Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Ortadağ Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

ortadağ evden eve nakliyat

Ortadağ Nakliyat Firması

Metropol nakliyat firması olarak ortadağ evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunmaktayız. Bunun en kusursuz şekilde yapılması için uzman ekip ve geniş araç filosu imkanıyla size hizmet vermekteyiz. Ortadağ nakliye şirket’i olarak yaklaşık 30 yılı aşkın süredir evden eve taşımacılık sektöründeyiz. Taşımacılık konusunda en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Yaptığımız her nakliyat işini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bitirmek en büyük hedeflerimizden birisidir. Nakliyata dair her türlü işlemi bünyesinde bulunduran firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Asansörlü nakliyat, eşya depolama, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat gibi ana başlıklar altında ortadağ bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ortadağ Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığıda ev taşımacılığı kadar zor ve titizlik gerektiren bir taşıma olayıdır. Engin deneyim ve tecrübe ile taşımacılığın bu departmanındada sektörün en iyileri arasındayız. Vizyon olarak en iyisi olana kadar şirket ve ekip halinde çalışmaktır. Ortadağ işyerinizde bulunan elektronik tüm eşyalar elektrikçi personelimiz ile demontajı ve montajı gerçekleştirilir. Dosyalarınız, evraklarınız büyük özenle ve titizlikle yeni konumuna taşınır. Ortadağ evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere anahtar teslim ortadağ ofis taşıma hizmeti sunulur…

Ortadağ Asansörlü Nakliyat

ortadağ asansörlü nakliyat
ortadağ asansörlü nakliyat

Taşıma sektörünün devrim niteliğindeki sistemi olan asansörlü taşımacılık konusunda da hizmet vermekteyiz. Biz metropol nakliyat olarak yaklaşık 10 yıllık ortadağ asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktayız. Bu konuda yeterince tecrübe ve deneyime sahip elemanlarımız ile hizmet vermekle birlikte sizlere en iyi asansörlü nakliyat hizmetini uygun fiyat politikamız gibi ile ortadağ asansör hizmeti vermekteyiz.

Ortadağ Eşya Depolama Hizmeti

Depolamak yaptığımız işler arasında en çok titizlik gerektiren alandır. Eşya depolama firması olarak zaten vizyonumuzda temiz taşımacılık politikası olmasıyla beraber ekiplerimiz bu konuda yeterince bilinçlendirmesi yapılmıştır. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınızın güzel ambalajlanması önemlidir. Bunun yanı sıra depolama alanı olarak kullanılan yerin de temiz ve güvenli olması önem arz etmektedir. Ortadağ eşya depolama olarak depolama alanlarımız gerek güvenlik gerek temizlik olarak en üst seviyededir. Yüksek katlarda bulunarak su baskınlarına karşı yüzde yüz önlem alınmıştır.

Ortadağ Ekspertizli Taşıma

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşıma olayını ve yaptığımız işi ne kadar ciddiye aldığımızı görmektesiniz. Eşyaları yerinde görerek ve ona göre bilgilendirme yaparak siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir taşıma sunmaktayız. Mutlu huzur ve güvenli bir taşıma sağlıyoruz. Ekspertiz yapmanın bir diğer faydası ise sizlerin aklındaki soruları telefon arkasında değil de yüzyüze görüşerek size güven sağlamaktayız.

Ortadağ Sigortalı Nakliyat

Sorunsuz, nakliyat işlemi öncesi ve sonrası her türlü desteği alabileceğiniz bir firma olarak sizleri memnun etmeye çalışmaktayız. Sigortasız bir taşıma kabul edilebilir bir konu değildir. Siz kıymetli müşterilerimizin yüksek meblağ ödeyip aldığı, özenle baktığı eşyalarınızı koruyoruz. Başına gelecek her türlü hasarda bu hasarın karşılanması için metropol nakliyat olarak her daim yaptığımız taşımayı sigortalı yapmaktayız.

Ortadağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ortadağ nakliyat firması araştırması içerisindeyseniz ilk önceliğiniz nakliyat fiyatının bütçenize uygunluğudur. Uygun ve ucuz nakliyat ilk başta sizlere cazip gelebilir. Çok sayıda ortadağ nakliyat firması bulunması sektördeki rekabeti arttırmaktadır. Bu sebeple işinde profesyonel olmayan karadüzen çalışan nakliyat firmaları sizlere ucuz nakliyat fiyatları verebilir. Bu nakliyat firmalarını tercih ettiğinizde sizlere maddi ve manevi sorunlar çıkabilmektedir. Biz Metropol Nakliyat olarak yaptığımız işin en iyi şekilde yapmakla birlikte kıymetli müşterilerimizin cebini ve gönlünü hoş tutacak uygun fiyat politikasını baz almış bir firmayız. Referanslı müşterilerimizin fiyat politikasında her zaman % 25 indirim uygulayarak onları yaptığımız iş ziyadesinde birde uygun fiyat politikamızla mutlu ediyoruz.

Sancaktepe bölgesindeki tüm hizmetlerimize Sancaktepe evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir