Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

bahçeşehir evden eve nakliyat

En İyi Bahçeşehir Nakliye Firması

Metropol şehrin gelişen ve önemli konutların ve yapıların yapıldığı bahçeşehir bölgesinde bahçeşehir evden eve nakliyat sektörü içinde en önemli göz bebeği olarak gözüküyor. İnşa edilen lüks yapıların yanı sıra elit müşterilerin yoğun olduğu bu bölgede metropol nakliyat olarak her türlü hizmeti vermekteyiz. Yapacağımız her iş ve kazanacağımız her müşteri prensibini göz alarak bütün ev taşımalarında en lüks araç filomuz ve malzemelerimiz ile istediğiniz her türlü hizmet ile karşınızda olarak bu sektörde kusursuz nakliyat firması olarak tanınmak en büyük vizyonumuzdur. Yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat konusunda hiçbir sorun ihtimalli sıfıra indirerek size onlarca firma arasında en iyisini sunmaktayız.

Başakşehir semtinde sunduğumuz her türlü naklie hizmetinin ayrıntısına Başakşehir evden eve nakliyat başlığı altındaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bahçeşehir Villa Taşımacılığı

bahçeşehir villa taşımacılığı
bahçeşehir villa taşımacılığı

Yapılan taşımalar arasında en zor ve en titizlik gerektiren taşıma olarak gösterilen villa taşımacılığı bizimde dikkat ve önem gösterdiğimiz bir alan. Yapılacak taşıma öncesi kesinlikle ekspertiz yaparak eşyanın alınacak ve gideceği villaya bakılıp gereken ne ise sözleşmeler üzeri yapılan anlaşma ile taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Bahçeşehir Ofis Taşımacılığı

Firma olarak yaptığımız ofis taşımalarında ev taşımalarında farklı olduğunun farkında olan bir firma olarak özel ustalar ve teknolojik aletlerin hasar görmemesi için özel ambalaj malzemeleri taşıma işlemini gerçekleştirmekle birlikte bahçeşehir ofis taşımacılığı için her türlü taşınan şirket dosyaları ve belgelerinin kaybolmaması ve hasar görmemesi için özenle taşınma konusunda gerekli bilgi ve deneyimi sahip ekip ile metropol nakliyat olarak her daim hizmet etmekteyiz.

Bahçeşehir Sigortalı Taşıma

Belirtiğimiz gibi elit ve yeni yapıların olduğu bu semtte yapacağımız en taşıma öncesi sizin isteğiniz doğrultusunda değerli eşyalarınız taşıma sürecinde hasar görmesi durumunda siz hatrı kıymetli müşterilerimizi üzmemek ve hasar gören eşyaların onarımı ve yerine getirilmesi için her taşımada firma olarak sigortasız hiçbir taşıma yapmamakla birlikte bunu yapmayan firmalarada öncü olmak en büyük temennimiz.

Bahçeşehir Parça Eşya Taşımacılığı

Metropol Nakliyat olarak siz müşterilerimize hizmette sınır yok politikasını baz alarak çıktığımız bu yolda hizmetinde adındanda belli olduğu gibi az miktarda seçili olarak belirtiğiniz eşyaları geniş filomuzda bulunan her boyut araçlar ile sizin eşyanıza uygun ebatta olan araçımız ile gelip sorunsuz bir taşıma sunmaktayız. Parça eşya taşıma adı altında her türlü hizmeti bahçeşehirde gerçekleştirmekteyiz. En uygun nakliye fiyatları garantimiz ile en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Bahçeşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şirket olarak en son tip araç ve gereçlerle yaptığımız bu işte en büyük hizmetlerimizde olan Bahçeşehir asansörlü taşıma hizmetidir yapılan lüks ve yüksek binalarda her ne kadar yük asansörü olsada büyük ve geniş ebatlı eşyaların girmemesi beden ile taşıması sonucu hasar görme olasılığı çok olmasından dolayı çok yüksek katlara kadar asansör taşıması hizmeti vermekteyiz. Asansörlü nakliyat konusunda tecrübeli elemanlarımız ile bahçeşehirde eşyalarınızı taşımaktayız. Her türlü dış etkene karşı ambalajlanan eşyalarınız dışarıdan Asansör sistemi ile eski evinizden alınır, yeni evinize taşınır.

Bahçeşehir Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

  • ALTINŞEHİR MAHALLESİ
  • BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAHALLESİ
  • BAHÇEŞEHİR 2. KISIM MAHALLESİ
  • BAŞAK MAHALLESİ
  • BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ
  • GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ
  • İKİTELLİ OSB MAHALLESİ
  • KAYABAŞI MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir