Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

çengelköy evden eve nakliyat

Kurumsal Çengelköy Nakliye Firması

Çengelköy veya Üsküdar’da nakliye hizmeti sunan firmamız metropol nakliyat çengelköy evden eve nakliyat adı altında sizlere bu bölgede hizmet vermektedir. Çengelköyde ihtiyaç duyduğunuz nakliye hizmetlerinin tümünü metropol nakliyat tarafından ücretsiz ekspertizli bir keşif neticesinde almaktasınız. Eşyalarınız tamamen ambalajlı bir şekilde taşınır. Yeni evinizde kurulumu gerçekleştirilir. Çengelköy evden eve nakliye hizmetini sunmak kolay gibi gözüken bir hizmet biçimi olsa bile sanıldığının aksine oldukça güç ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Metropol nakliyat çengelköy nakliye hizmetini uzman personeller, Nakliye hizmeti için özel olarak üretilen ve dizayn edilen farklı boyutlarda olan araçlar ile sizlere en üst düzeyde profesyonel bir nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunmayı garanti etmektedir. Metropol nakliyat tüm nakliye hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

  • Çengelköy evden eve nakliye hizmeti
  • Çengelköy ofis taşımacılığı hizmeti
  • Çengelköy yalı taşımacılığı hizmeti
  • Çengelköy eşya depolama hizmeti
  • Çengelköy asansörlü nakliyat hizmeti
  • Çengelköy eşya depolama hizmeti

Çengelköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

çengelköy asansörlü nakliyat
çengelköy asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliye hizmeti nakliye sektörü içerisinde yenilikçi bir sistem olarak kullanılmaktadır. Avantajları son derece yüksektir. Çengelköy asansörlü nakliyat hizmeti bina dışarısına kurulan bir asansör sistemi ile eşyalarınızın evinizden doğrudan nakliye aracına indirilmesini ifade eder asansörlü nakliye hizmeti ile taşınan eşyalar asla bina merdivenleri veya bina asansörü kullanılarak taşınmaz. Asansörlü nakliyat hizmeti taşıma işlemini insan gücünden makine gücüne geçişini sağlayan ve zaman açısından normal bir nakliye hizmetinin alacağı sürenin yarısı kadar bir süreye indiren hizmettir. Çengelköy asansörlü nakliyat hizmeti başta olmak üzere tüm nakliye işlemlerini metropol nakliyat güvencesi ile almaktasınız. Asansörlü nakliye hizmeti normal nakliye fiyatları dışında bulunmasına rağmen metropol nakliyat uygun fiyat politikası ile tek bir paket halinde sizlere sunulur.

Çengelköy Yalı Taşımacılığı

Yalı taşımacılığı ev taşımacılığından ayrılan nispeten villa taşımacılığına benzeyen bir hizmettir. Çengelköy ve boğaza yakın olan her bölgede yalı taşımacılığını metropol nakliyat sunmaktadır. Öncelikle metropol nakliyat ekspertizi tarafından eşyalarınız yerinde incelenir ve bir sözleşme akdi ile sunulacak olan hizmet bedeli sizlere arz edilir. Taşınma tarihinde metropol nakliyat ekip ve araçları adresinize gelerek tüm nakliye hizmetlerini sunarlar. Yalı içerisinde bulunan eşyalar tamamen ambalajlanır ve sıkıştırılmadan nakliye aracına yerleştirilir. Yalı taşımacılığında metropol nakliyat birden fazla nakliye aracı ile hizmet sunmaktadır. Antika eşyalarınız metropol nakliyat antika taşımacılığı prensibinde taşınır taşıma hizmeti tamamen sigorta güvencesi ile sunulur. Yalı içerisinde bulunan eşyalar ve odalar fazla olduğundan bir yalı taşıması hemen bir günde olabilecek bir hizmet değildir yalı taşımacılığı metropol nakliyat tarafından sunulurken ilk etapta ambalajlama için bir gün ayrılır. Taşınma için ikinci gün tercih edilir. Bu sayede eşyalarınız güvenli ve sistematik bir şekilde taşınarak kaliteli bir nakliye hizmeti almanız hedeflenir.

Çengelköy Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşımacılığı az miktarda olan eşyaların taşınma hizmetini ifade eder. Metropol nakliyat her ihtiyaca göre farklı boyutlarda üretilen nakliye araçları ile sizlere çengelköy’de hizmet sunmaktadır. Parça eşyalarınız için mini araçlar ile taşımanız gerçekleşir. Parça eşya taşımacılığında bir evin tüm eşyalarının taşınması söz konusu olmadığı gibi fiyatlama biçimi’de farklı olmaktadır. Metropol nakliyat parça eşya taşımacılığında son derece uygun fiyatlar sunar. Parça eşya taşımacılığı fiyatları 350-650 tl arası değişkenlik göstermektedir. Burada belirtilen fiyatlar 17 metreküplük bir hacimde bulunan bir aracın sizin eşyalarınız için tahsis edilmesini ifade etmektedir. Metropol nakliyat fiyatlandırma ilkesi gereğince gerçek bir nakliyat fiyatı için nakliye şirketi ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Bunun nedeni nakliye fiyatlarının her türlü değişkenliğe açık olmasından kaynaklanır.

Üsküdar semtinde sunduğumuz bütün nakliye hizmetlerine Üsküdar evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir