakacık Asansörlü Evden Eve Taşıma

yakacık asansörlü nakliyat
yakacık asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat olarak bu rekabet içerisinde yakacık evden eve nakliyat hizmetlerinde yakacık asansörlü taşıma hizmeti sunarak böylece güler yüzlü hizmetimizin yanında sizin taşıma olayını daha seri ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek taşıma işlemi hem beden gücünden kopararak hem çalışanlarımızı hemde siz kıymetli müşterilerimize kolay bir sistemli taşıma sunuyoruz. Asansörlü nakliyat koşulları sağlandığı takdirde taşınma işlemini kolaylaştıran bir sistemdir. Asansörlü evden eve taşımacılık bina insan gücü ile taşınmaya uygun olmadığı durumlarda kullanılan bir araçtır. Yakacık nakliyat başlığı altında sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Ekspertizli Taşıma

Nakliyat sektöründe taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması için Metropol nakliyat olarak her semtte olduğu gibi yakacık bölgesindede yakacık ekspertiz hizmeti vererek sorunsuz bir taşıma sunuyoruz. Peki nedir bu sistem? Taşıma öncesi bu konuda uzman olan elemanımız taşınacak malzemeleri gelip yerinde görerek size verilecek hizmet hakkında detaylı bir bilgi vererek bütün soru işaretlerini silip rahat bir taşıma hizmeti sunarak stressiz bir hizmet vermekteyiz.

Yakacık Ofis ve Büro Hizmetleri

Yakacık ilçesinde yıllardır gösterdiğimiz hizmetlerimizin arasında bulunan Ofis ve Büro taşımacılığında özen ve titizlik gerektiren bir hizmettir. Metropol nakliyat olarak ofis ve büro taşımak konusunda gerek taşınan araç gereçler gerek teknolojik aletler olsun en dikkatli şekilde taşınarak sorunsuz bir hizmet sunmak için hırs ve çaba içerisindeyiz. Bunu yapmak için her bölgede olduğu gibi yakacık bölgesinde de en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı konusunda kalifiye elemanlarımız ile her türlü işyeri taşıma işlemini sizlerle buluşturuyoruz. Titiz ve özenli personellerimiz işyeri ofis eşyalarınızı büyük dikkatle taşımaktadır.

Nakliyat Sigortalı ve Sözleşmeli Taşıma

Engin tecrübemiz ile her bölgede yapılan her taşımada taşıma öncesi ve sonrası yapılan sözleşme ile taşıma esnasında oluşacak her türlü aksilik olursa keza firma olarak bunun olmaması için ne gerekirse yapılır. Bir kaza olması takdirinde bu sözleşme ile oluşan tatsızlıkların karşılanması için yapılan sigortalı sözleşmeli bir belgedir.

Yakacık Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • Atalar Mahallesi.
  • Cevizli Mahallesi.
  • Çarşı Mahallesi.
  • Çavuşoğlu Mahallesi.
  • Esentepe Mahallesi.
  • Gümüşpınar Mahallesi.
  • Hürriyet Mahallesi.
  • Karlıktepe Mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir