Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Maslak Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

maslak evden eve nakliyat

Maslak Nakliye Firması

Maslak evden eve nakliyat, maslak nakliyat gibi temel taşımacılık anlamlarını genel anlamda barındıran başlıklar halinde maslakta tüm nakliyat hizmetlerini metropol nakliyat sizlere sunmaktadır. Maslak evden eve nakliyat işlemi adında sizlere sunulan nakliyat hizmetleri tamamen sigortalı ve garantili bir şekilde sunulur. Ev eşyalarınız metropol nakliyat üstün tecrübesi ile özenle ambalajlanır ve sorunsuz bir şekilde taşınması gerçekleştirilir. Metropol nakliyat anahtar teslim bir taşımacılık hizmeti sunar. Eşyalarınız ambalajlı bir şekilde taşınır ve yeni evinizde sizlerin belirttiği gibi kurulumu gerçekleştirilir. metropol nakliyat nakliyat sektörüne yıllar adamış bir nakliyat firması olarak sunmuş olduğu hizmetlerde uzman personeller aracılığı ile evden eve nakliyat işlemi içerisine dahil olan tüm elektrik, marangozluk ve tesisat hizmetini’de siz değerli müşterilerine sunar. Metropol nakliyat hizmet prensiplerinden olan ekonomik fiyatlı nakliyat ile sizlere en üstün hizmeti en uygun fiyata sunabilmek için özenle çalışmaktadır.

Ayazağa bölgesinde de verdiğimiz nakliye hizmetlerini Ayazağa evden eve nakliyat başlıklı yazımızda ayrıntılı inceleyebilirsiniz…

Maslak Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

maslak asansörlü nakliyat
maslak asansörlü nakliyat

Maslak asansörlü nakliyat hizmeti metropol nakliyat tarafından sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde gönderilmiş olan ekspertiz hizmeti neticesinde veya sizlerin özel olarak istemeniz durumunda sunulan yenilikçi bir nakliyat hizmetidir. Asansörlü nakliyat bina dışına kurulan bir asansör sistemi ile eşyalarınızın hızlı bir şekilde taşınmasını ifade eder. Maslak asansörlü nakliyat hizmeti veya maslakta metropol nakliyat adı altında hizmet verilmektedir. Asansörlü nakliyat nakliye işlemi gibi emek ve özen gerektiren bir hizmeti zaman açısından oldukça avantajlı bir hale getirerek nakliyat sektörüne hızlı nakliyat terimini kazandırmış bulunmaktadır.

Maslak Ofis ve Büro Taşımacılığı

Her türlü nakliyat hizmetini başta maslak olmak üzere tüm Türkiye’de sunan metropol nakliyat taşımacılık adına vermiş olduğu hizmetler arasından biri olan ofis taşımacılığını maslakta sizlere sunmaktadır. Ofis eşyalarınız metropol nakliyat tarafından sizlerin hiç bir zahmete kalkışmanızı gerektirmeyecek şekilde ambalajlanır. Nakliye aracına taşınması gerçekleştirilir. ofis eşyaları arasında bulunan tüm mobilyalarınız ve dosya tarzı toparlanması gerektirecek tüm eşyalar özenle toparlanır ve kapalı kutular içerisinde taşınır. En uygun ofis taşıma fiyatları ile müşteri odaklı çalışmalarımız gerçekleştirilir.

Maslak Eşya Depolama Hizmeti

Maslak eşya depolama hizmetini en güzel şekilde sunan metropol nakliyat kurumsal bir firma olarak eşya depolama adına uygun her türlü araç ve gerece sahiptir. Metropol nakliyat maslak depoları tamamen hijyenik ve güvenli bir şekilde sizlerin eşyalarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Maslak eşya depolama hizmetinde eşyalarınız özenle depolama koşullarına uygun şekilde üretilen ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Depolarda kaldığı süre içerisinde ambalajlı hava almayacak şekilde muhafaza edilmektedir. Eşyalarınız metropol nakliyat depolarında kaldığı süre boyunca sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde muhafaza edilir. Bir yıldan fazla depoda kalmasını istediğiniz eşyalarınızın altı ayda bir ambalajlanması metropol nakliyat tarafından ücretsiz bir şekilde yenilir.

Maslak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maslak’ta nakliye yaptırmak isteyen kişilerin aklında oluşan ilk soru nakliye ücreti olur. Metropol Nakliyat olarak biz maslak evden eve nakliyat adı altında her türlü hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte eşyalarınızı profesyonel şekilde sizi mutlu edecek fiyatlara taşımaktayız. Şehirler arası nakliyat veya şehir içi ayırt etmeksizin diğer nakliyat firmalarına göre sunduğumuz avantajlı fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Maslak nakliyat fiyatı belirlenirken birçok etken vardır. Bu etkenler sizlerin beyanına göre değerlendirilip müşteri hizmetlerimiz tarafından değerlendirilir. Bu aşamadan sonra sizlere net bir rakam verilir. İnternet sitelerinde yazan, net fiyat belirten nakliye ücretleri gerçeği yansıtmamaktadır. Bunlar insanları kandırmaya ve cezbetmeye yönelik yazılan ilgi çekici fiyatlardır. En uygun maslak nakliye fiyatları için fiyat teklifi al sayfamızı ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir