Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

beylikdüzü evden eve nakliyat firması

Beylikdüzü Metropol Nakliyat Firması

Metropol nakliyat, vizyon bakımından nakliyat sektörü içerisinde gerek referansları ve gerek geride bıraktığı binlerce mutlu müşteri ve sayısız beylikdüzü nakliye hizmeti ile Türkiye’nin en büyük nakliyat firmalarındandır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’un başta beylikdüzü olmak üzere tüm semtlerinde nakliye hizmetini en kaliteli ve uygun fiyatlar düzeyinde sunmaktadır. Metropol nakliyat uzman ekip, profesyonel personeller, geniş araç filosu ve eşya depolama alanları ile son derece profesyonel ve kurumsal bir nakliye hizmeti vermektedir. Beylikdüzü evden eve nakliyat işlemleriniz tüm şeffaflığı ile metropol nakliyat güvencesi ile sigortalı ve sözleşmeye dayalı haklar çerçevesinde gerçekleşmektedir.

En iyi Beylikdüzü Nakliye Firması

Beylikdüzü İstanbulun gelişme ve büyüme anlamında en hızlı ilerleme kayıt eden semtlerindendir. Site yaşantısının yoğunlukta olduğu bu ilçede nakliyat sektörünede büyük hizmet alanları düşüyor işte bu noktada 30 yılı aşkın beylikdüzü nakliye tecrübesi ile sektörün lider firması olan metropol nakliyat devreye giriyor ve siz değerli müşterilerine garantili ve hızlı nakliye hizmeti sunma anlamında bam başka bir anlayış ve özen ile hizmette bulunuyor.

Beylikdüzü İlçesi Nakliye Firmaları

Nakliyat ihtiyacı her geçen gün büyüyen İstanbulda sürekli bir ihtiyaç haline gelmektedir. Beylikdüzü evden eve nakliyat adı altında metropol nakliyat Beylikdüzü başta olmak üzere tüm İstanbul’da hizmetlerini sürdürmektedir. Beylikdüzü evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, gibi taşımacılık işlemlerinin yoğunlukta olduğu bir semttir. Metropol nakliyat uzman ekip profesyonel çalışma prensibi ve çeşitli boyutlarda geniş araç filosuna sahip bir nakliyat firması olarak sizlere sunduğu hizmette yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Evden eve nakliyat her geçen gün genişlediği gibi aynı seviyede dahada özen isteyen ve farklı seviyelerde hizmet gerektiren bir taşımacılık işlemidir. Metropol nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evlerinizde eşyalarınızı yerinde görüp yapılacak en uygun hizmeti sizlerin takdirine sunmaktadır. Taşınmak uğraş gerektiren ve stresli bir iş olmaktan çıkıyor. Metropol nakliyat Beylikdüzün’de bu nakliye hizmetini en pürüzsüz şekilde sizlere sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 • Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti.
 • Beylikdüzü eşya depolama hizmeti
 • Beylikdüzü ofis taşımacılığı hizmeti
 • Beylikdüzü parça eşya ve taşımacılığı hizmeti
 • Beylikdüzü şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti

Beylikdüzü Eşya Depolama

Metropol nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmeti gibi çeşitli nakliyat hizmetlerinin yanında eşya depolama gibi önemli bir hizmeti de sizlere sunmaktadır. Metropol nakliyat nakliyat sektöründe çok hızlı bir büyüme kateden lider firma konumundadır bu seviyede çeşitli eşya depolama alanlarına sahip geniş depo ve antrepoları ile de hizmet vermektedir. Metropol nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat ve eşya depolama başlığı altında sizlerin isteği üzerine eşyalarınızı özel depolarda muhafaza edecek ve özel tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı ambalajlayıp depolarında belirttiğiniz süre zarfında muhafaza etmektedir. Metropol nakliyat nakliye hizmetine verdiği önemi her konuda düşünmektedir depolama hizmetinde hijyen konusuna çok farklı yaklaşan Metropol nakliyat depolarını rutin temizleme planları ile haftalık ve aylık periyotlarda temizliğini gerçekleştirmektedir. Gönül rahatlığı ile ev, ofis vb. eşyalarınızı Metropol nakliyata teslim edebilirsiniz. Eşyalarınız depo içerisinde tamamen sözleşme ve sigortaya dayalı şekilde muhafaza edilmektedir

Beylikdüzü Ofis ve Büro Taşımacılığı

beylikdüzü ofis ve işyeri taşımacılığı firması
beylikdüzü ofis ve işyeri taşımacılığı firması

Metropol nakliyat Beylikdüzünde ofis taşımacılığında nakliye hizmetide vermektedir. Ofisiniz sizlerin en değerli yaşam alanlarındandır burada geçirdiğiniz zamanlar hayatınızı kazanma anlamında çok önemli bir noktadadır işte bu alanda bulunan eşyalarınızda aynı hassasiyet içerisinde önemini korumaktadır. Ofisinizi taşımak gibi bir ihtiyacınız doğduğunda Metropol nakliyat sertifikalı marangozları, büyük boyutlarda olan araçlar ve uzman ekip ile ile sizlerin ofisinizi taşımaktadır. Ofisinizde veya büronuzda bulunan eşyalar metropol nakliyat tarafından ambalajlanır mobilya aksanlarınız monte ve demonte biçiminde işlem görür ve en iyi şekilde müşteri memnuniyeti garanti edilir. Metropol nakliyat Beylikdüzünde ofis taşımacılığında benimsediği ilkelerin başında gelen uygun fiyat politikasını sizlere sunmaktadır hizmet ve kalite bakımından dikkat çeken Metropol nakliyat aynı zamanda uygun fiyatları ile de ön çıkmaktadır.

Beylikdüzü Nakliye Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Beylikdüzü ilçesinde gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemleri aynı kalitede Esenyurt evden eve nakliyat adı altında da gerçekleştirmekteyiz.

 • ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ
 • BARIŞ MAHALLESİ
 • BEYLİKDÜZÜOSB MAHALLESİ
 • BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • DEREAĞZI MAHALLESİ
 • GÜRPINAR MAHALLESİ
 • KAVAKLI MAHALLESİ
 • MARMARA MAHALLESİ
 • SAHİL MAHALLESİ
 • YAKUPLU MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir