Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

göktürk evden eve nakliyat

En İyi Göktürk Nakliye Firması

Göktürk evden eve nakliyat firmamız hizmetlerini kurumsal bir ölçüde sunmaktadır. Göktürk’te en iyi ev taşımacılığının yanı sıra ofis, iş yeri, villa taşımacılığını da metropol nakliyat olarak sunmaktayız. Evden eve nakliyat işlemi bilindiği üzere özen ve dikkat ile yapılması gereken bir işlemdir. Nakliye hizmetlerini metropol nakliyat tamamen ambalajlı ve sigorta güvencesine dayalı bir şekilde sunmaktadır. Eşyalarınız özenli bir şekilde uzman personeller ile ambalajlanır, mobilya ve beyaz eşyalarınızın metropol nakliyat tarafından yeni evinizde kurulumu yapılır. Metropol nakliyat göktürk’te hizmet sunduğu tüm nakliye dallarında kaliteli bir hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Eyüp ilçesinde sunmuş olduğumuz her türlü nakliyat işlemini Eyüp evden eve nakliyat başlığı altındaki sayfamızda okuyabilirsiniz…

  • Göktürk ev taşımacılık hizmeti
  • Göktürk ofis taşımacılığı hizmeti
  • Göktürk eşya depolama hizmeti
  • Göktürk Asansörlü nakliyat
  • Göktürk villa taşımacılığı

Göktürk Villa Taşımacılığı

göktürk villa taşımacılığı
göktürk villa taşımacılığı

Villa taşımacılığı metropol nakliyat tarafından nakliyat hizmetleri arasında farklı bir konumda tutularak gerçekleştirilir. Villa’da bulunan eşya miktarları genel olarak fazla olduğu için metropol nakliyat kaliteden ödün verilmeyecek bir şekilde anahtar teslim bir nakliye hizmeti için bir villanın taşınmasını minimum iki güne yayılmış şekilde gerçekleştirir. Metropol nakliyat göktürk villa taşımacılığında ilk etapta villanız’da bulunan tüm eşyalarınızı ambalajlar ve ertesi gün taşımasını gerçekleştirir. Bu şekilde rahat ve emniyetli nakliye hizmeti almanız sağlanır.

Göktürk Eşya Depolama Hizmeti

Göktürk eşya depolama hizmetini İstanbul’da en çok alan bölgelerden biri olarak nakliye sektörüne ev sahipliği yapmaktadır. Eşya depolama hizmeti ev, ofis eşyası cinsi fark etmeksizin ambalajlı bir şekilde depoda muhafaza edilmesidir. Metropol nakliyat depoları özenli hijyenik ve güvenlik açısından çok iyi durumdadır. Eşyalarınız metropol nakliyat depolarında ambalajlı ve korunaklı şekilde hijyen durumuna bir zarar gelmeden korunur.

Göktürk Ofis Taşımacılığı

Göktürk ofis taşımacılık hizmetleri Göktürk ofis taşımacılığı başlığı altında metropol nakliyat tarafından sunulur. Bir ofis içerisinde bulunan eşyalar genellikle mobilya kısımlarından oluşmaktadır. Masa, sandalye, dolap gibi mobilyalarınız metropol nakliyat tarafından özenle ambalajlanır demonte ve montesi gerçekleştirilir. Ofisinizde bulunan dosyalarınız karton koliler içerisine koyularak taşınır. Ofis eşyalarınız taşınması sırasında yeni ofisinize nakliyesinde yol boyunca emtia sigortası ile korunmaktadır.

Göktürk Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti nakliye işlemini son derece hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve daha güvenli şekilde insan gücünden makine gücüne geçilerek taşınması sağlamak açısından çok önemlidir. Asansörlü nakliyat hizmeti bina dışına kurulan dış cephe asansörü ile eşyalarınızın doğrudan araca taşınmasını ifade eder. Göktürk asansörlü nakliyat hizmeti metropol nakliyat güvencesi ile sunulur.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz

Başta Göktürk olmak üzere tüm İstanbul’da metropol nakliyat tarafından sunulan her türlü nakliyat hizmeti telefon arkası konuşmalar dışında metropol nakliyat tarafından sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın yerinde incelenip nakliyat hizmeti için oluşan maliyeti sizlere sunarak sonradan çıkabilecek olumsuzluklara karşı önlem alınır. Metropol nakliyat nakliyat hizmetlerinde değişken fiyatlar çerçevesinde en uygun nakliye fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir