Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Levent Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

levent evden eve nakliyat

En İyi Levent Nakliye Firması

Levent nakliye sektörü açısından son derece verimli olan bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Levent evden eve nakliyat firmamız metropol nakliyat adında tüm İstanbul’da hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmeti oldukça önemli bir iştir. Ev eşyalarınızın taşınması sizin için çok önemli bir olaydır. Eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınması için metropol nakliyat levent ev taşımacılığı başlığında sizlere nakliye hizmetini sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmeti sırasında tüm eşyalarınız taşınmadan önce metropol nakliyat personelleri tarafından özenle ambalajlanır. Düzenli ve sistematik bir şekilde taşınması gerçekleştirilir. Metropol nakliyat tüm eşyalarınız için özenli ve ayrı bir metot ile ambalajlama gerçekleştirir. Mutfak eşyalarınız birer birer ambalajlanır ve kutulara koyularak taşınır. Elbiseleriniz mini dolaplar içerisinde taşınması sağlanır. Mobilyalarınız sökülür ve yeni evinizde özenle kurulur. Metropol nakliyat levent’de kurumsal bir nakliye hizmetini en ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Her türlü taşınma imkanını elinde bulunduran firmamız levent asansörlü nakliyat hizmetini de sunmaktadır.

Beşiktaş ilçesindeki diğer hizmetlerimize beşiktaş evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Levent Ofis ve Büro Taşımacılığı

levent ofis ve büro taşımacılığı
levent ofis ve büro taşımacılığı

Ofis, İş yeri gibi evden eve nakliye hizmeti dışında olan taşımacılık hizmetlerini metropol nakliyat firmamız leventte sunmaktadır. Levent ofis eşyalarınızın taşınmasından önce metropol nakliyat ekspertiz hizmeti ile eşyalarınız yerinde incelenip gereken tüm açıklamalar sizlere yapıldıktan sonra taşınma tarihiniz netleştirilir. Belirtilen tarihte sizin için ayrılan ekip ve nakliye aracınız adresinize intikal eder. Profesyonel ekipler ile tüm eşyalarınız ambalajlanır. Ofis içerisinde bulunan mobilyalarınız sertifikalı marangoz tarafından sökülür ve yeni ofisinizde kurulumu gerçekleşir. Tüm elektronik eşyalarınız özenle ambalajlanır. Taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı firmamız emtia sigortası güvencesini kullanmaktadır. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgili için ofis taşıma adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Levent Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Levent eşya depolama hizmeti sizlerin belirttiği eşyaların başka bir zaman kullanılması için belli bir noktada güvenle muhafaza edilebilmesi için leventte metropol nakliyat tarafından sunulan bir nakliye hizmetidir. Metropol nakliye depoları güvenli ve hijyenik bir şekilde eşyalarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Depolanacak olan eşyalarınız depolama koşullarına göre üretilen ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Levent eşya depolarında kaldığı süre boyunca ambalajlı bir şekilde kalır. Depoda 1 yılı aşkın bir sürede duracak olan eşyalarınız için metropol nakliyat ücretsiz ambalaj değişim paketinden yararlanır ve ambalajları yenilenir. Metropol nakliyat depolarında bulunan eşyalarınız hakkında istediğiniz her zaman yazılı veya görsel olarak bilgi alabilirsiniz. Depolama hizmeti için nakliye fiyatı ve depo kira bedeli bir birinden ayrı maliyetlerdir. Levent depolama kira bedeli eşyalarınızın depoda kapladığı metre kare miktarına göre belirlenmektedir. Eşyalarınız depolarda kaldığı süre boyunca sözleşme ve sigorta şartları ile korunmaktadır.

Levent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Levent nakliye fiyatı veya fiyatları oldukça değişken bir fiyatlama mekanizmasıdır. Bire bir veya telefon aracılığı ile nakliye şirketi ile görüşülmeden internet üzerinde belirtilen nakliye fiyatları gerçeği asla yansıtmamaktadır. Eşyalarınızın miktarı, alınacağı yer, Alınacağı ve götürüleceği kat oranları gibi birden fazla detay nakliye fiyatlandırılmasında rol oynamaktadır. Metropol nakliyat tüm bu detayları içine alacak şekilde sizlere leventte nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunmaktadır. En uygun levent nakliyat fiyatları için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ya da nakliyat fiyat teklifi al sayfamızdaki formu doldurarak en uygun fiyat teklifimizle sizi aramamızı sağlayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir