Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

okmeydanı evden eve nakliyat

Profesyonel Okmeydanı Nakliye Şirketi

Okmeydanı evden eve nakliyat firmamız metropol nakliyat yıllarını okmeydanı nakliye sektörüne vermiş olan bir nakliyat şirketi olarak hizmet sunmaktadır. Tamamen ilk hedef müşteri memnuniyeti olan ilkeler doğrultusunda hizmet sunan firmamız okmeydanı nakliye adına tüm hizmetleri sunmaktadır. Okmeydanı nakliyat hizmetini alanında uzman sertifika sahibi personeller ve çeşitli boyutlarda bulunan nakliye araçları ile ambalajlı ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Okmeydanı evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak olan eşyaların hasar görmeden dikkatli bir şekilde taşınması ve aynı hassasiyet düzeyinde hasarsız bir şekilde yeni evinizde teslimi bu hizmet dalının başlıca hedefi olmaktadır. Okmeydanı nakliyat ihtiyacınız doğrultusunda yapacağınız araştırmalar sonucunda karşınıza birden çok şirket ve seçenek çıkmaktadır. Tüm bu seçenekler arasında kaybolmanız ve kafanızda oluşan soru işaretlerinin çoğalması olağan bir durumdur. Böylesine yüksek rekabette bulunan firmalar arasında amatör hizmet veren firma sayısı profesyonelleri geçmektedir. Metropol nakliyat okmeydanı nakliye adına sunduğu tüm nakliye hizmetlerini profesyonellikle yapar. Sizler için sunulan ekspertiz hizmeti sayesinde taşıma hizmeti için gerekli tüm araç ve gereçler birer rapor doğrultusunda firmamıza sunulur. Kaliteli bir nakliye hizmetin ilk adımını atmak adına adresinize belirtilen saat ve tarihte intikal edilir.

Okmeydanı Ekspertizli Evden Eve Nakliyat

Okmeydanı nakliyat başlığı altında metropol nakliyat tüm eşyalarınızın taşınmasını ambalajlı bir şekilde gerçekleştirir. Bütün eşyalarınız firmamız tarafından her eşya türüne göre ayrı geliştirilmiş metotlar ile ambalajlanır. Nakliye aracına taşınır. Yeni evinizde eşyalarınızın kurulumu tamamen metropol nakliyat tarafından yapılır ve sizlere teslim edilir. Okmeydanı evden eve nakliyat hizmeti altında eşyalarınızın taşınma bedeli ekspertiz hizmeti tarafından yerinde incelendikten sonra sizlere taşıma bedeli belirtilir ve sözleşme güvencesi sunulur. Okmeydanı nakliyat hizmetlerinde metropol nakliyat emtia sigortasını kullanmaktadır. Tüm Metropol nakliyat araç kasaları sigortalı bir şekilde sizlere hizmet sunar eşyalarınız nakliye aracı içerisinde yeni adresinize taşınması sırasında sigorta güvencesi ile korunur. Aynı zamanda oluşabilecek küçük boyuttaki olumsuz hasarlara karşı metropol nakliyat atölyeleri hizmetinizde bulunmaktadır. Okmeydanı nakliyat firmamız sizlere garantili bir nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara sunmayı garanti etmektedir.

  • Okmeydanı Nakliyat Hizmetleri
  • Okmeydanı evden eve nakliyat hizmeti
  • Okmeydanı asansörlü nakliyat hizmeti
  • Okmeydanı ofis taşımacılık hizmeti
  • Okmeydanı eşya depolama hizmeti
  • Okmeydanı parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Okmeydanı banka taşımacılık hizmeti
  • Okmeydanı şehirler arası taşımacılık hizmeti

Okmeydanı Nakliye Firmaları

Okmeydanı nakliyat firmaları, okmeydanı evden eve nakliyat, okmeydanı nakliye gibi ana başlıklar altında binlerce nakliye firması bulmanız mümkün olmaktadır. Çok seçenek beraberinde amatör hizmet birimlerinide getirmektedir. Okmeydanı nakliyat sektörü gün geçtikçe gelişen bir sektör olmaktadır. Bundan dolayı çok fazla şirket varlık göstermektedir. Metropol nakliyat olarak 30 yılı aşkın nakliye tecrübemiz ile sizlere Okmeydanı kaliteli garantili bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Profesyonel personeller aracılığı ile evinizin taşınmasında gerekli olan tesisat, elektrik, marangoz işlemlerini uzman sertifikalı personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmet biçimi bunca rekabetli bir sektör içerisinde bizi ön plana çıkarmaktadır. Metropol nakliyat başta okmeydanı olmak üzere tüm İstanbul’da yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Okmeydanı Eşya Depolama

okmeydanı eşya depolama
okmeydanı eşya depolama

Okmeydanı eşya depolama hizmeti sunan firmalar oldukça çok gibi görünsede aslında öyle olmadığı açık bir gerçektir. Eşya depolama hizmeti için gerekli olan depolama alanları mevcut olan metropol nakliyat tüm bu depolama alanlarını hijyenik ve güvenli bir şekilde sizle sunmaktadır. Okmeydanı eşya depolama hizmetinde eşyalarınız özel depolama koşulları için üretilen ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Ambalajı açılmadan belirttiğiniz süre kadar depolarda muhafaza edilir. Okmeydanı depolama hizmeti aylık kira bedeli mantığında bir maliyet ile sunulmaktadır. Metropol nakliyat depolama fiyatları aylık 250-500 TL fiyat bandında sunulmaktadır.

Okmeydanı Nakliyat Fiyatları

Metropol nakliyat tarafından uygun nakliyat fiyatları adına geliştirilen fiyatlandırma mekanizması ile sizlere okmeydanı nakliyat işlerini uygun fiyatlara sunmayı garanti ediyoruz. Metropol nakliyat garantili ve sigortalı bir hizmet sunmaktadır. Nakliyat sektöründe oluşan yüksek rekabet fiyatlarda çok yönlü bir değişime yol açmaktadır. Çok yönlü fiyatlar miktarlarına göre hizmet kalitesinde de bir takım değişiklikler meydana getirmektedir. Tüm bunları tek bir fiyatta birleştiren metropol nakliyat aynı zamanda nakliye işleminde fiyatı etkileyen eşya miktarı, kat oranı, adres arası uzaklıklar gibi hususları asla göz ardı etmez ve sizlere sunulan fiyatlar bu hususların hesaba katılmış halidir.

Şişli ilçesindeki tüm nakliye hizmetlerimize Şişli evden eve nakliyat adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir