Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Güneşli Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

güneşli evden eve nakliyat

Profesyonel Güneşli Nakliyat Hizmeti

Güneşli evden eve nakliyat ve nakliyatın yapılan araştırmalar sonucu son 5 yılda gelişim ve çoğunluk gösteren bir meslek haline geldiğini görüyoruz. Sektörün gelişiminden dolayı amatör firmaların artış gösterdiği bir durum ortaya çıkmıştır. Metropol nakliyat olarak bu konuda her hangi bir endişe yaşamamanız için son derece profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Metropol nakliyat güneşli nakliye adına sunmuş olduğu her türlü nakliyat hizmetlerini sigorta kapsamında sunar. Nakliyat sözleşmemiz ve referanslarımızı göstererek sizlere sunulabilecek her türlü güvenceyi sağlayıp bütün endişelerinizi kafanızdan silmekteyiz. Sizi profesyonel ve işinin ehli insanlar ile muhatap ederek sorunsuz ve kusursuz bir taşıma sunuyoruz. Güneşli evden eve nakliyat hizmetinde ambalajlı bir taşıma sunmaktayız. Nakliyat adı altında genel nakliyat hizmetleri metropol nakliyat tarafından sunulur. 30 yılı aşkın tecrübe profesyonel ekipler ve her türlü nakliye aracı ile metropol nakliyat garantili bir nakliye hizmetini anahtar teslim şekilde sunar. Eşyalarınız özenle ambalajlanır. Mobilyalarınız uzman marangoz tarafından kurulur. Metropol nakliyat güneşlide nakliye hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunar.

Güneşli Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ev taşımaktan kolay gibi gözükse de dikkat ve hassaslık gerektiren bir hizmet türüdür. En önemli sebeplerinden biri ofisinizde ve şirketinizde önemli teknolojik aletlerin fazla olmasıdır. Çrnek olarak bilgisayar tablet projeksiyon ve tv çokluğunu göz önüne alarak bunlar için gerekli olan her türlü korumayı sağlayacak paketleme hizmetlerimiz ile en güzel taşımayı size sunmaktayız. Bbir o kadar önem arz eden şirket dosyalarının sağlam ve güvenli kolilere konularak herhangi bir yırtık ve kaybolma gibi acemi hatalar yapılmasını engelleyerek hizmet sunmaktayız. Ofis mobilyalarınız metropol nakliyat sertifikalı marangozu tarafından demonte ve monte edilir. Güneşlide iş yeri, büro ve ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmak için metropol nakliyata ulaşmanız yeterlidir.

Güneşli Asanasörlü Nakliyat

güneşli asansörlü nakliyat
güneşli asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat ne kadar büyük bir nakliye firması olduğunu sunduğu hizmetler ve yaptığı işlerle kanıtlamaktadır. En önemli hizmetlerimizden biri olan güneşli asansörlü nakliyat hizmetini güneşlide uygun fiyatlar etrafında sunmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti bina dışarısına kurulan bir sistem yardımı ile eşyalarınızı bina merdiveni ve asansörüne başvurmadan doğrudan dış cephe asansörü ile taşımaktayız asansörlü nakliyat hizmeti zaman açısından oldukça avantajlı bir nakliyat türüdür. İnsan gücü ile taşınacak olan eşyaları büyük oranda makine gücüne yansıtan sistem nakliyat hizmetinin son derece hızlı bir şekilde sunulmasına yardımcı olur

Güneşli Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Metropol Nakliyat olarak yaptığımız her işin resmi ve nizami olması bizim vizyon olarak benimsediğimiz prensiplerden biri olmaktadır. Taşıma öncesi ve sonrası imzalanan sigortalı sözleşmeler ile oluşacak olası sorunları ve hasarları sigorta güvencesi ile koruma altına almaktayız. Bu şekilde sunulan hizmetin kalitesi oldukça artmaktadır.

Güneşli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Güneşli nakliyat fiyatları değişkenlik gösterebilen fiyatlardır. Taşınacak olan eşya miktarı veya iki adres arası uzaklık bir olmamaktadır. Bu sebeple nakliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Nakliyat şirketi ile görüşülmeden gerçek bir taşıma bedelini öğrenmeniz olanaksızdır. İnternet ortamında net meblağlar ile belirtilen taşıma fiyatları asla gerçeği yansıtmamaktadır. Gerçek dışı ucuz fiyatlara inanılarak alınan hizmetlerin sonucu hüsranla sonuçlanabilmektedir. Metropol nakliyat güneşli nakliye hizmetlerini birden fazla hizmet türünde sunmakta ve bu hizmetleri olabilecek en ekonomik fiyatlara vermektedir. Güneşli evden eve nakliyat hizmetini garantili ve sigortalı şekilde en uygun fiyata alabileceğiniz tek nakliyat firması metropol nakliyat. Evden eve nakliyat fiyat teklifi al sayfamızdan en uygun fiyat teklifini almak için form doldurabilirsiniz…

Güneşli Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri

  • Anafartalar Caddesi.
  • Atatürk Caddesi.
  • Cumhuriyet Caddesi.
  • Evren Caddesi.
  • İETT Evren Caddesi. Durağı
  • İETT Kirazlı Caddesi. Durağı
  • Kirazlı Caddesi.
  • Koçman Caddesi.

Bağcılar bölgesindeki tüm hizmetlerimize Bağcılar evden eve nakliyat adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir