Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem Mahallesi Güvenilir Nakliyat Firması

Acıbadem evden eve nakliyat adı altında geniş bir nakliyat hizmet ağını metropol nakliyat olarak sizlere sağlıyoruz. Acıbadem Kadıköy’ün en büyük mahallelerinden biri olmakla beraber kentsel dönüşüm projelerinin yaratmış olduğu demografik dağılımda önemli bir rol oynamaktadır. Nakliyat hizmeti İstanbul’da hizmet sektöründe oldukça hızlı bir büyüme içerisine girmiş bulunmaktadır. Bu büyüme içerisinde nakliyat sektörününde büyüyen firması olan metropol nakliyat sizlere hizmet vermektedir.

Acıbadem Ücretsiz Ekspertizli Kaliteli Nakliye

Metropol nakliyat eşyalarınızı tamamen hijyenik şartlarda korunan aynı hijyen kalitesine sahip ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için gerekli tüm ambalajlama halini gerçekleştirip eşyalarınızın taşınmasını sağlar. bu sayede kaliteli bir hizmet için en önemli aşamalardan biri gerçekleştirilir. Metropol nakliyat acıbadem’de nakliyat hizmetini kurumsal bir yapıda ekspertiz garantili bir şekilde sunan metropol nakliyat tamamen müşteri memnuniyeti üzerine planlanmış hizmet anlayışını daima ön planda tutar.

Acıbadem Mahallesi Hizmet Alanlarımız

  • Acıbadem evden eve nakliyat hizmeti
  • Acıbadem sigortalı nakliyat hizmeti
  • Acıbadem site taşımacılığı hizmeti
  • Acıbadem eşya depolama hizmeti
  • Acıbadem şehir içi şehirler arası nakliyat hizmeti
  • Acıbadem asansörlü lüks taşımacılık hizmeti

Ayrıca Kadıköy evden eve nakliyat adlı hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Acıbadem Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sigortalı nakliyat adı altında verilen hizmetlerde sigorta kavramı çok geniş bir yer edinmektedir. sigorta literatüründe emtia sigortası olarak geçen sigorta türü eşyalarınızın nakliyat esnasında karşılaşabileceği hasarlara karşı bir koruma görevi görür. Aynı şekilde acıbadem başta olmak üzere tüm İstanbul ve Türkiye genelinde metropol nakliyat tarafından sunulan nakliyat hizmetleri eşyalarınız araca bindirilip yeni adrese ulaştırılmasına kadar süren zaman zarfı içerisinde araç kasa sigortası olarak da ayrı bir sigortalama biriminde bulunur. Metropol nakliyat sigortalı nakliyat olarak her türlü sigorta güvencesini kullanır.

Acıbadem Site Taşımacılığı

Site taşımacılığı kavramı site halinde kampüs anlayışı içerisinde kurulu yerleşim alanlarının taşınmasını konu alır. Acıbadem’de site hali yerleşim yerleri yoğunlukta bulunduğu için metropol nakliyat bu taşıma türüne ayrı bir sayfa açmıştır.

Sorunsuz Site Taşımacılığı

Genellikle site içerisi taşınmalar bir takım prosedürler çerçevesinde gerçekleştirilir bu prosedürlerden bir kaçı olarak örneğin taşınma hizmetlerinin belli başlı saatler içerisinde uygun olabileceği veya site içerisine nakliyat aracının giremeyeceği gibi kuralların varlığı söz konusudur. metropol nakliyat tüm bu prosedürlerin bilincinde olmakla beraber her türlü çözümü düşünür. bu sayede site içerisi taşınmalarda müşteri memnuniyeti adına her hangi bir olumsuzluğun var olmasını engeller.

Acıbadem Eşya Depolama

acıbadem eşya depolama
acıbadem eşya depolama

Metropol nakliyat sizlerin ihtiyacınıza göre her türlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. bu hizmetlerden biri olan eşya depolama hizmetini en güzel şekilde sizlere sunar. Acıbadem eşya depolama olarak eşyalarınızı depo içerisinde ambalajlı muhafaza edilecek şekilde özel depo ambalaj malzemeleri ile ambalajlar ve depolarında sizlerin istediği süre kadar korur. Eşyalarınız depolarda sigorta ve sözleşme güvencesinin yanında her türlü güvenlik adına yapılabilecek önlemler etrafında muhafaza edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir