Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Şerifali Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

şerifali evden eve nakliyat

Sözleşmeli Şerifali Nakliyat Hizmeti

Şerifali evden eve nakliyat hizmetini ev taşımacılığı kapsamında uygun fiyatlara alabileceğiniz metropol nakliyat şirketi ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde inceledikten sonra bir taşıma gerçekleştirir. Ev eşyalarınız taşınırken oluşabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmek adına sözleşmeli bir şerifali evden eve nakliyat hizmeti sunar.Evinizdeki ve İşinizdeki eşyalarınızı taşımak için istediğiniz tarihte sizin için rezerve edilen nakliye aracı ve uzman ekip ile iş başında oluruz. Eşyalarınızın çeşidine göre en uygun ambalajlama metodu ile paketleriz. Nakil edilecek tüm eşyalarınız metropol nakliyat tarafından ambalajlanır. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız uzman şirket personellerimiz tarafından demonte edilir. Yeni evinizde kurulumu sağlanır. Şerifali nakliyat ve şerifali ev taşımacılığı hizmeti altında hizmet sunan metropol nakliyat garantili ve sigortalı bir nakliye hizmetini anahtar teslim bir şekilde sunar. En uygun fiyatlı şerifali nakliye hizmeti için bir tık uzağınızdayız…

Şerifali Eşya Depolama Hizmeti

şerifali eşya depolama
şerifali eşya depolama

Eşya depolama hizmeti şerifali bölgesinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Ev eşyalarınız, ofis eşyalarınız gibi her türlü eşyalarınızın muhafaza edilmesi için gerekli şerifali depolama alanlarına sahip olan metropol nakliyat eşyalarınızı depolama koşullarına göre uygun ambalajlama şekli ile ambalajlar. Evinizdeki eşyalarınız depoda kaldığı süre boyunca sigorta kapsamında firmamız güvencesinde korunur. Metropol nakliyat depoları belirli zamanlarda rutin temizlik periyotları ile temizlenir. Depolanan eşyalarınız için hijyenik bir saklama alanı oluşturulur. Şerifali depolama hizmetinde kira bedeli eşyalarınızın depoda işgal edeceği metre kare miktarına göre belirlenir. Bir yıldan fazla süre boyunca depoda muhafaza edilecek olan eşyalarınız için metropol nakliyat altı ayda bir ücretsiz ambalaj değiştirme hizmeti sunmaktadır.

Şerifali Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetini büyük bir özveriyle sunan metropol nakliyat mini boyutta olan nakliyat araçları ile şerifali nakliyat adına hizmet sunmaktadır. Parça eşyalar, beyaz eşyalar vb. eşyaların taşınmasını ifade eden parça eşya taşımacılığını uygun fiyatlara sunan metropol nakliyat bu departman altında beyaz eşya taşımacılığını sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız metropol nakliyat personelleri tarafından sökülür ve yeni evinizde kurulumu gerçekleştirilir. En uygun fiyat garantisi ve metropol nakliyat güvencesi ile şerifali bölgesinde eşyalarınızı taşıyoruz…

Şerifali Ofis ve İş yeri Taşımacılığı

Şerifali ofis taşımacılığı ev taşıma hizmetinden farklı olarak sunulur. Önceden ekspertiz hizmeti yapılmadan sunulamayacak bir hizmet biçimidir. Şerifali ofis taşımacılığında 7/24 hizmet sunan metropol nakliyat şirketi uzman personelleri ile ofis eşyalarınızı taşır. Ofisinizde bulunan tüm mobilyalarınız ekip içerisinde bulunan sertifikalı marangoz tarafından demonte edilir. Yeni taşındığınız ofisinizde montelenir. Ofis içerisinde bulunan elektronik ve dosya tarzı eşyalarınız özenle ambalajlanır ve paketlenerek taşınır. Tüm taşıma hizmeti boyunca eşyalarınız sigorta kapsamında nakliye kamyonu içerisinde yolculuk eder. Metropol nakliyat garantili bir öncü nakliyat hizmeti sunarak sizlere en kaliteli nakliyat hizmetini şerifalide sunmaktadır.

Şerifali Asansörlü Evden Eve Nakliyat

şerifali asansörlü nakliyat
şerifali asansörlü nakliyat

Nakliyat hizmetleri içerisinde ayrı bir alanı olan taşımacılık statüsünde bulunan yenilikçi hizmet olan asansörlü nakliyat sistemi bina dışarısına kurulan bir asansör sayesinde eşyaların taşınmasını ifade eder. Hızlı bir taşıma sunan Şerifali asansörlü nakliyat hizmeti sizlere şerifali’de metropol nakliyat tarafından uygun fiyatlar etrafında sunulur. Ekspertiz hizmeti sonucunda kullanılmasının gerekli olduğu asansörlü nakliyat hizmetinin sunulması için en önemli etken bina konumunun uygun olmasıdır ve sizin talebiniz üzerine sunulan bir nakliye hizmetidir. Her türlü ev taşıma hizmetini uygun fiyatlara sunan firmamız şerifali asansörlü nakliyat hizmetini de taşınma fiyatına ek ortalama 300-500 TL gibi maliyetle sizlere sunuyor.

Ümraniye ilçesindeki tüm hizmetlerimize Ümraniye evden eve nakliyat başlığı altındaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir