Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

Gaziosmanpaşa’nın En Kaliteli Nakliye Firması

Metropol şehrin güzide semtlerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da yılların verdiği deneyim ve engin tecrübemizle Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa taşımacılık sektöründeki son teknoloji sistemler ile hijyenik taşımacılık için hazırlanan özel ambalaj malzemeleri ile sizin için değerli olan ev, iş ve ofis eşyalarınızı ambalajlayıp mobilyalarınızı ise baloncuklu pat patlar ile sarıp yeni yuvanızda aynı şekilde kullanmanız üzere teslim edilir. Siz değerli gaziosmanpaşa sakinlerinin yüzünü güldürmek en büyük vizyonumuzdur. İstanbul’un eski semtlerinden olan gaziosmanpaşanın dar sokaklarında her ebatta olan araçlarımız ile size her daim hizmet sunmak ile hükümlüyüz ve bundan mutluyuz.

Gaziosmanpaşa Sigortalı ve Sözleşmeli Nakliyat Hizmeti

Metropol nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize birçok hizmetimizden biri olan ücretsiz ekspertizli ve sigorta sözleşmeli nakliyat anlayışımızdan bahsetmek istiyorum. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat müşterilerimizin isteği doğrultusundan sıcak yuvanızı güler yüzümüz ve işinde profesyonel olan ekspertiz elemanlarımız ile ziyaret edip eşyalarınızı çıplak gözle görüp uygun ebatta araç ve ne kadar ambalaj malzemesi gerekiyor bunun planlamasını yapıp nakliyat için günün ayarlamasını yaptıktan sonra bu bilgilerin hepsinin içinde bulunduğu sigortalı sözleşme yapıp bir kopyasını size teslim ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat Hizmeti

gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat
gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat olarak yapılan her işte beden gücünü azlatmaya yönelik çalışmaların sıklaştığı bu günlerde beden gücünü azaltan ve bina merdivenleri ve asansörü taşınmaya müsait olmayan binalarda Gaziosmanpaşa asansörlü nakliye sistemini kullanıyoruz. Metropol nakliyat olarak yaptığımız işin en kolay ve en sağlıklı şekilde yapılması için 7 gün 24 saat çalışan ekibimiz ile size asansörlü nakliyat sistemini sunup hem çalışanlarımızın beden yorgunluğunu azaltmak hemde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını sağlıklı ve seri bir şekilde teslim etmek için çalışıyoruz.

Gaziosmanpaşa Ofis, Büro ve İşyeri Taşımacılığı

Metropol nakliyat olarak her alanda olduğu gibi gaziosmanpaşa ofis, büro işyeri taşımacılığında da özen ve titizlik ile hizmet sunmaktayız. Takdir edersiniz ki şirket taşımak riskli ve bir o kadar özen gerektiren taşınmalardır. Gerek elektronik eşyalar gerek özel bilgilerin olduğu dosyalar ve belgelerin olduğu bir ortamda bunların hasar ve kayıp oranların en az ve hiç olmaması için metropol nakliyat en iyi çözümdür.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Hizmetleri

gaziosmanpaşa kiralık eşya deposu
gaziosmanpaşa kiralık eşya deposu

Metropol nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli eşyalarını hijyenik, güvenlik kameralı ve oda oda bölümlendirilen gaziosmanpaşa kiralık depo alanlarımızda saklıyoruz. Eşyalarınızı özel depolama ambalajlama malzemelerimiz kullanılarak sarıp güvenlik kameralarının bulunduğu bölümlerde konuşlandırıp sizin istediğiniz takdirde yeni evinize aynı şeklide teslim ediyoruz.

Gaziosmanpaşa’da Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Bölgeler

Gaziosmanpaşa semtine sunduğumuz her türlü nakliye hizmetlerini aynı titizlik ve profesyonellikle bahçelievler evden eve nakliyat ve esenler evden eve nakliyat başlığı altında da sizlere sunuyoruz.

 • BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
 • BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ
 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 • HÜRRİYET MAHALLESİ
 • KARADENİZ MAHALLESİ
 • KARAYOLLARI MAHALLESİ
 • KARLITEPE MAHALLESİ
 • KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 • MERKEZ MAHALLESİ
 • MEVLANA MAHALLESİ
 • PAZARİÇİ MAHALLESİ
 • SARIGÖL MAHALLESİ
 • ŞEMSİPAŞA MAHALLESİ
 • YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 • YENİDOĞAN MAHALLESİ
 • YILDIZTABYA MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir