Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

bostancı evden eve nakliyat

Bostancı’nın En İyi Nakliye Firması!

Bostancıda nakliyat hizmeti, bostancı evden eve nakliyat, bostancı parça eşya nakliye gibi her türlü nakliyat hizmeti metropol nakliyat tarafından bostancıda verilmektedir. kentsel dönüşüm projelerinin yoğun olduğu bir mahalle olan bostancı mahallesi aynı zamanda İstanbul’da ulaşım açısından’da kolaylıkla gidilebilecek bir noktadadır. Bostancı’da verilen nakliyat hizmeti tamamen metropol nakliyat kalitesi ile ambalajlı, uzman ekipler ve geniş araç filosu ile sizlere sunulmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat başlığında verilen nakliyat hizmetinde bizlerle iletişime geçtiğiniz anda sizler için en uygun fiyatlar ve hizmet paketleri ile çeşitli bir hizmet anlayışı verilmektedir.

Bostancı Anahtar Teslim Nakliye Hizmeti

Tamamen anahtar teslim bir taşıma yapan firmamız tarafından eşyalarınız toparlanıp ambalajlanır sizlerin her hangi bir zahmete kalkışmanız önlenir. Bostancıda evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız aynı zamanda şubelerin yakınlığı sayesinde sizlerin telefon ile iletişiminden ziyade yüz yüze görüşmeniz için ücretsiz ekspertiz hizmeti dışında şubelerimizi ziyaret ederek de görüşme sağlamanız için sizleri beklemektedir. verilen tüm nakliyat hizmetleri kesinlikle sigorta kapsamında verilmektedir aynı zamanda sözleşmeye dayalı biçimde sizlere sunulmaktadır. Bostancıda evden eve nakliyat, bostancı nakliyat başlıklarında metropol nakliyat olarak verilen bir takım nakliyat hizmetleri şu şekilde belirtilmiştir;

  • Bostancı evden eve nakliyat hizmeti
  • Bostancı şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmeti
  • Bostancı asansörlü nakliyat hizmeti
  • Bostancı eşya depolama hizmeti
  • Bostancı parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Bostancı ofis taşımacılığı hizmeti

Bostancı Askılı Elbise Taşımacılığı

Bostancı’da nakliyat hizmeti verilirken aynı anahtar teslim bir taşınmanın olacağını belirten firmamız bu hizmet içerisinde sizlerin zahmet etmemeniz açısından elbiseleriniz aşağıda görsel olarak gösterilen tamamen bostancı elbise taşımacılığı için askılı bir şekilde dizayn edilen dolaplar ile ütüsü bozulmadan ve hijyenik olarak taşınmaktadır. Metropol nakliyat sizler için her türlü ince detayı düşünerek hizmet vermektedir.

bostancı askılı elbise taşımacılığı
bostancı askılı elbise taşımacılığı

Bostancı Evden Eve Nakliyat Ambalajlama Hizmeti

Bostancı’da verilen nakliyat hizmeti başta olmakla tüm verilen nakliyat hizmetlerinde metropol nakliyat olarak ambalajlama konusuna özellikle önem verilmektedir. Bir nakliyat hizmetinde en önemli noktalardan biri olan hasarsız taşınmaktır. Eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan metropol nakliyat sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için uzman ekiplerce eşyalarınızı ambalajlar ve taşır. Büyük eşyalarınız hijyenik havalı ve elyaf ile kaplı naylonlar ile ambalajlanır aynı şekilde dolaplarınız ve demonte gerektiren mobilya aksamlarınız’da ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız tek tek havalı ince naylon veya graf kağıtlara sarılıp kolilere yerleştirilip taşınması sağlanır. Dolaplarınızda bulunan elbiseleriniz ise askılı dolaplar ile taşınır. Tüm bu ambalajlamalar gerçekleştikten sonra yeni evinizde ambalajlar açılıp eşyalarınız belirttiğiniz odalara yerleştirilip kurulumu sağlanır. koli olarak toplanmış olan eşyalarınız sizlere koli olarak bırakılır özel olarak isteğiniz üzerine bayan ve bay personeller ile mutfak eşyalarınızın yerleştirilmesi’de metropol nakliyat tarafından sağlanır.

Bostancı Parça Eşya Nakliyesi

Bostancı evden eve nakliyat parça veya parsiyel eşya taşımacılık hizmeti bir evin tüm eşyalarını değilde bir kısmının şehir içi veya şehirler arası taşınmasını içeren bir hizmettir eşyalarınızın adedine göre gönderilen boyutlardaki araçlar ile taşımanız gerçekleştiriliyor böylelikle sizlere en uygun hizmet en uygun fiyatta verilmektedir.

Bostancı Asansörlü Nakliyat

bostancı asansörlü nakliyat
bostancı asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat sektörde önde gelen firmalardan olmakla beraber kurumsal nakliyat ve lüks taşımacılıkta önde olmaktadır. bu lüks taşımacılık adımlarından biri olan bostancı asansörlü taşımacılık sizlere sunulmaktadır. Tamamen bina dışarısına kurulan asansör vasıtasıyla eşyalarınız hızlı ve güvenli şekilde dışarıdan asansör yardımıyla taşınmaktadır insan gücünün büyük bir bölümünü makine gücüne yansıtan bu sistemi metropol nakliyat olarak sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir