Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

halkalı evden eve nakliyat

Sigortalı Halkalı Nakliye Firması

Halkalı evden eve nakliyat firmamız yıllarını evden eve nakliye sektörüne adamış bu alanda son derece hızlı girişimler ile büyüme ve gelişme göstermektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerini halkalıda kurumsal bir yapıda sunan metropol nakliyat uygun fiyatlı nakliye hizmetini garantili ve sigortalı bir şekilde sunmayı garanti eder. Uzman personeller, Eşya depolama alanları ve her ihtiyaca uygun boyutta bulunan nakliye araçları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Metropol nakliyat halkalı da nakliye işlemlerini ambalajlı bir şekilde anahtar teslimli bir taşıma ile gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız metropol nakliyat tecrübesi ile tek tek ambalajlanır baştan aşağı küçük veya büyük boyutta olan eşyalarınız ambalajlanır. Mobilyalarınız metropol nakliyat bünyesinde ekip içerisinde bulunan sertifikalı marangoz tarafından sökülür ve yeni evinizde dilediğiniz şekilde kurulumu gerçekleştirilir.

Halkalı Asansörlü Nakliyat

Metropol nakliyat halkalıda sunmuş olduğu nakliyat hizmetlerini çok geniş bir perspektif içerisinde sunar. Halkalı nakliyat sektörü sadece ev taşımadan ibaret olmayan bir sektör olmanın yanı sıra gün geçtikçe daha yeni yöntemler ile taşıma hizmeti sunulan bir sektör konumundadır. Bu yeniliklerin başını Halkalı asansörlü nakliyat hizmeti çekmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetini Halkalı asansörlü nakliyat başlığında metropol nakliyat tarafından almaktasınız. Metropol nakliyat ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere taşınacak eşyaların taşınma biçimi hakkında bir bilgilendirme yapılır.

Küçükçekmece evden eve nakliyat başlığı altında Küçükçekmece semtinde verdiğimiz bütün nakliye hizmetlerini inceleyebilirsiniz…

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Dilerseniz telefon aracılığı ile söylediğiniz bilgiler eşliğinde veya metropol nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşıma ücreti belirlenir. Eşyalarınızı yerinde inceletip bir taşıma fiyatı isteyebilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmetini almak istediğinizi de belirtebilmektesiniz. Halkalı Asansörlü nakliyat hizmeti bina dışarısına kurulumu gerçekleşen bir asansör sistemi aracılığı ile eşyalarınızın ambalajlı bir şekilde evinizden doğrudan nakliye aracına indirilmesini ifade etmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti nakliye işlemini zaman açısından çok avantajlı bir hale getirmektedir. Ortalama bir nakliye hizmetini yarısı kadar bir sürede tamamlanmasına yardımcı olan bu hizmeti en uygun fiyata metropol nakliyattan alabilirsiniz

Halkalı Eşya Depolama Hizmetleri

halkalı eşya depolama
halkalı eşya depolama

Halkalı eşya depolama hizmeti halkalıda metropol nakliyat tarafından sunulmaktadır. Eşyalarınız depolama şartlarına göre üretilen ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır ve güvenli, hijyenik metropol nakliyat depolarına götürülüp muhafaza edilir. Eşyalarınız depolarda kaldığı süre boyunca sözleşme ve sigorta güvencesi ile korunmaktadır. Eşyalarınızın depoda işgal edeceği metre kare miktarına göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşya depolama fiyatları halkalı eşya depolama hizmeti altında aylık 250-500 TL arası değişkenlik göstermektedir.

Halkalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları çok değişken bir yapıda bulunmaktadır. Metropol nakliyat böylesi önemli bir konuda özenle çalışmakta ve müşterilerine en uygun nakliye fiyatları sunmaktadır. Halkalı Nakliyat fiyatını etkileyen en büyük etken eşya miktarıdır. Eşyaların alınacağı ve götürüleceği kat oranları ve mesafeler arası uzaklık gibi bir çok etken fiyatı belirlemekte rol oynamaktadır. Böylesi değişken bir yapıda olan fiyat anlayışı çevresinde nakliyeciniz ile iletişime geçmeden gerçek bir fiyat almanız hemen hemen imkansızdır. Meblağ olarak yazılı bir şekilde belirtilen miktarlar gerçeği yansıtmamaktadır. Metropol nakliyat halkalıda nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunmaktadır. Tüm detayları hesaba katar ve sizlere olabilecek en ekonomik fiyatları sunarak kaliteli bir hizmeti en uygun fiyata almanızı hedefler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir