Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

başakşehir evden eve nakliyat firması

Başakşehir İlçesinin Önerilen Nakliyat Firması

Başakşehir semti İstanbul’un yeni kurulan ve büyüme potansiyeli en yüksek olan semtlerinden biridir. Metropol nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat adında İstanbul Başakşehirde nakliyat hizmeti vermektedir. Başakşehir site yapılanması bakımından yoğunluğun olduğu bir semttir bu yoğunluğun ve kentleşme olgusunun oluşmasında en büyük ihtiyaç duyulan hizmet nakliye hizmeti olmaktadır. Başakşehir İstanbul’un yavuz sultan selim köprüsünün ve İstanbul Havalimanı’nın faaliyete geçmesi ile 3. İstanbul konsepti altında İstanbul’un genişlemesinde modern semt olma niteliğindedir. Metropol nakliyat olarak bu gelişme ve büyümede yerimizi alıp nakliyat sektörü açısından Başakşehirde evden eve nakliyat, ev depolama, parça eşya taşıma, ofis taşıma gibi nakliyat sektörünün gerektirdiği her türlü hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmeti

başakşehir eşya depolama hizmetleri
başakşehir eşya depolama hizmetleri

Eşya depolama hizmeti nedir? Eşya depolama siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda evinizin veya ofisinizin eşyalarının bir kısmını yada tamamını belirli bir süre boyunca özel Başakşehir eşya depolarında muhafaza edilmesini ifade etmektedir.

Metropol nakliyat kurumsal bir nakliyat firması olarak nakliyat sektörünün her türlü araç gereç ve ekipmanlarına sahip bir firmadır birden çok depoları ile siz değerli Başakşehir eşya depolama hizmetine cevap verebilecek nitelikte uygun fiyat politikası ile hizmetlerini yürütmektedir. Başakşehirde adresinizde metropol nakliyat farkı ve güvencesi ile eşyalarınız size özel tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız paketlenip uzman ekipçe araca yüklenmesi sağlandıktan sonra belirlenen depoya gönderilip boşaltılması ve düzenli bir şekilde depoya yerleştirilmesi sağlanır.

Başakşehir’de Evden Eve Ugun Fiyat Politikası

Metropol nakliyat kurulduğu günden itibaren öncelikli hedef ve ilkelerini daima müşteri memnuniyeti üzerine son derece hassas bir şekilde dizayn etmiştir. Bu memnuniyette başrol oynayan öncelikli hedef kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat politikası olmuştur. Metropol nakliyat kurumsal bir hizmet vermekle beraber çeşitli fiyat seçenekleri ile de siz değerli Başakşehir evden eve nakliyat uygun fiyatlı nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Başakşehir Ofis Taşımacılığı

başakşehir ofis ve işyeri taşımacılığı
başakşehir ofis ve işyeri taşımacılığı

Metropol nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe sınırlı kalmayıp tüm taşıma işlemlerinde farkımızı ortaya koymakla beraber devamlı ve istikrarlı bir biçimde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz bu hizmetler arasında var olan ofis taşımacılığı oldukça önemli bir konumdadır. Metropol nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat ve Başakşehir ofis taşımacılığı olarak sizlerin Başakşehir de bulunan ofis ve iş yerlerinizi istediğiniz gün ve saatte istediğiniz noktalara uzman ekip ve her ihtiyaca uygun boyutlarda olan araçlarımız ile son derece hassasiyetli, garantili ve sigortalı şekilde taşımaktayız.

BAŞAKŞEHİR DE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Başakşehir semtinde sürdürdüğümüz nakliye hizmetlerini aynı şekilde bahçelievler evden eve nakliyat alanında da gerçekleştirmekteyiz

 • Altınşehir Mahallesi
 • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi
 • Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi
 • Başak Mahallesi
 • Başakşehir Mahallesi
 • Güvercintepe Mahallesi
 • İkitelli Osb Mahallesi
 • Kayabaşı Mahallesi
 • Şahintepe Mahallesi
 • Şamlar Mahallesi
 • Ziya Gökalp Mahallesi

Bahçeşehir mahallesindeki hizmetlerimizin ayrıntısına bahçeşehir evden eve nakliyat adlı makalemizden ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir