Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. no. 203 Maltepe/İstanbul
0 (216) 575 23 43 – 0 (534) 975 02 98
info@metropolnakliye.com

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Metropol nakliyat, 1979 yılından beri İstanbul dahil Türkiye'nin 81 iline geniş araç filosu, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat alanlarında sektöründe öncü olmak yolunda ilerlemektedir. Ev, iş ya da parça eşyalarınızı güvenle sigortalı, ekspertizli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

kemerburgaz evden eve nakliyat

Sigortalı Kemerburgaz Nakliye Firması

Kemerburgaz evden eve nakliyat firmamız nakliyat sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman personeller ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı prensip haline getirmiştir. Üst kalitede bir nakliye hizmetini sizlere kemerburgaz nakliye adı altında sunmaktadır. Metropol nakliyat olarak evden eve nakliyesinde her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmekte ve uygulamaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınız yerinde incelenir ve gerekli taşınma ile ilgili bilgiler sizlere anlatılır. Tüm bu işlemler çerçevesinde bir nakliye sözleşmesi hazırlanır. Belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte sizler için rezerve edilen nakliye aracı ve ekip adresinize intikal eder. Tüm eşyalarınız metropol nakliyat’ın uzman personelleri aracılığı ile özenle ambalajlanır. Farklı ebatlardaki eşyalarınız için farklı bir metot ile ambalajlanma yapılır. Mobilya eşyalarınız sertifikalı marangoz tarafından demonte edilir. Yeni evinizde kurulumu sağlanır. Aynı şekilde hassas eşyalarınız özenle ambalajlanıp kutular içerisinde taşınır. Tamamen sigorta güvencesine bağlı bir taşıma gerçekleştiren firmamız anahtar teslim bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Hizmet Alanlarımız

kemerburgaz villa taşımacılığı
kemerburgaz villa taşımacılığı
  • Kemerburgaz evden eve nakliyat
  • Kemerburgaz asansörlü nakliyat hizmeti
  • Kemerburgaz eşya depolama hizmeti
  • Kemerburgaz ofis taşımacılık hizmeti
  • Kemerburgaz parça eşya taşıma hizmeti
  • Kemerburgaz ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Kemerburgaz villa taşıma

Kemerburgaz Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Kemerburgaz asansörlü nakliyat hizmeti firmamız tarafından sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti bina dış cephesine kurulumu sağlanan bir asansör sistemi ile eşyalarınızın evinizden nakliye aracına doğrudan taşınmasını ifade eder. Bu şekilde bir nakliyat hizmeti almak istediğinizi belirtebilmenizin yanında bazı durumlarda asansörlü nakliyat hizmeti zorunlu hale gelmektedir. Eşyalarınızın bina merdiveni ve bina asansörü ile taşınmasının sağlıklı olmayacağı durumunun metropol nakliyat ekspertizi tarafından saptandığı anda sizlere asansörlü nakliyat hizmeti sunulur. Asansörlü nakliyat hizmeti zaman açısından oldukça avantajlı bir nakliye hizmetidir. Asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalarınız sigortalı ve garantili bir şekilde taşınmaktadır.

Kemerburgaz Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, ev taşıma hizmetine oranla farklı bir metot ile Kemerburgaz da metropol nakliyat tarafından sunulmaktadır. Ofis eşyaları ağırlıklı olarak mobilya, elektronik eşya ve dosya klasör tarzı eşyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu belirtilen eşyalar için alanında uzman personeller ile hizmet sunan metropol nakliyat sertifika sahibi marangoz ile tüm ofis mobilyalarınızı özenle ambalajlar demonte ve montesini gerçekleştirir. Diğer eşyalarınız ambalajlanır ve koliler içerisine koyularak taşınır. Ofis taşımacılığında sigorta ve sözleşme güvencesini sizlere sunan metropol nakliyat en ekonomik fiyatlar ile en üst düzeyde bir taşıma hizmeti almanızı garanti etmektedir.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları adında nakliyat sitelerinde meblağ olarak belirtilen fiyatlar asla gerçeği yansıtmamaktadır. Bu şekilde alacağınız nakliyat hizmetinin sizlere ekonomik açıdan sorun çıkaracağını buradan belirtmek isteriz. Nakliyat fiyatları birden fazla nedenden dolayı değişkenlik gösterir. Eşya durumu ve eşyaların taşınacağı kat oranları gibi her türlü nedenler fiyatların değişkenliğini etkilemektedir. Gerçek bir nakliyat fiyatı almak için nakliyat şirketi ile iletişime geçiniz ve ekspertiz hizmeti sonrası sözleşmeye dayalı bir fiyat alınız. Metropol nakliyat sunmuş olduğu tüm hizmetleri uygun fiyatlar etrafında sigortalı ve sözleşmeye dayalı bir şekilde sizlere sunar. En uygun nakliyat fiyat’ı için nakliyat fiyat teklifi al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Eyüp ilçesindeki diğer hizmetlerimize Eyüp evden eve nakliyat başlıklı sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir