Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

İstanbul – İzmir Arası Nakliye

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

istanbul izmir nakliye

İstanbul İzmir Nakliye Firması

Metropol nakliyat firması olarak İstanbul içi nakliye hizmetlerimizin yanı sıra Türkiye’nin 81 ilinde nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Gerek şehir içi gerek şehir dışı olmak üzere geniş bir yelpazede gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinden biri olan İstanbul İzmir nakliye hizmeti firmamız tarafından her gün araç seferi olacak şekilde sunulmaktadır. Tüm nakliyat hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar sizlere sunan metropol nakliyat şehirler arası taşımacılıkta ambalajlı eşya taşımacılığı ve yol boyu sigorta güvencesi ile eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. İstanbul’dan İzmir’e veya İzmir’den İstanbul’a taşımacılık olsun her türlü hizmet sizlere sunulmaktadır. Ev taşımacılığının yanı sıra metropol nakliyat şehirler arası taşımacılığında birden fazla nakliye hizmet çeşidi sunmaktadır.

  • İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
  • Şehirler arası ofis taşımacılığı
  • Şehirler arası fuar taşımacılığı
  • Şehirler arası banka taşımacılığı
  • Şehirler arası villa taşımacılığı

Metropol nakliyat olarak sizlere nakliye hizmeti sunarken öncelikli olarak ekspertiz hizmeti aracılığı ile eşyalarınızı yerlerinde inceleyip gerekli sözleşme ve sigorta şartlarını sizlere detaylıca anlatmak nakliyat hizmeti için birincil ilkelerimizdendir. Metropol nakliyat sizlere eşyalarınızı sözleşmede belirtmiş olduğu tarih ve saatte getirerek en fak bir olumsuzluk yaşamanızı önlemektedir.

Profesyonel Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınız tamamen uzman personeller tarafından ambalajlı bir şekilde taşınır tüm ince iş gerektiren hizmetler sizlere sunulmaktadır. Beyaz eşyalarınız mobilyalarınız metropol nakliyat tarafından demonte ve monte edilerek sizlere sunulur. Metropol nakliyat sizlere şehirler arası taşımacılıkta iki farklı hizmet şekli ile ekonomik açıdan yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu hizmet biçimleri parsiyel eşya taşımacılığı ve özel eşya taşımacılığı olarak ikiye ayrılmaktadır.

Parsiyel eşya taşımacılığı, fiyat açısından sizlere daha makul düzeylerde hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Bu hizmet şeklinde büyük boy nakliye araçlarımız içerisinden birden fazla ev eşyasının taşınmasını ifade edilir. Bu şekilde ekonomik açıdan avantajlı hale getirilen hizmette eşyalarınız taşınır. Araç içerisinde tamamen sigortalı bir şekilde taşınan eşyalarınızın araç içerisinde var olacak olan diğer eşyalar ile karışması ve teması mümkün olmayacak şekilde ayarlanır. Bu hizmetin bir diğer versiyonu olan özel taşımacılık hizmetinde ise tek bir nakliye aracının sizin eşyalarınız için ayrılmasını ifade eder böylesi bir taşımacılık şekli parsiyel eşya taşımacılığına göre biraz daha maliyetli olabilmektedir.

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliye Firmaları

Şehirler arası nakliyat firmaları adında yapmış olacağınız bir araştırma sonucu sizlere binlerce firma ile karşılaşmanızı sağlamış olacaktır. Fakat bu firmaların hepsi sizin istediğiniz hizmeti yerine getirip getirmeyeceği tartışılır hale gelmektedir bunun en büyük nedeni nakliye sektörünün rekabetçi bir yapıda olmasıdır. İstanbul izmir arası nakliyat hizmeti sunan metropol nakliyat merkezi istanbul da olup tüm ülke geneline hizmet veren bir nakliyat firmasıdır sizlere sigortalı ve garantili bir nakliye hizmetini tamamen sözleşmeli bir şekilde ne ekonomik fiyatlara sunmayı hedefler.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Metropol nakliyat asansörlü nakliye hizmetini sizlere şehirler arası nakliyat hizmetinde de sunmaktadır gerek İstanbul’da gerek İzmir’de olsun eşyalarınız asansörlü sistem ile taşınabilmektedir. Hali hazırda İstanbul’da gereksinimi pek duyulmayan bir hizmet biçimi olsa bile asansörlü nakliyat İzmir’de hemen hemen zorunlu bir hal almıştır bu durumdan dolayı eşyalarınız İzmir’e götürülürken veya İzmir’de taşınırken olsun asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanılarak taşınmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetinde de aynı şekilde tamamen ambalajlı ve sigortalı bir taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Şehirler Arası Uygun Nakliyat Fiyatları

Metropol nakliyat otuz yılı aşkın nakliyat tecrübesi, uzman personeller ve her türlü boyuta sahip nakliye araçları ile nakliyat hizmetini son derece profesyonel bir şekilde sunmaktadır. İstanbul İzmir nakliye hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliye hizmetlerinde’de aynı profesyonelliği uygun fiyatlara sunmaktadır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu nakliyat sektöründe yarışmanın en ilk gereksinimi profesyonel bir hizmet ve bunun yanında ise uygun fiyat politikası olmaktadır. Garantili sigortalı kurumsal bir şehirler arası nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara alacağınız nakliyat firması metropol nakliyat olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir