Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

bakırköy evden eve nakliyat firması

Bakırköy’ün Nakliyat Firmaları

Bakırköy İstanbulun en eski semtlerinden biri olmakla beraber yerleşim yeri açısından da son derece yoğun durumdadır ve bu yoğunluk gerek konut bina gerek site yerleşkeleri olarak mevcudiyetini sürdürmektedir. Bundan dolayı doğan taşınma işlemlerinde Bakırköy evden eve nakliyat sektöründe önemi son derece yüksek bir semttir bundan dolayı Metropol nakliyat Bakırköy’ün nakliyat firması olarak burada en kaliteli kurumsal nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Metropol nakliyat, nakliyat sektöründe öncü bir firma olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de hizmet vererek büyümektedir. Bakırköy evden eve nakliyat altında metropol nakliyat Bakırköy de kaliteli ve hızlı, garantili nakliyat işlemini sürdürmektedir. Nakliyat işlemi ev taşıma işlemi kolay olmayıp stresli ve uzun bir dönem planlaması gerektiren bir ihtiyaçtır. Metropol nakliyat bu noktada Bakırköy başta olmak üzere tüm İstanbul da nakliyat işini son derece kaliteli ve garantili şekilde uzman ekip her ihtiyaca uygun araçlar ile nakliyenizi yapıp sizleri bu stresli döneminizden kurtarıp en büyük destekçiniz olmaktadır.

Bakırköy Ekspertizli Nakliyat

Metropol nakliyat ev taşınması işleminde her türlü ambalaj malzemesinin en yeni şekillerini ve güncel biçimlerini kullanmaktadır. Bakırköy evden eve nakliyatta Metropol nakliyat ilk etapta ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görüp fiyat belirler. Taşıma tarihi için belirlenen günde sizin için hazırlanmış araç ve ekip ile sabah saatlerinde sizlerle iletişime geçip nakliye işlemi için evlerinize gelmektedir ve eşyalarınız özel olarak üretilen bir tarafı graf kağıt diğer tarafı havalı baloncuklu olan sargı malzemesi ile sarılır, mutfak eşyalarınız durumlarına göre sarılıp kolilere yerleştirilir, elbiseleriniz ütüsü ve temizliğine zarar gelmeyecek biçimde askılı dolaplara yerleştirilir, mobilyalarınız demonte edilip ambalajlanır ve araca yüklenmesi gerçekleştirilip yeni adresinize doğru yola çıkılır. Yeni evinize mobilyalarınız kurulur ve eşyalarınızın ambalajı sökülüp yerlerine dizilimi gerçekleştirilir. Bu şekilde bir nakliye işlemi ile eviniz taşınır metropol nakliyat son derece kurumsal bir yapıdadır ve müşteri memnuniyetini en üst ilke olarak benimser ve siz değerli Bakırköy sakinlerinin taşınma ihtiyacını Bakırköy evden eve nakliyat adında gerçekleştirir.

Bakırköy Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

bakırköy evden eve asansörlü nakliyat
bakırköy evden eve asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat, sektörde öncü firma olmakla beraber nakliye işleminde büyük ölçüde teknolojiden yardım almaktadır burada en büyük yardım asansörlü taşımacılıktır. Bakırköy evden eve nakliyatta ihtiyacınız olan taşınma şekline göre dış cepheden kurulan asansör ile eşyalarınız bina içerisinden değil bina dışına kurulan asansör ile hızlı ve güvenli şekilde taşınmaktadır. Asansörlü taşınmanın en büyük avantajı hızlı nakliyat dır bu sayede sizlerin değerli vaktiniz sizlere kalmaktadır. Metropol nakliyat geniş araç filosunun yanında asansörlü taşımacılık hizmeti adı altında asansörleri ile Bakırköy başta olmak üzere tüm İstanbul da hizmetlerini yürütmektedir. Nakliyat sektöründe geçirmiş olduğumuz 30 yılı aşkın çalışma tecrübemiz ile sizlere asansörlü taşımacılığı tavsiye ediyoruz. Hızlı ve Garantili Nakliyat Bakırköy de Metropol Nakliyat dır.

Bakırköy Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

Metropol nakliyat siz değerli Bakırköy sakinlerini İstanbulun heryerine taşımakla kalmıyor aynı zamanda tüm Türkiyenin her yanına taşınmasını gerçekleştirmektedir. Metropol nakliyat şehirler arası taşımacılıkta öncü bir kurumsal hizmet sunan firmadır. Her ihtiyaca göre farklı boyutlardaki araçları ile şehir dışına taşınmalarınız da sizlere gerek fiyat açısından gerek garanti anlamında son derece kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınız büyük boy araçlara yüklendikten sonra sizlerle gerekli bütün sözleşme ve sigorta şartları teyit edildikten sonra yola çıkılır ve gideceği adrese belirtilen tarihte gelinip eşyalarınızın boşaltılması gerçekleştirilir. Yolculuk sırasında oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı araçlarımız sigorta kapsamındadır ve belirtilen rotalar dışında her hangi farklı rotalar izlenmez bu şekilde sizlere kaliteli ve hızlı nakliyat hizmeti verilerek sizlerin güveni kazanılmak hedeflenir.

Bakırköy’de Eşya Depolama Hizmeti

bakırköy eşya depolama hizmetleri
bakırköy eşya depolama hizmetleri

Metropol nakliyat, Bakırköy eşya depolama başlığı altında sizlerin ihtiyaç duyduğu taşınma şeklini sizlere sunmaktadır. Metropol nakliyat büyük eşya depolarına sahip ve binlerce eşyaların depolanması ve muhafazasını gerçekleştirmektedir. Bakırköy de ihtiyaç duyulan depolama hizmetinde metropol nakliyat devreye girerek eşyalarınızı özel depo koşullarına uygun ambalaj malzemesi ile ambalajını gerçekleştirip araca yüklenip ve sizin eşyalarınız için belirtilen oda biçiminde oluşan noktalara boşaltılıp istiflenmesi gerçekleştikten sonra zaten hali hazırda ambalajlı biçimde muhafazası gerçekleştirilecek eşyalarınız ikinci defa etrafı ve üstü kapanıp oda içerisinde muhafazası sağlanır. Metropol nakliyat depoları hijyen ve kapasite açısından oldukça özenli bir şekilde seçilmiştir ve rutin kontrol zamanlarında eşyalarınızın kontrolü sağlanıp sizlerin belirttiği telefon numaralarına bilgi mesajı ile sizleri bilgilendirmektedir.

Bakırköy’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Bakırköy semtindeki çalışmalarımızı aynı şekilde beylikdüzü evden eve nakliyat şeklinde de sunmaktayız.

 • ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ
 • ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT
 • BASINKÖY MAHALLESİ
 • CEVİZLİK MAHALLESİ
 • KARTALTEPE MAHALLESİ
 • OSMANİYE MAHALLESİ
 • SAKIZAĞACI MAHALLESİ
 • ŞENLİKKÖY MAHALLESİ
 • FLORYA EVDEN EVE NAKLİYAT
 • YENİMAHALLE MAHALLESİ
 • YEŞİLKÖY MAHALLESİ
 • YEŞİLYURT MAHALLESİ
 • ZEYTİNLİK MAHALLESİ
 • ZUHURATBABA MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir