Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

zekeriyaköy evden eve nakliyat

Sarıyer Zekeriyaköy Nakliye Firması

Zekeriyaköy nakliyat ve zekeriyaköy evden eve nakliyat ana başlıkları altında sarıyer ve zekeriyaköy bölgesinde nakliyat hizmetleri metropol nakliyat firmamız tarafından sunulmaktadır. Zekeriyaköy evden eve nakliyat adında ev taşımacılığında hassasiyet ve dikkat çerçevesinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Ev taşımacılığı sanıldığının aksine çok teferruatlı bir hizmet konumundadır. Zekeriyaköy ev taşımacılığı eşya taşımak dışında ambalaj, toparlama, demontaj, tesisat olmak üzere birden fazla hizmet gerektiren bir işlemdir. Metropol nakliyat ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan eşyalarınız yerlerinde incelenir ve sizlere gerekli tüm detaylar anlatılır. Randevu oluşturulan tarihte adresinize sizin için ayırtılan nakliye aracı ve ekibi intikal eder.

Profesyonel Sigortalı Zekeriyaköy Nakliyat

Ev eşyalarınız tamamen hijyenik ambalaj malzemeleri ile özenle ambalajlanır. Beyaz eşyalarınız metropol nakliyat profesyonel tesisatçısı tarafından özenle yerlerinden sökülür. Mobilyalarınız aynı şekilde alanında uzman marangoz tarafından demonte edilir. Eşyalarınız tamamen taşınmaya hazır hale geldikten sonra nakliye aracına taşınması gerçekleştirilir. Eşyalarınız yol boyunca sigorta kapsamında araç içinde korunur. Yeni evinizde tüm eşyalarınız ambalajları çıkarıldıktan sonra kurulur ve yerleştirilir. Metropol nakliyat uygun fiyatlı anahtar teslim bir nakliye hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti kapsamında sunmayı garanti eder. Metropol nakliyat Zekeriyaköy evden eve nakliyat adı altında bir çok nakliye hizmetini sunmaktadır. Bunlar başlıca;

  • Zekeriyaköy ev taşımacılık hizmeti
  • Zekeriyaköy villa taşımacılık hizmeti
  • Zekeriyaköy eşya depolama hizmeti
  • Zekeriyaköy asansörlü nakliyat
  • Zekeriyaköy ofis taşımacılığı
  • Zekeriyaköy parça eşya taşımacılığı

Zekeriyaköy Villa Taşımacılığı

zekeriyaköy villa taşımacılığı
zekeriyaköy villa taşımacılığı

Zekeriyaköy villa taşımacılığında öncü bir firma olan metropol nakliyat villa ve yalı taşımacılığını ayrı bir noktaya koymaktadır. Garantili bir hizmet sunmaktadır. Zekeriyaköy ve Sarıyer İstanbul’da villa taşımacılığı konusunda önde olan bölgelerdendir. Villa taşıması normal bir daire taşınmasından farklı bir şekilde yapılır. Zekeriyaköy villada bulunan oda sayısı ve eşya miktarının fazla olmasından dolayı metropol nakliyat villa taşımasını iki ayrı güne yayılmış şekilde yapar. İlk etapta ambalaj ikinci etapta taşıma olarak gerçekleştirmektedir. Metropol nakliyat tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi villa ve yalı taşımacılığında da sigortalı bir taşımayı en ekonomik şekilde sizlere sunmaktadır.

Zekeriyaköy Eşya Depolama

Zekeriyaköy eşya depolama hizmeti nakliyat sektörü içerisinde son yıllarda oldukça yaygınlaşan bir hizmet türüdür. Fazla olan veya daha sonra kullanmanız gereken kısacası her türlü eşyalarınızı adınıza ayrılan oda şeklinde depolarda muhafaza etmenizi mümkün kılan bu hizmet metropol nakliyat tarafından zekeriyaköy eşya depolama adı altında sunulmaktadır. Eşyalarınız depolama koşullarına göre üretilen ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Depolarda ambalajlı duracak şekilde muhafaza edilir. Eşyalarınız sizlerin belirttiği zaman dilimi kadar depoda kalır. Eşya depolarında kaldığı süre boyunca sigorta kapsamında korunmakla beraber metropol nakliyat depolarında son derece güvenlik çerçevesinde korunur.

Zekeriyaköy Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında metropol nakliyat markalaşma adına emin adımlarla ilerlemekte ve bu ilerleme düzeyinde İstanbulun heryerinde hizmet sunmaktadır. Zekeriyaköy ofis taşımacılığında metropol nakliyat tüm ofis eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde sertifikalı marangoz, elektrikçi ve tesisatçı olan bir profesyonel ekip ile ofis eşyalarınızı özenle taşımaktadır. Metropol nakliyat ofis taşımacılığında taşıma işlemi öncesi her nakliye hizmetinde olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde inceleyip taşıma bedelini sizlere sunar.

Sarıyer ilçesindeki tüm hizmetlerimize Sarıyer evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir