Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Etiler Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

etiler evden eve nakliyat

Etiler Nakliye ve Taşımacılık Hizmeti

Etiler evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından son derece yenilikçi ve özenli bir şekilde sizlere etiler başta olmak üzere tüm İstanbul’da sunulmaktadır. Ev taşıma işlemi müşteriler için stresli ve düşünceli bir durum haline gelmektedir. Bir evin taşınması ve yeni bir evin tekrardan dizilmesi zaman ve uğraş alan bir işlemdir. Metropol nakliyat ev taşımacılık hizmetleri sizlere Etiler evden eve nakliye adı altında taşınma hizmetini sunmakta. Tüm kolaylıklar çerçevesinde sizlerin stresli bir iş olarak gördüğü taşınma işlemini çok rahat ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız metropol nakliyat uzman personelleri tarafından 30 yıllık tecrübe ile hijyenik ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız alanında uzman personeller ile sökülür ve yeni evinizde kurulumu gerçekleştirilir. Bir nakliye hizmetini tüm incelikleri düşünülerek sunmakta olan metropol nakliyat anahtar teslim bir taşınmayı garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır. Metropol nakliyat etiler nakliyat adında nakliye hizmeti içerisinde her türlü hizmeti sunar. Etiler evden eve nakliyat işlemini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturmaktayız.

Bu hizmetler başlıca şu şekildedir;

Etiler Ofis ve Büro Taşımacılığı

Etiler nakliyat olarak tüm nakliye hizmetlerini sunan metropol nakliyat ofis taşımacılığında öncü bir firma olmanın vermiş olduğu gurur ve tecrübe ile tüm İstanbul’da ofis taşımacılığını üstlenmektedir. Ofis eşyaları bir evden eve nakliye hizmetinden farklı olarak ambalajlanır ve taşınır. Ofis içerisinde bulunan mobilyalar sertifikalı metropol nakliyat marangozu tarafından özenle sökülür ve yeni ofisinizde kurulumu gerçekleştirilir. Ofisinizde bulunan tüm dosya ve elektronik eşyalarınız özenle toparlanır ve kapalı koli içerisinde taşınır.

Etiler Eşya Depolama

etiler eşya deposu
etiler eşya deposu

Eşya depolama hizmeti her nakliye firmasının sunmakta olduğu bir hizmet dışında olan ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Metropol nakliyat Etiler eşya depolama hizmetini en ince ayrıntısına kadar sunmaktadır. Eşyalarınız etiler eşya depolama hizmeti adında sunulan hizmet çerçevesinde depolama koşulları için ayrıca üretilen ambalaj malzemeleri ile hiç bir açıklık kalmayacak şekilde ambalajlanır. Tüm eşyalarınız bir ambalaj malzemesi sayesinde kapalı hale getirilip nakliye aracına yüklenir. Eşyalarınız metropol nakliyat depolarında sigorta ve güvenlik ekipmanları ile korunarak muhafaza edilmektedir. Metropol nakliyat depolama hizmeti eşyalarınızın depoda işgal edeceği yer miktarının metre kare cinsine göre hesaplanması ile depolama bedeli sizlere belirtilir.

Etiler Sigortalı Nakliyat Güvencesi

Başta etiler olmak üzere tüm İstanbul’da metropol nakliyat sunmuş olduğu nakliye hizmetlerini belirli güvenceler etrafında sunar. İlk etapta metropol nakliyat personelleri yıllarını taşımacılık sektörüne adamış tecrübe sahibi personellerdir. Taşıma hizmetini gerçekleştirecek personellerde tecrübe hayati önem niteliğindedir. Metropol nakliyat sunmuş olduğu tüm nakliye hizmetlerinde sigorta güvencesini kullanır. Emtia sigortası ile eşyalarınız araca yüklendikten sonra yol boyunca yeni adresinize kadar geçen süre boyunca sigorta güvencesindedir. Metropol nakliyat eşya depolama hizmetinde depolarda kalan eşyalarınız kalacağı süre boyunca sigortalanır. Aynı şekilde güvenlik ekipmanları ile korunur. Kaliteli kurumsal bir hizmeti garantili bir şekilde uygun fiyata alabileceğiniz tek nakliye firması metropol nakliyat olarak etiler evden nakliyat adında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Beşiktaş bölgesindeki tüm nakliye hizmetlerine Beşiktaş evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir