Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Uskumruköy Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

uskumruköy evden eve nakliyat

Uskumruköy Nakliye Firması

Uskumruköy evden eve nakliyat firmamız olan metropol nakliyat tüm Türkiye’de nakliyat hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmektedir. İstanbul’da nakliyat hizmetlerinin yoğunlukta olduğu her bir bölgede nakliye hizmeti sunulmaktadır. sarıyer uskumruköy metropol nakliyat evden eve nakliye, ev taşımacılığı gibi nakliyat hizmetlerini uzman kadrosu ve her türlü ebatta olan nakliye araçları ile garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır. Yavuz sultan selim köprüsünün yakınında bulunan uskumruköy nakliyat hizmetlerini sunan metropol nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan eşyalarınızı yerinde inceleyip fiyatlandırır. Sözleşme akdi ile tüm detaylar belirtilir. Taşınma tarihinizde sizin için ayırtılan nakliye aracı ve ekip adresinize intikal eder. Tüm eşyalarınız özenle alanında uzman personeller tarafından tek tek ambalajlanır. Her türlü eşya şekline boyutuna göre farklı bir metot ile ambalajlama işlemi yapılır. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız taşınmadan önce aynı şekilde alanında uzman personeller tarafından demonte edilir. Mutfak eşyalarınız hassas nitelikte olan cam eşyalarınız yumuşak malzemeler yardımı ile ambalajlanıp kutu içerisine koyularak taşınması gerçekleştirilir. Yeni evinizde tüm eşyalarınız metropol nakliyat personelleri tarafından kurulur ve sizlere anahtar teslim bir nakliyat hizmeti sunulmuş olur. Uskumruköy evden eve nakliyat hizmetinde garantili ve sigortalı bir nakliye hizmeti sunulur metropol nakliyat uygun fiyatlar çerçevesinde her türlü nakliye hizmetini uskumruköyde sunar.

Uskumruköy Villa Taşımacılığı

uskumruköy villa taşımacılığı
uskumruköy villa taşımacılığı

Uskumruköy villa yerleşkeleri açısından yoğun olan bir bölgedir. Metropol nakliyat sarıyer’de villa taşımacılığı sektöründe öncü bir firma konumunda bulunmaktadır. Uskumruköy villa taşımacılığı adında hizmet veren firmamız villa taşımacılığına ayrı bir noktadan bakarak hizmet vermektedir. Villa taşımacılığında taşınacak olan eşyalar önceden metropol nakliyat ekspertiz hizmeti ile yerinde incelenir. Gerekli raporlar hazırlandıktan sonra uygun ve gerekli olan taşıma biçimi sizlere sunulur. Metropol nakliyat villa taşımacılığında günü birlik bir taşıma gerçekleştirmemektedir. Bunun en büyük nedeni villa içerisinde bulunan oda ve eşya miktarının fazla olması ve böyle bir durumun hali ile uzun bir uğraş gerektirecek olmasıdır. Birinci günde villanızdaki tüm eşyalarınız özenle ambalajlanır, ikinci gün eşyaların taşınması gerçekleştirilir. Tamamen sigorta güvencesi ile taşıma gerçekleştiren metropol nakliyat eşyalarınızın ambalajlanması demonte ve monte gibi tüm incelikleri alanında uzman personeller ile gerçekleştirir. Uskumruköy nakliyat hizmetini sunan metropol nakliyat uskumruköy villa taşımacılığı adında uygun ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Uskumruköy Eşya Depolama Hizmeti

Uskumruköy eşya depolama hizmeti metropol nakliyat tarafından sunulan eşyalarınızın depolarda muhafaza edilmesini ifade etmektedir. Metropol nakliyat depoları son derece güvenli ve hijyenik bir biçimde eşyalarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Uskumruköy depolama hizmetinde depolanacak olan eşyalarınız metropol nakliyat tarafından depolama koşullarına göre üretilen ambalaj araçları ile depolarda kusursuz kalacak vaziyette ambalajlanır. Nakliye aracına yüklenmesi gerçekleştirilir. Eşyalarınız metropol nakliyat depolarında kaldığı süre boyunca sigortalı ve sözleşme şartları ile korunur. Metropol nakliyat ekspertiz hizmeti sırasında her türlü detay sizlere anlatılır. Eşyalarınızı istediğiniz kadar metropol nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz. Depolarda bir yıldan fazla bir sürede kalacağını belirttiğiniz eşyalarınız için altı ayda bir ücretsiz ambalaj değişikliği sağlanır. Depo kira bedeli eşyalarınızın depoda işgal edeceği metrekare miktarına göre belirlenir. Metropol nakliyat depolarında bulunan eşyalarınız için her zaman yazılı veya görsel olarak bilgi alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile depolama hizmetini uskumruköy eşya depolama adında sunan firmamız kurumsal öncü bir hizmeti sizlere garanti eder.

Sarıyer ilçesindeki bütün hizmetlerimize Sarıyer evden eve nakliyat adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir