Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

kurtköy evden eve nakliyat

Kurtköy Nakliyat Firması

Kurtköy evden eve nakliyat, Kurtköy nakliyat, Kurtköy eşya taşımacılığı, Kurtköy ev taşımacılığı, Kurtköy nakliyat firmaları ve fiyatları gibi nakliyat hizmetleri gibi birden fazla nakliyat hizmetini Kurtköy’de metropol nakliyat olarak sunmaktayız. Kurtköy gün geçtikçe dahada büyüme kat eden İstanbul’da aynı ölçüde gelişim ve genişleme evresi içerisinde bulunmakla beraber nakliyat sektörü içinde son derece önemli bir konumdadır. Metropol nakliyat siz değerli müşterilerine Kurtköy’de nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde uygun fiyatlı garantili sigortalı nakliyat hizmetini sunmaktadır. evden eve nakliyat işlemi belirli hususlar etrafında ince işçilik ve özen gerektiren bir hizmetle beraber bu hizmeti sunan personellerinde özellikle donanımlı ve nitelikli olmalarını gerektiren bir hizmettir.

Ayrıca pendik ilçesinde sürdürdüğümüz nakliyat hizmetlerini de Pendik evden eve nakliyat adlı makalemizde inceleyebilirsiniz.

Kurtköy Kurumsal Nakliyat Şirketi

Metropol nakliyat Kurtköy evden eve nakliyat adı ile sizlere sunduğu hizmetlerde uzman ekipler ve çeşitli boyutlardan oluşan nakliyat araç filosu ile hizmet vermektedir. Kurtköy nakliyatta metropol nakliyat ambalajlı bir şekilde eşyalarınızı hasarsız ve güvenli bir şekilde taşır. Ev eşyalarınız metropol nakliyat tarafından ambalajlı bir şekilde taşınır. Yeni evinizde eşyalarınızın her türlü kurulumu gerçekleştirilir. anahtar teslim şekilde bir kurumsal nakliyat hizmetini sizlere Kurtköy’de Metropol Nakliyat olarak sunmaktayız.

  • Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti
  • Kurtköy ofis taşımacılık hizmeti
  • Kurtköy asansörlü nakliyat
  • Kurtköy fuar taşımacılığı

Kurtköy Ofis – Büro ve İşyeri Taşımacılığı

Metropol nakliyat, nakliyat sektörü içerisinde geniş bir çalışma alanı içerisinde her türlü taşınma konusuna değinerek hizmet alanını genişletmektedir. Bu alanlar içerisinden biri olan Kurtköy ofis taşımacılığında metropol nakliyat Kurtköy’de bulunan ofis eşyalarınızı alanında uzman personeller ile taşımasını gerçekleştirir. İşyerinizde bulunan elektronik, mobilya, dosya tarzı eşyalarınız metropol nakliyat tarafından ambalajlanır ve toparlanır mobilyalarınız yeni ofisinizde belirttiğiniz noktalara yerleştirilir.

Kurtköy Fuar Taşımacılığı

kurtköy fuar taşımacılığı
kurtköy fuar taşımacılığı

Fuar taşımacılığında en önemli nakliyat kriteri araç boyutu olmaktadır. Metropol nakliyat geniş araçlara sahip kurumsal bir nakliyat firmasıdır. Bu sayede Kurtköy’de gerçekleşen fuarların stand taşımacılığını 7/24 sizlere sunmaktadır. Fuar alanlarında bulunan taşınması gereken eşyaların ve platformların taşınması konusunda her türlü incelik düşünülerek hareket edilir uzman personeller ile taşınma hizmeti gerçekleşir her türlü platform ve stantların kurulumu metropol nakliyat tarafından yapılır.

Kurtköy Eşya Depolama

kurtköy eşya depolama
kurtköy eşya depolama

Kurtköy eşya depolama hizmetini metropol nakliyat uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Metre kareye göre hesaplanan depolama alanlarında eşyalarınız son derece hijyenik ve güvenli alanlarda muhafaza edilir. Eşyalarınızın muhafaza edildiği depolar tamamen metropol nakliyat bünyesi içerisinde bulunan depolardır. Depolarda muhafaza edilecek olan eşyalarınız özel depolama koşulları için elverişli ambalaj malzemeleri ile metropol nakliyat personelleri tarafından ambalajlanır. Hava almaları engellenecek hale getirildikten sonra taşınır. Depoda eşyalarınız için ayrılan bölüme ambalajı sökülmeden saklama koşullarına uygun şekilde yerleştirilir. Metropol nakliyat depoları her türlü güvenlik ekipmanları ile korunmaktadır kamera sistemi ve alarm sisteminin yanında güvenlik personelleri aracılığı ile korunması sağlanmaktadır. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile metropol nakliyat teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir