Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

koşuyolu evden eve nakliyat

Koşuyolu Nakliye Şirketi

Son zamanlarda nakliyat sektöründe meydana gelen olağan dışı bir firma artışı hizmet kalitesini negatif yönde etkilemektedir. Koşuyolu evden eve nakliyat firmamız sizlere sunmuş olduğu tüm nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir hizmet sunarak ilerlemektedir. Evden eve nakliyat hizmeti adında koşuyolu ev taşımacılığı yapan firmamız ambalajlı nakliyat prensibi gereği eşyalarınızı tek tek ambalajladıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Böyle bir taşıma hizmetinde oluşabilecek zararlara karşı önlem alınmış olunur. Metropol nakliyat emtia sigortası güvencesi ile eşyalarınızı sigorta işlemine tabii tutmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti oldukça zor olan ve hassasiyet gerektiren bir hizmet birimidir. Kesinlikle tecrübesiz personeller ile sunulabilecek bir hizmet olmayan nakliyat hizmeti aynı zamanda araç gereç kısmında da tam teşekkül gerektirir. Koşuyolu nakliyat şirketimiz sizlere tamamen profesyonel bir hizmet sunarak anahtar teslim bir nakliyat hizmeti vermektedir. Tüm eşyalarınız uzman personeller tarafından ambalajlanır ve toparlanır. Mobilya beyaz eşya tarzı eşyalarınız eski evinizden alındığı gibi yeni evinize kurulumu gerçekleştirilir. Tüm taşınma incelikleri düşünülerek verilen nakliyat hizmetinde firmamız sizlere en uygun nakliyat hizmetini koşuyolunda ekonomik fiyatlara almanızı garanti etmektedir.

Koşuyolu Nakliyat Hizmetleri

  • Koşuyolu evden eve nakliyat hizmeti
  • Koşuyolu ofis taşımacılık hizmeti
  • Koşuyolu eşya depolama hizmeti
  • Koşuyolu parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Koşuyolu asansörlü nakliyat hizmeti

Koşuyolu Asansörlü Nakliyat

Koşuyolu nakliyat firmamız asansörlü nakliyat hizmetinide sizlere sunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti bina dışarısına kurulumu sağlanan bir asansör sistemi ile eşyalarınızın evinizden doğrudan nakliye aracına taşınmasını ifade etmektedir. Koşuyolu asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde nakliye işlemi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Lüks taşımacılık statüsünde bulunan asansörlü nakliyat metropol nakliyat tarafından koşuyolunda sigortalı ve garantili bir şekilde sunulmaktadır. Metropol nakliyat koşuyolunda her türlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti sadece evden eve nakliyat işlemi için uygulanan bir hizmet dalı değildir. Ofis taşımacılığı, Para kasası taşımacılığı ve piyano taşımacılığı gibi farklı nakliyat hizmetlerinde de sunulmaktadır.

Koşuyolu Parça Eşya Taşımacılığı

koşuyolu parça eşya nakliye firması
koşuyolu parça eşya nakliye firması

Parça eşya taşımacılığı bünyesinde para kasası, piyano, beyaz eşya ve az miktarda olan ev ofis eşyalarının taşınması hizmeti bulunur. Metropol nakliyat koşuyolu parça eşya taşımacılığı için özel olarak dizayn ettiği mini boyutlarda olan nakliyat araçları ile hizmet sunmaktadır. Piyano ve para kasası gibi istisnai eşyalar sınıfında bulunan eşya türleri için ayrı bir hizmet birimi sunan metropol nakliyat uygun fiyatlara bu türdeki eşyalarınızı taşımaktadır. Aynı şekilde koşuyolunda beyaz eşya taşımacılığı yapan firmamız beyaz eşyalarınızı tamamen ambalajlı bir şekilde taşımakta ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatı adında internet ortamında belirtilen 300-500 TL gibi cüüzi rakamlar asla gerçeği yansıtmamaktadır. Bu firmalara itibar etmeniz durumunda nakliye hizmeti sırasında mağduriyet yaşamanız ihtimaller dahilindedir. Bir nakliyat hizmet fiyatı belirlenirken sizlere bir takım sorular sorulur ve soruların cevaplarına göre fiyatlandırma yapılır. Bu sorular eşyalarınızın miktarı, Eşyalarınızın alınacağı ve götürüleceği iki adres arası mesafe ve eşyalarınızın alınacağı ve götürüleceği kat oranları gibi sorulardır. Her nakliyat ihtiyacına göre bu soruların cevapları farklılık gösterebilmektedir. Doğal olarak fiyatlarda bu cevaplara göre değişkenlik gösterir. Metropol nakliyat olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde tamamen şeffaf bir şekilde en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Koşuyolu nakliyat adına alacağınız hizmetlerde koşuyolu nakliye şirketi ile görüşüp eşyalarınızı incelettirmeden verilen fiyatlara itibar etmeyiniz.

Kadıköy İlçesindeki tüm hizmetlerimize Kadıköy evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir