Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

şirinevler evden eve nakliyat

Sigortalı Şirinevler Nakliye Şirketi

Şirinevler ev taşımacılığı yapan şirketimiz sizlere kaliteli bir şirinevler nakliyat hizmetini garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır. Metropol nakliyat şirinevler nakliyat hizmeti sunmadan önce eşyalarınızı ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yerinde inceler. Taşıma işlemi için gerekli her türlü detayı sizlere anlattıktan sonra bir sözleşme akdi ile gerekli nakliye fiyatlandırılmasını yapar. Şirinevler evden eve nakliyat hizmetinde sunulan ekspertiz hizmeti sonradan oluşabilecek her hangi bir sorunun önüne geçmek açısından oldukça önemli bir görev teşkil etmektedir. Şirinevler ev taşımacılığında uzmanlaşmış metropol nakliyat personelleri ve farklı boyutlarda olan birden fazla nakliye kamyonu ile sizlere hizmet sunar. Şirinevler evden eve nakliyat sektörü de tüm yenilik gösteren sektörler arasında kendisine pay çıkarmıştır. Şirinevler asansörlü nakliyat hizmeti ile şirinevler nakliyat hizmetleri yenilikçi bir anlayışla hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Bina dışarısına kurulan asansör sistemi sayesinde eşyalarınız evinizden doğrudan nakliye aracına indirilmektedir. Evden eve nakliyat taşıma işleminden hariç birden fazla ince işçilik işlemini’de barındırmaktadır. Metropol nakliyat, Şirinevler ev taşımacılığında her türlü ambalajlama demonte ve monte işlemini gerçekleştirerek sizlere kurumsal bir şekilde anahtar teslim bir hizmet vermektedir.

Şirinevler Nakliyat Hizmetleri

  • Şirinevler evden eve nakliyat hizmeti
  • Şirinevler asansörlü nakliyat hizmeti
  • Şirinevler ofis taşımacılık hizmeti
  • Şirinevler eşya depolama hizmeti
  • Şirinevler parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Şirinevler banka taşımacılık hizmeti
  • Şirinevler eşya ambalajlama hizmeti

Şirinevler Nakliyat Ambalajlama Aşamaları

şirinevler nakliyat ambalajlama hizmeti
şirinevler nakliyat ambalajlama hizmeti

Şirinevler nakliyat hizmetinde ambalajlama şekli aşağıda anlatıldığı gibi yapılmaktadır.

  • Salon Eşyalarının Ambalajlanması: Salon içerisinde bulunan eşyalarınız bir tarafı graf diğer tarafı havalı naylon şeklinde ambalajlama işlemi için üretilen malzemeler ile ambalajlanır. Salon içerisinde bulunan koltuklarınız tamamen kapanacak şekilde ambalajlanır. Yemek masanız demonte edilir ve sandalyeler ile birlikte ambalajlanarak taşıma işlemine hazır hale getirilir.
  • Mutfak Eşyalarının Ambalajlanması: Mutfak içerisinde bulunan beyaz eşyalarınız metropol nakliyat ekibi içerisinde gelen tesisat ustası tarafından yerlerinden sökülür. Havalı naylon malzeme ile ambalajlanır. Mutfak eşyalarınız içerisinde yoğunlukta bulunan kırılacak eşya statüsüne giren hassas tabak, bardak, vs. gibi eşyalarınız tek tek graf kağıt ile sarılır ve kutu içerisine yerleştirilip kapatılır. Tüm mutfak eşyalarınız bu şekilde ambalajlanarak taşınır.
  • Yatak odası Eşyalarının Ambalajlanması: Yatak odası içerisinde olan yatağınız ilk etapta filim streç ile kaplanır ve ardından yatak kılıfı içerisine koyulur. Yatak odasında ve çocuk odasında bulunan mobilya cinsinde olan dolaplarınız uzman marangoz tarafından demonte edilir ve yeni evinizde kurulumu gerçekleştirilmek üzere ambalajlı bir şekilde nakliye aracına taşınır.

Metropol nakliyat şirinevler ev taşımacılığı adında sizlere nakliyat hizmetini yukarıda anlatıldığı gibi sunar tamamen ambalajlı bir lüks taşımacılık sunan firmamız eşya taşımacılığında emtia sigortası güvencesini kullanır. Garantili ve sigortalı bir nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara metropol nakliyat şirinevler evden eve nakliyat adında şirinevlerde sizlere sunmaktadır.

Şirinevler Nakliyat Firmaları

Şirinevler nakliyat firmaları başlığında yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda çok sayıda nakliyat firması ile karşılaşma oranınız yüksektir. Gelişen bir sektör olan nakliyat sektöründe oluşan yüksek rekabet profesyonel ve amatör firma yoğunluğuna sebep olarak verilen hizmet kalitesine negatif yönde bir etki yapmaktadır. Metropol nakliyat otuz yılı aşkın bir nakliye hizmet tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Metropol nakliyat istanbul’un her iki yakasında da kurmuş olduğu nakliyat hizmet şubeleri ile sizlere en yakın şubeye göre hizmet sunarak nakliyat maliyetini en aza indirmektedir. Metropol nakliyat nakliyat hizmetinde evden eve nakliyat adı altında her türlü nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Şirinevler Nakliyat Fiyatları

Şirinevler nakliyat fiyatları değişkenlik gösteren bir fiyatlandırma türüdür. Bunun en büyük nedeni ilk etapta yoğun bir nakliyat sektörü içerisinde bulunan rekabet ve eşya miktarıdır. Gelişen ve gün geçtikçe büyüme sağlayan bir metropol şehir olan istanbulda ev taşımacılığı yaygınlaşmış bir ihtiyaç haline gelmiştir ve bu süreç içerisinde amatör nakliyat firmaları ortaya çıkarak fiyatlandırma düzeyine etkilemektedir. Burada fiyatlandırma dalgalanmaları verilen hizmet kalitesi ile orantılıdır. Nakliyat fiyatları adı altında internet ortamında meblağ olarak yazılan rakamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Kaliteli ve garantili bir nakliyat hizmeti ve fiyatı için ekspertiz hizmeti sonuncunda sözleşme akdi ile anlaşmanız tavsiye edilir. Metropol nakliyat tüm nakliye hizmetlerini şirinevlerde en ekonomik ve uygun fiyatlara sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti minimum fiyatlara temin etmektedir. En uygun fiyat için fiyat teklifi al sayfamızdan fiyat isteyebilirsiniz…

Bahçelievler semtindeki tüm nakliye hizmetlerimize Bahçelievler evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir