Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

ataşehir evden eve nakliyat firmaları

Ataşehir Nakliyat Firması

İstanbul Metropol Nakliyat firması olarak 30 yılı aşkın süredir Ataşehir bölgesinde ataşehir evden eve nakliyat başlığı altında hizmet vermekteyiz. Kurumsal Ataşehir nakliye firması arayışı içerisindeyseniz tecrübeli kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile size hizmet sunmaya hazırız. Metropol nakliyat olarak Ataşehir evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eğer isterseniz şehirler arası nakliyat ağımız ile eşyalarınızı Türkiye’nin 81 iline taşıyabiliriz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili hizmetimiz ile Ataşehir ev eşyalarınızı sigortalı ve ekspertizli bir şekilde evinizden alıyoruz, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşıyoruz. Nakliye sigortası sayesinde eşyalarınızı nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü soruna karşı sigortalıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile size her türlü desteği sağlıyoruz.

Profesyonel Ataşehir Nakliye Firması

Son yıllarda İstanbul’un en gözde ilçelerinden olan Ataşehir konutlaşmanın yüksek olduğu bir bölgedir. Bu konutlaşma hareketi ile birlikte artan nakliye ihtiyacı bir çok nakliyat şirketini ortaya çıkartmıştır. Ataşehir nakliye hizmeti almak için profesyonel ve kurumsal firma arayışında olabilirsiniz. Metropol nakliyat olarak sektördeki tecrübelerimizle ataşehir ev taşımacılığı konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ataşehir nakliyat firması bünyesinde bulunması gereken her türlü hizmete metropol nakliyat olarak sahibiz. İstanbul metropol nakliyat olarak sizlere İstanbul’un en güzide semtlerinden olan Ataşehir ev taşımacılığı hizmeti veriyoruz. şehir içi şehirler arası seçeneklerimiz ile evinizi Türkiye’nin her yerine taşıyoruz. Ataşehir asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı çok hızlı ve güvenilir şekilde naklediyoruz.

Geniş hizmet ağımız ile sizlere Ataşehir nakliye firması olarak her türlü avantajlı nakliye hizmetini sağlıyoruz. Uygun fiyatlı nakliyat prensibimiz ile en avantajlı ataşehir nakliyecilik işlemini yerine getiriyoruz.

 • Ataşehir evden eve nakliyat
 • Ataşehir asansörlü nakliyat
 • Ataşehir parça eşya taşıma
 • Ataşehir eşya depolama
 • Ataşehir şehirler arası nakliyat
 • Ataşehir ofis taşımacılığı

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir nakliye şirketi olarak kurumsal eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Metropol nakliyat bünyesindeki ataşehir depolarında eşyalarınızı misafir ediyoruz. Ambalajlı ve paketli bir şekilde ev, iş ya da parça eşyalarınız saklanıyor. En uygun fiyatlı ataşehir depolama firması olan metropol nakliyat müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerini icra etmektedir. Ataşehir eşya depolama firması aramaktaysanız sizin her türlü ihtiyacınız karşılar nitelikte hizmetlerimiz ile bizden memnun ayrılmanızı garanti ediyoruz. Ataşehir ev taşıma firması olarak sürdürdüğümüz hizmetleri aynı kalitede Ataşehir eşya depolama alanında da gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı ve garantili hizmetlerimiz ile gözünüz arkada kalmayacak…

Ataşehir Ofis ve Büro Taşımacılığı

İstanbul Metropol Nakliyat olarak engin nakliyat tecrübemiz ile Ataşehir’deki ofisinizi taşıyoruz. İşinde uzman kadromuz ofisinizi yerinde görerek nakliyat esnasında gerekli olacak ekipman planını yapıp nakliyeye uygun tarih ve saati belirler, planlanan saatte ofis eşyalarınız ambalajlanarak nakliyeye hazır hale getirilir. Ofis eşyası nakliyat sigortamız ile eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sigortalanır.

Ataşehir Asansörlü Nakliyat Hizmeti

asansörlü eşya taşıma ve asansörlü nakliye
asansörlü eşya taşıma ve asansörlü nakliye

Metropol Nakliyat olarak Ataşehir evden eve nakliyat, ofis veya büro taşımacılığında asansörlü vinç hizmeti de vermekteyiz. eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımak için her yöntemi bünyemizde barındırıyoruz. 7/24 teknik destek ile her türlü bilgiyi sizinle paylaşıyoruz. Ataşehir asansörlü nakliyat hizmeti çok ciddi ve uzmanlık isteyen bir iştir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmadığında büyük sorunlar oluşabilmektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ile Ataşehir’deki evinizi asansörlü ve vinçli bir şekilde taşıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir’de nakliyat deyince insanların aklına ilk gelen nakliyat fiyatları İstanbul Metropol Nakliyat olarak sizlere fiyat ve fayda açısından en uygun fiyatları sunuyoruz. Ataşehir’de asansörlü nakliyat firmaları fiyatları değişiklik göstermektedir. Ataşehir’de Ofis ve Büro taşımacılığının fiyatları ise firmanın güvenilirliği ve tecrübesi ile doğru orantılı artabilmektedir, İstanbul Metropol Nakliyat olarak eşyalarınızı emin ellere teslim etmenizi öneririz. Bizimle telefon numaralarımız ve whatsapp üzerinden hemen iletişime geçip %25 indirimli en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Ataşehir Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ataşehir ev taşımacılığı fiyat belirlenirken birçok etken göz önünde bulundurulur. bu etkenler fiyatın taşınmadan taşınmaya değişkenlik göstermesini sağlar. Niteliksiz firmalar sizlere olması gerekenden düşük fiyatlar verebilir. Bu tip karadüzen çalışan firmalar eşyalarınıza ve sizlere büyük zararlar verebilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat olarak hizmet anlayışımız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlamaktır. Metropol nakliyat güvencesi ile birlikte eşyalarınızı sigortalı ve garantili olarak en ucuz fiyatlara taşımaktayız…

Ataşehir Nakliyat Fiyatını Belirleyen Etkenler
 • Taşınma mesafesi: Taşındığınız yerden eşyaların taşınacağı yer arası mesafeler ataşehir nakliyat fiyatı belirlerken göz önünde bulundurulan önemli kriterlerden biridir.
 • Taşınma şekli: Eşyaların merdivenle ya da asansörle yüksek katlardan inmesi de fiyat oluşturulurken göz önünde bulundurulan diğer etkenlerdendir.
 • Taşınacak eşyanın miktarı: 3+1, 2+1 ya da 1+1 evlerin eşyaları birbirinden sayıca farklıdır bu fark fiyatlara da yansımaktadır. Evinizdeki eşya fazla ise ataşehir taşınma ücreti artış gösterebilmektedir.
 • Taşınma esnasında kullanılacak araçlar: Taşınma esnasında eğer standarttan farklı olarak gereksinim duyulan araçlar varsa bunlar taşınma fiyatının yükselmesine sebep olabilir.

Ataşehir Hizmet Bölgelerimiz

 • AŞIKVEYSEL MAHALLESİ
 • ATATÜRK MAHALLESİ
 • BARBAROS MAHALLESİ
 • ESATPAŞA MAHALLESİ
 • FERHATPAŞA MAHALLESİ
 • FETİH MAHALLESİ
 • İÇERENKÖY MAHALLESİ
 • İNÖNÜ MAHALLESİ
 • KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
 • KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ
 • MEVLANA MAHALLESİ
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 • MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
 • ÖRNEK MAHALLESİ
 • YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ
 • YENİSAHRA MAHALLESİ
 • YENİŞEHİR MAHALLESİ

Sarıyer evden eve nakliyat ve Kadıköy evden eve nakliyat başlıklı sayfalarımız da dikkatinizi çekebilir…

Bir cevap

 1. ahmet şenol dedi ki:

  metropol nakliyat sagolun uygun fiyata eşyalarımı taşıdı. elemanları gerçekten bu işi profesyonel yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir