Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Tarabya Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

tarabya evden eve nakliyat

Tarabya Evden Eve Nakliyat Firması

Tarabya sarıyer denilince akla gelen ilk mahallelerden biridir. Metropol nakliyat ailesi olarak tarabya nakliye sektöründe gün geçtikçe hızla büyümekteyiz. Kusursuz hizmet politikası ile nakliye hizmetlerimize devam etmekteyiz. Nakliyat hizmetlerini tarabya evden eve nakliyat adında genel olarak nakliye hizmetlerini tarabya da sürdürmekteyiz. Tarabya Evden eve nakliyat hizmeti içerisinde metropol nakliyat tarabya ev taşımacılığında ilk etapta ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde inceler. Sözleşmeye dayalı bir şekilde fiyatlandırma gerçekleştirilir. Metropol nakliyat tamamen ambalajlı bir şekilde eşyalarınıza taşıma esnasında her hangi bir hasar gelmeyecek şekilde taşır. Tüm eşyalarınız alanında uzman personeller ile sökülmesi ve kurulması gerçekleştirilerek taşınır. tarabyada nakliyat hizmetini sunan firmamız nakliyat adında geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Metropol nakliyat tarabyada sunmuş olduğu nakliyat hizmetleri birden fazla şekildedir.

Tarabya Nakliyat Hizmetlerimiz

  • Tarabya evden eve nakliyat hizmeti
  • Tarabya ofis taşımacılık hizmeti
  • Tarabya asansörlü nakliyat hizmeti
  • Tarabya eşya depolama hizmeti
  • Tarabya parça eşya taşımacılık hizmeti
  • Tarabya şehirler arası taşımacılık hizmeti

Tarabya Eşya Depolama Hizmeti

Tarabya eşya depolama hizmeti bir yandan pek bilinmeyen bir yandan da oldukça sık tercih edilen bir hizmet biçimidir. Eşyalarınızı bir yerde muhafaza etmeniz için sunulan bu hizmette metropol nakliyat olarak eşyalarınızı kendi depolarımızda ambalajlı bir şekilde sizlerin belirttiği süre kadar hijyenik ve güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Tamamen ambalajlı bir şekilde depolarda kalan eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolarda korunur. Tarabya eşya depolama hizmeti içerisinde depolarda bir yıldan fazla kalacağını sözleşme akdi ile belirttiğiniz eşyalarınız için altı ayda bir ücretsiz ambalaj değiştirme hizmeti sunulur. Metropol nakliyat depolarında kalan eşyalarınız aylık kira bedeli usulü ile muhafaza edilir. Bu kira bedeli eşyalarınızın depoda işgal edeceği yer miktarına göre belirlenir.

Tarabya Asansörlü Nakliye Hizmet

tarabya asansörlü nakliyat

Metropol nakliyat öncü bir nakliye firması olarak hizmetlerini yenilikçi bir çerçevede sunmaktadır. Bu yeniliklerin başında nakliye sektörü içerisinde asansörlü nakliyat hizmeti gelmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti bina dışına kurulan bir taşımacılık sistemidir. Metropol nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini alabilmeniz için aranan tek şart bina konumunun asansör kurulumu için uygun olup olmamasıdır. Asansörlü nakliyat hizmeti nakliyat hizmetini zaman açısından çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına neden olur ve hızlı bir nakliyat hizmetini en yenilikçi ve güvenilir şekilde almanız sağlanır. Tarabya asansörlü taşımacılık hizmetini uygun fiyatlara sizlere tek bir nakliye hizmet paketi içerisinde sunmaktadır.

Tarabya Nakliye Firmaları

Tarabya nakliyat firmaları adında hizmet veren firmaların çokluğu yapacağınız ilk araştırmada karşınıza çıkacaktır. Bunun sebebi nakliyat sektörü içerisinde yoğun olan rekabet ortamıdır. Bu rekabet ortamı nakliyat hizmet kalitesini ve fiyatlandırma mekanizmasını doğrudan etkilemektedir. Nakliyat fiyatları değişkenlik gösteren bir fiyatlandırma türüdür. Birden fazla neden nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. Bu kadar yüksek rekabetin olduğu sektörde fiyatlar değişkenlik göstermenin yanı sıra gerçeği yansıtma çerçevesinde eksik kalmaktadır. Metropol nakliyat sunduğu tüm nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlı nakliyat hizmetini garanti etmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sözleşmeye dayalı bir fiyatlandırma ile sizlere sürpriz şekilde oluşabilecek olumsuzluklara karşı koruma sağlar. Sarıyer tarabyada Sigortalı ve garantili bir nakliyat hizmetini hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyatlara alabileceğiniz tek nakliyat firması metropol nakliyattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir