Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Merter Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

merter evden eve nakliyat firması

Sigortalı Merter Nakliyat Firması

Merter nakliyat, Merter ev taşımacılığı gibi başlıklar altında nakliyat şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Merter evden eve nakliyat firması olan metropol nakliyat sizlere her türlü nakliye biçimini sunmaktadır. Evden eve nakliyat işlemi sanıldığından farklı ve işçilik gerektiren bir hizmet türüdür. Ev eşyaların taşınmasını tek başına ifade etmeyen bu hizmette bir ev taşımacılığında yapılması gereken her türlü işlemi ifade etmektedir. Bu işlemler ilk etapta taşınacak olan eşyaların nakliyata uygun şekilde ambalajlanmasıyla başlar. Beyaz eşyaların ve mobilya tarzı olan eşyaların demonte edilip yeni evinizde montelenmesi her türlü hassas eşyalarınızın özenle paketlenmesi ile devam edilir. Ambalajlama işlemi merter evden eve nakliyat hizmeti içerisinde sunulması gerekenlerdendir. Tüm bu nakliye hizmet portföyünü Merter evden eve nakliye firmamız tarafından sizlere sunmaktayız. Metropol nakliyat öncü bir merter ev taşıma firması olarak sunmuş olduğu hizmetlerde sigorta ve sözleşme güvencesi ile hizmet sunar. Yukarıda anlatılan tüm merter eşya taşıma işlemi içerisinde yapılması gerekenler metropol nakliyat uzman personelleri tarafından özen ve hassasiyetle yapılır. Metropol nakliyat Merter’de nakliye hizmetlerini en uygun fiyatlara anahtar teslim bir taşıma biçiminde sunmaktadır.

Merter Asansörlü Nakliyat Hizmeti

merter asansörlü nakliyat
merter asansörlü nakliyat

Merter asansörlü nakliyat hizmeti Merter’de metropol nakliyat tarafından özel müşteri talebi veya metropol nakliyat ekspertizi tarafından sunulan rapor doğrultusunda kullanılması kararlaştırılan bir nakliye hizmetidir. Asansörlü taşımacılık işlemi bina dışarısına kurulumu sağlanan dış cephe asansör aracılığı ile eşyaların evinizden doğrudan nakliye aracına taşınmasını ifade etmektedir. Asansörlü taşımacılık şirketi olarak Merter’de sigortalı ve garantili bir şekilde sunulmakta zaman açısından son derece avantajlı olan bu taşıma hizmeti uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Merter asansörlü nakliye hizmetinin fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Biz uygun fiyatlı nakliye şirketi olarak taşınma maliyetine ek 500TL gibi miktarlara asansörlü nakliyat işlemini sizlere sunmaktayız…

Merter İş yeri ve Ofis Taşımacılığı

merter ofis taşımacılığı
merter ofis taşımacılığı

Merter’de iş yeri nakliyesi ve ofis taşımacılığı metropol nakliyat tarafından sigortalı bir şekilde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile gerçekleştirilir. Merter’deki iş yerinizde yapılan incelemeler sonucu oluşturulan rapor doğrultusunda taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir. İş yerinizde veya ofisinizde bulunan tüm eşyalar ambalajlı nakliye kapsamında taşınır. Sektörde uzman kalifiye personeller ile her türlü ince işçilik gerçekleştirilir. Eşya emtia sözleşme ve sigorta kapsamında sunulan nakliyat hizmetleri sayesinde yaşanabilecek her hangi bir olumsuzluğa karşı şirketimiz tarafından önlemler alınmaktadır. Metropol nakliyat ev taşımacılığından farklı olarak sunmuş olduğu ofis ve iş yeri taşımalarında her türlü ihtiyaca göre farklı boyutta bulunan nakliyat araçları ile 7/24 esnek saatlerde’de hizmet sunmaktadır.

Merter Nakliyat Fiyatları

Merter nakliyat fiyatları gün geçtikçe değişen hayat şartlarından etkilenen ve sürekli değişkenlik gösterebilen fiyatlar arasındadır. Bunun yanı sıra taşınacak olan eşyaların miktarı iki adres arası olan uzaklık farkları gibi genel nedenler fiyatı etkilemektedir. Tüm bu detaylar hesaba katılarak sizler için metropol nakliyat şirketi sunulabilecek en ekonomik nakliyat fiyatlarını sunmaktadır. Şirketimiz hizmetleri sizlere gerçek bir nakliyat fiyatı almanız için telefon veya yetkili kişilerle bire bir görüşmenizi önerir. Merter’de ve tüm İstanbul’da sunulan nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlı nakliye hizmetini garantili ve sigortalı ve anahtar teslim bir taşıma ile alabileceğiniz tek nakliyat firması metropol evden eve nakliyat hizmetleri firmasıdır.

Merter bölgesinin bağlı olduğu Zeytinburnu ilçesindeki nakliye hizmetlerimizin ayrıntısına Zeytinburnu evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir